Twilight/Здрач-сагата: тема 14

  • 21 623
  • 440
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 301
Ние общо взето с моя мъж имаме много силна връзка, продължаваща доста вече години, минахме през много изпитания, бяхме в категория - "забранена любов", и т.н. и пр. - може би това има значение - разпознаваме се мъничко...

при нас вече почти 14 години това не намалява ревността му  Laughing
детето обаче вече свикна с манията ми - вчера каза на баба си по телефона "шътт, мама е заета с важна работа, няма да й пречиш и ти"  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 149
Моя въобще дори не подозира за съществуването на Здрач, Едуард-Роб и цялата съпътстваща истерия.
Държа го в блажено неведение.
Обясних му, че чета книги на английски, за да си вдигна нивото, че ми трябва в работата.
Снимките на Роб си ги държа на USB и си ги гледам скришом Simple Smile
Саундтрака звучи на макс само в колата ми.
Филма се гледа, докато той не е вкъщи...

Много съм потайна нали  Mr. Green
Добре, че не чете във форума Wink
И при мен е така.Не виждам защо да го занимавам с моите мании.Той си има негови си и аз не му се бъркам там Laughing

# 17
  • Мнения: 934
Аз макар и да не се крия и да не съм толкова пристрастена, все още не ме забелязват. Само малко се подразни, че нон стоп чета /дори и на телефона сам си качила фен преводите и като патувахме, аз си четох/ вместо да върша някаква работа, но аз и без това съм обявила творческа почивка и му казвам, че активно се занимавам с моите си разпускащи неща. Аз съм маниак на четенето и той знае, че за пръв път от 2 години имам време за това.
Засега не е много фен. Гледа с мен филма /аз го гледах за 4-ти път тогава Simple Smile /, каза че не е лош, но той едва ли ще прочете книгите някога. Нито има време, нито си пада по такъв жанр.
За премиерата бройте и мен. Ще се oмешаме с младите фенки, даже ще взема и дъщерята за прикритие.

# 18
  • Мнения: 21
не съм толкова пристрастена,...,  нон стоп чета вместо да върша някаква работа...филма /аз го гледах за 4-ти път тогава Simple Smile ...За премиерата бройте и мен. Ще се oмешаме с младите фенки, даже ще взема и дъщерята за прикритие.

somebody's in denial Laughing не си пристрастена, така ли? Hug

много ми е приятно да чета отговорите на всички ви Hug

# 19
  • Мнения: 312
На премиерата и аз ще дойда, да предупредите по-отрано да се организираме да се видим:)

Гласувах че любимия почва да свиква с ролята си на туайлаитвдовец (още е в преход де, но къде ще ходи горкия Laughing)

# 20
  • Мнения: 934
не съм толкова пристрастена,...,  нон стоп чета вместо да върша някаква работа...филма /аз го гледах за 4-ти път тогава Simple Smile ...За премиерата бройте и мен. Ще се oмешаме с младите фенки, даже ще взема и дъщерята за прикритие.

somebody's in denial Laughing не си пристрастена, така ли? Hug

много ми е приятно да чета отговорите на всички ви Hug
Ми отстрани поне не изглеждам, чак толкова пристрастена. Все още не съм си сложила десктоп на поредица. Нямам снимки на Роб/Едуард. Телефона освен книгите /вече и филма качих да си поглеждам, като нямам какво друго да правя Simple Smile / . Та затова казах, не чак толкова, поне за околните. Иначе не харесвам Роб извън образа на Едуард. Не харесвам саундтрака с изключение на 2 песни и т.н. Но умирам за любовта описна по този начин. Извиних се с голямата ми дъщеря, когато купих книгите Simple Smile.
Иначе мъжа ми знае каква мания мога да развия. Любимия ми актьор е Джон Траволта и когато излезе негов нов филм, милуто изпада в бяс. Почва се ровене в нета,снимки, саундтраци и т.н.
Та все още не ме е гепил с манията по Twilight.

# 21
  • Мнения: 354
Ехаа, колко сте бързи... Нямаше ме 3 дни, та и нова тема сте спретнали.
Анкетата е супер, поздравления.
Моят мъж си ме нарича още тинейджърка и не обръща много внимание на интереса ми към филми и книги. Аз много обичам да чета и то по няколко книги едновременно. Иначе е гледал филма,хареса му. Но, seriously, в живота ми/ни има толкова много по-важни неща... Туайлайт ми е просто хоби, разпускане, почивка.

# 22
  • София, България
  • Мнения: 5 598
ДНЕВЕН БЮЛЕТИН


НОВИНИ

- Момичета, последно напомняне до утре е крайния срок за гласуване за нашите любимци за MTV наградите 2009. Знаем , че битката ще е повече от жестока, затова всеки глас е важен. Малко е досаден фактът, че се иска регистрация преди да се гласува, но става бързо и лесно.



Ето и отново линковете

BEST BREAKTHROUTH PERFORMANCE MALE

BEST FIGHT

BEST KISS

BEST MOVIE

Самите награди ще се състоят на 31 май. Стискаме палци!
(направо не мога да повярвам, че при толкова пищящи фенки, преди време за най-добра целувка водеше Беднякът-милионер)


-  Ето и снимки на Роб и Кристен от Италия

       

     

повече снимки  тук  и   тук


- още снимки от Италия и каста на Новолуние
Robert Pattinson, Kristen Stewart и  Ashley Greene излизат на обяд в местна пицария. Michael Angarano също бил с тях.

   

Аshley пък си направи една слънчева баня



Повече снимки и инфо   тук   и   тук


- Става нещо странно в света на звездните клюкарки. Цяла мистерия се разви около after-party amFAR и небезизвестните снимки на Роб с Erika Dutra.
Lainey твърди доста разпалено, че Роб е бил сам по време на партито и никаква Ерика не е била с него. Също така твърди, че снимките на Роб и Ерика не са направени на това парти, а на терасата на Hotel de Cap. Lainey пише, че видяла Ерика със същата рокля тогава на същата тази тераса. Става ясно, че май Ерика си е продала сама снимките след като е отрязана от Роб. Основния аргумент на Lainey , че това с горещата вечер на Роб с Ерика е лъжа, е че от толкова фотографи и журналисти на партито , само Laura от Life& Stile има снимки на двамата.
Повече за цялата объркана история  тук   тук  и  тук
Още по-заплетена е ситуацията с тази дама Zoe Griffin - статията й  тук  - която твърди, че се е срещнала с Роб на партито и че той й е разказал на дълго и на широко доста интимни неща, което още повече ме кара да мисля, че всичко е един взаимен пиар между блогърките – клюкарки .

- има преведено интервю с Деметри (Charlie Bewley) на страницата на  twilightladies



- както и преведено интервю с Роб от испанското списание, към което пуснахме линк вчера, отновo на сайта на twilightladies

- Има два нови превода на смешни статии на twitarded на сайта на funnytwilight

- още един бонус - Роб в майското испанско издание на Космополитън - със заглавие смъртоносно секси  Heart Eyes



повече  тук

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 12:49 от мона лиза

# 23
  • Благоевград
  • Мнения: 24
Ние общо взето с моя мъж имаме много силна връзка, продължаваща доста вече години, минахме през много изпитания, бяхме в категория - "забранена любов", и т.н. и пр. - може би това има значение - разпознаваме се мъничко...

при нас вече почти 14 години това не намалява ревността му  Laughing
детето обаче вече свикна с манията ми - вчера каза на баба си по телефона "шътт, мама е заета с важна работа, няма да й пречиш и ти"  Laughing

е, при нас са 12 години, ама ревността никога не е била доминираща, даже май липсват форми на проява  Grinning

# 24
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Гласувах в анкетата със слава богу че не знае  hahaha  .... гледам повечето сме така  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 21
Мерси за бюлетина  Grinning

Аз да вметна, че вчера четох на английски интервюто с Чарли (Деметри) и този път, за разлика от предното интервю, има представа за какво говори.... имам чувстото, че при предишното интервю го бяха сбарали преди да е прочел сценария или книгата (той тук си признава, че няма време да прочете всичко), но сега си личи, че е вникнал в образа на героя, който ще играе... много ми стана интересно, че мисли, че Деметри е  или е бил като Казанова ... не знам откъде го е взел- не го пише в книгата, нали... ? интересна интерпретация
и има чувство за хумор, де- като казва, че се опитва в почивката да съблазнява сценаристката, за да доразвие образа му повече  Simple Smile
повече тук

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 13:11 от staro-novo

# 26
  • Мнения: 34
Ох, моя знае и ме побърква от подигравки, но зад това по-скоро се крие някаква странна форма на ревност, защото ние имаме доста странни взаимоотношения по принцип /последните седмици е в Токио, така че мога спокойно да си плача, чета и гледам филма, но като е тук гледам да не прекалявам/. А иначе се дразни на Туайлат вдовеца и никак не му е смешен.
Аз нещо не се ориентирам за премиерата - този линк ми отваря фен плакат. Какво, кога? Няма значение, ако съм в БГ ме бройте и мен. А някой знае ли каога ще е премиерата в Англия? Има фенки там, знам аз  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 2 149
Гледам доста сме под прикритие Laughing Wink
Отивам да чета бюлетина и да гледам снимки,благодаря за което Hug

# 28
  • Мнения: 21
Аз нещо не се ориентирам за премиерата - този линк ми отваря фен плакат. Какво, кога?

Ако става въпрос за линка, който някой пусна в предишната тема, то е защото беше към заглавната страница на Twighlightladies, и затова сега ти се отваря последната актуална новина.. Иначе правилния линк трябва да е този, като новината е дошла от twilightbg.com, които са разговаряли с Тандем- оригиналния пост е тук

Като говорим за  плаката , на страницата при Twilightladies, става въпрос за български фен-плакат, участващ в международен конкурс, така че нека да гласуваме   Laughing

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 13:23 от staro-novo

# 29
  • Мнения: 34
staro-novo, мерси за инфото. Е как там съм разбира се, но си мисля, че трябва по-ранно да се организираме за билетите, че тийновете са много пъргави.

Общи условия

Активация на акаунт