Защо така се изказват ???

  • 5 610
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 265

ГИЛ ГРИСЪМ    Едва ли нещо се е изменило

Точно това ти казвам , че се е изменило
много по палави и игриви  са  Laughing Сещат се какви са ги вършили и им липсва всичко това ...и се почва пак , имам наблюдения  Laughing

# 61
  • Мнения: 3
Титлата "курва" не се дава за бройка, а за поведение. Плюс това-в природата на жената е да е по-скоро моногамна.

# 62
  • Мнения: 183
Lele_Male
Ква моногамия в природата бре нали мъжкарите се бият и се  конкурират  за нея кой свари той я хваща  Laughing Laughing

# 63
  • Мнения: 3
да, но бащата е един, докато мъжкият може да е баща на много...малко объркано се получи, но схващате

# 64
  • Мнения: 116
''щот мъжете са малоумни и не могат да разберат,че жените ги чукат smile3534

# 65
  • Мнения: 183
 Laughing Laughing Е не знам кой кого  Laughing Laughing Laughing

# 66
  • Мнения: 370
Не бе, който спи с много е жени е курвар. Доволен?
Joy или пък другото-коцкар. Wink Mr. Green

# 67
  • Мнения: 116
ето и ти не си си дал сметка !!!!!нищо има време ще разбереш Wink

# 68
  • Мнения: 183
fusta free
Как и да го погледнеш дори и на 69 се мъжът го Фкарва  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 69
  • Мнения: 116
fusta free
Как и да го погледнеш дори и на 69 се мъжът го Фкарва  Laughing Laughing Laughing LaughingGrinning

нямаш въображение пич,а секса се прави с такова,защото е изкуство! Wink

# 70
  • Мнения: 183
fusta free 
ООО то кусури се ще се намерят  Peace  вижда се  Laughing особено от е...та страна  Laughing Laughing

# 71
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
fusta free 
ООО то кусури се ще се намерят  Peace  вижда се  Laughing особено от е...та страна  Laughing Laughing

Интересно тогава що все е**щата страна се чувства прее**на, ако "е**та" нещо не е доволна.  Thinking

# 72
  • Мнения: 593
Гил, а твоята съпруга вярна ли ти е?  Wink Laughing
Питаш ли ?

Питам, ама смееш ли да отговориш?
И двата случая си го нацепваш...

Та, внимавай занапред, като пускаш такива теми, от които явно лъха дикриминация на полова основа, защото нали виждаш - и твоята жена влиза в това число.

Освен ако не си гей, ама не вярвам... гейовете не обиждат жените.
Айде мир!  Peace

# 73
  • Мнения: 232
Ами не знам всички ли се изказват така, но лично аз смятам, че и на мъжете не им отива хич пък да не подбират...

# 74
  • Мнения: 562
МИ то има и писание от сорта- НАЙ големите ку*ви са най верните съпруги!

Както и казаното от Наполеон-- Всички жени са ку*ви с изключение на майка ми,НО нека не забравяме,че и тя е жена!

Аз го знам като: " ... но все пак и тя е жена."

Общи условия

Активация на акаунт