Какво става пак в Стара Загора?

  • 2 730
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 585
То затова Гърците дават по евро за изнесена стара автомобилна гума от Гърция.
Не работя в РИОСВ и не мога да боравя с факти, ама съм дочувала, че при изгаряне на битови отпадъци (пластмаси, опаковки от лекарства и битова химия...), се отделят повече отрови (диоксини), отколкото при бомбардирането на Сърбия с обеднен уран.  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 386
Ako не друго, поне сме селектирано качествени съфорумки от Зарата, като гледам.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 585
 Съгласен съм. Mr. Green

# 33
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Сутринта шефът на Стара Загора каза, че няма нищо страшно, не бил обгазен градът. smile3527

Ako не друго, поне сме селектирано качествени съфорумки от Зарата, като гледам.  Mr. Green
Да, голям брой от моите любимки са старозагорки. Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 169
След толкова обгазявания, един пожар ли ще ни уплаши ? То в Стара Загора, ако ги питате никога не е имало обгазяване, а и да е имало не е било вредно. "Опасност за населението няма!"  Whistling Дишайте дълбоко и спокойно, ще оживеем пак ! Rolling Eyes Само не знам сутринта, защо шефа на РИОСВ толкова мънкаше, така си говори или много лъжеше ... newsm78

# 35
  • Мнения: 4 585
Пластмасови, гумени и полиетиленови отпадъци не магат да горят на открито безвредно.
Независимо накъде духа вятърът.
То затова ни хакнаха една екотакса в цената на новите амтомобилни гуми. На запад собствениците на стари автомобилни гуми си плащат, за да бъдат унищожени. Но ги унищожават при специални условия, в специални съоръжения.

# 36
  • Мнения: 2 386
Вълк, след колко време се разнасят вредните емисии долу-горе? Имам кислородозависим дядо и ми е изключително важно кога може да излезе по-спокойно навън.  Hug

# 37
  • Мнения: 1 849
Всичко зависи от вятъра, Ева.

# 38
  • Мнения: 25 603
Вчера и днес - силен вятър, мисля, че отнесе всичко.

Общи условия

Активация на акаунт