Kой супермаркет предпочитате?

  • 6 742
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 734
Пазарувам в Била.Вече имам и Кауфланд,който ми е наблизо,може би трябва да го пробвам...

# 46
  • Мнения: 803
Мерси на всички за участието в анкетата...и за пояснителните изречения, разбира се!

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 270
Гласувах Кауфланд, пазарувам там, защото ми е близо. По-принцип харесвам и Билла и Хит, но напоследък там пазаруваме по-рядко.

# 48
  • София
  • Мнения: 423
В Пикадили Mall,най-цивилизовано е.

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 22:35 от Mime-to

# 49
  • Мнения: 1 520
Пазарувам основно от МЕТРО и Фантастико.

Голям пазар в МЕТРО на две седмици, за по-дребни и пресни неща - Фантастико. За спешни нужди - кварталния магазин.

До новия ни апартамент има БИЛА, и може би тя ще е новия ми фаворит.

Големите магазини са ми удобни, взимам всичко от препарата до хляба, мъкна веднъж, а не всеки ден от кварталния.

# 50
  • Мнения: 15 379
Пикадили - Сити център. Близо ми е, приятно ми е да пазарувам там, цените са прилични.

# 51
# 52
  • Мнения: 1 715
Метро и Европа

# 53
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
1. Била.
2. Пикадили.

# 54
  • Мнения: 641
Свикнала съм да пазарувам наведнъж за месеца основните продукти. През седмицата купувам само хляб, мляко и ако случайно нещо е свършило - от кварталните магазинчета. За основен пазар - главно в Била – най- близо ми е и и ми е удобно за паркиране, харесвам прясното месо и щанда със салати. Не ми харесва, че е малко тясно и пренаселено.
Харесвам също Пикадили /повече от Била/, заради щанда с прясна риба, заради щанда с виното, фрешовете, био зеленчуците, просторно, чисто, подредено и приветливо е, стоките са качествени, но паркирането е по-проблемно.
Не харесвам Фантастико – некачествени стоки, лошо обслужване, Хит ми е много далече.

# 55
  • Мнения: 13 512
Oткакто са отворили-само Пикадили

# 56
  • Мнения: 17 408
Толкова съм свикнала с Пикадили, чак Билла ме дразни/варненската, разбира се/.

# 57
  • Мнения: 2
1. ХИТ
2. Била

И Пикадили ми харесва, но нямам наблизо..

В Кауфланд съм ходила само веднъж, от любопитство...повече не смятам да стъпвам там

# 58
  • Мнения: 1 236
Аз пък обичам да обикалям. Малките квартални магазинчета понякога имат хубави неща, но трябва да пообикаля човек. По-интересно е, отколкото големия супер.

# 59
  • Мнения: 3 315
Кауфланд

Общи условия

Активация на акаунт