А как го вадите....?

  • 3 113
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 92
Честно казано,аз релаксирам със здрав секс! Mr. GreenКаквото и да си говорим,нищо друго не смъква така добре стреса,както качествения секс...Е,преди това е добре да се цапне едно хубаво питие за допълнителен тонус и блясък в погледа Flutter PeaceЕстествено,нужен е и партньор,който споделя мнението ви Flutter

# 31
  • Мнения: 3 416
върти,сучи пак до секса опираме Sunglasses

# 32
  • Мнения: 84
като ме изнервят много - викам, вече немога да се сдържам, а най-доброто средство е хубава тренировка или разходка навън

# 33
  • Мнения: 417
слава богу, все още не съм стресирана, защото съм само от2 седмици на работа след майчинство и гледане на дете(на старата работа съми си и ми е познато всичко с 1 разлика:
Нямам търпение да  прибера малкия от детката градина и да сме заедно вечер всички в къщи или навън.Разтоварвам се с него вечер, но е разбираемо още съм прясна...дано по дълго да имам сегашната си енергия- дано!

# 34
  • Мнения: 1 507
Ходя на йога
След това си правя бърз словесен спаринг с половинката и всичко си идва по местата Laughing Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 958
След работа, грабвам детето и излизаме навън откарваме до 9-10, забравям и нерви и напрежение, или на гости, или на нас ни идват гости.
А в дни като днешният, даваме детето на бабин дом, прибираме се, релакс пред тв-то, после и нещо друго Wink
Или кино, биричка, различно.
Всъщност като се замисля, отдавна съм се научила да не си го слагам на сърце и рядко се ядосвам за глупости.
Не мога да си позволя да се нервирам цял ден, да се прибера вечер и да си го изкарам на мъжът и на детето.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт