МАГИЧЕСКАТА ЗЕЛЕВА СУПА - ІІI

  • 45 480
  • 775
  •   1
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 915
Току що си нарязах зеленчуците и влизам тук в темата да видя приготовлението /сваряването/.
Привет, момичета! Мисля и аз да се пробвам от днес, ти само това ли сложи - зеле, пипер и праз?

# 766
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Днес се чувствам най-гладна-само на мляко и банани съм Sad И супичка,но непрекъснато чувам странни шумове,идващи от стомаха ми Rolling Eyes

# 767
  • Мнения: 0
Здравейте мамииии!!!!!!!
Оригиналната рецерта се ядва ако довавите много къри,неочаквано,но факт!
Всичко от семейство бобови е забранено!
Така,сигурно го знаете,но супата е с тези съставки и пропорции,защото така съдържа много целулоза,която не може на 100% да се разгради от организма ни и той в борбата да го направи гори повече калории,отколкото поемате.В добавка неразградената част "избутва" шлаките и наслоените мазнини от стомаха и червата.Затова не трябва и са де допуска запек,за да не се натровим....Надявам се да съм била полезна.... Grinning
Днес-първи супен ден,трябва да изкарам до десети,каквото ще да става!
Поздрави   bouquet
и успех!!!  Hug

# 768
  • Мнения: 407
so_notorious какъв е вкуса на кърито, защото никога не съм ползвала, та се чудя дали да ходя до магазина. Дали горчи или само такива мисли ми напомна тази дума къри?
Иначе аз току що си добавих босилек, ранена чубрица и малко пикантина /другия път ще пробвам без нея/ и е супер супичката.
Аз днес съм на 2 ден и съм си същите килограми 54,700кг, но не съм ходила до 00. По-горе бях чела, че пиете рициново масло, май ще пробвам. Колко да изпия, че не ми се търси къде го четох?

# 769
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Аз съм 4-ти ден и не съм мръднала. Не знам дали да продължавам изобщо-имам ужасни болки,защото страдам от гастрит.Явно супата и суровите зеленчуци много го дразнят.Казах си"красотата иска жертви",но като нямам никакъв резултат се питам дали си струва.

# 770
  • Мнения: 0
pepa_ilkova  Кърито има специфичен вкус,незнам как да го опиша, в оригиналната рецепта,която съм чела,пише,за да не е непоносима,да се добави къри и черен пипер и наистина е така.Ако не си сигурна в подправката,просто си вземи едно малко пакетче и когато си отсипеш една купичка,сложи само на нея!Радвам,се че така или иначе си я нагодила на вкус!  Grinning
Колкото до 00,рициновото масло е краен вариант,аз открих,че ако подържиш супата едно денонощие извън хладилника,стомашните проблеми се решават,все пак е и доказано,че зелевия сок е най-силния диуретик!(а и супата да е сготвена по рецептата от страница 1,с доматките:)
Диляна Ш Здравей мила,съжалявам за болките ти,дано се оправиш,каквото и решение да вземеш!

# 771
  • Мнения: 407
Здравейте, момичета!
Днес ми е 3 ден. И кантара показа -1,200кг, но да спомена, че това е едва след като подейства течния парафин, с който си подправих салатката снощи. Наистина така ми се беше издул корема, че се чудех дали да продължа с диетата, а и нямах никакъв минус.
Сега да пиша, защо пих течен парафин. Преди време свалих 10 килограма с диетата на Пиер Дюкан, а там пишеше, че може да се овкуси салатата с течен парафин. При мен се само овкуси салатата, а и ми освободи корема.
Така да си напиша резултата:
1 ден 54, 700кг
2 ден 54, 700кг
3 ден 53, 500кг

# 772
  • Мнения: 407
Май само аз си пиша тук, но какво да се прави.
Аз съм на 4 ден и до сега съм свалила 1,800кг.
Чуствам се добре, първите дни малко бях отпаднала, но сега се чуствам много добре.
Така да си напиша резултата:
1 ден 54, 700кг
2 ден 54, 700кг
3 ден 53, 500кг
4 ден 52, 900кг

# 773
  • Мнения: 4 347
супер резултат!много ти се радвам! Hug  bouquet Hug

# 774
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Нова тема?

# 775

Общи условия

Активация на акаунт