Любов, любов - горещ картоф!

  • 4 468
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 085
..."Ние ве4е се оженихме в4ера"...

 Shocked  Joy Joy

# 46
  • Мнения: 489
Синът ми си има вече две гаджета в градината и още куп обожателки. За по натам не ми се мисли... Много го харесват момиченцата, а момченцата също обичат много да играят с него. За съжаление, той не обича да играе с всеки и понякога нараняваме детските сърца...

# 47
  • вкъщи
  • Мнения: 704
не  е казал но знам че го обожават

# 48
  • Мнения: 299
Баткото , като беше по-малък си падаше по каки , винаги дългокоси и засукани.  Wink  Както се завъртеше покрай нас такава особа зяпваше с отворена уста и не откъсваше втренчено поглед. И  с тази тактика винаги успяваше да му обърнат внимание. Дано като порасне стане по-изобретателен.   Praynig

# 49
  • Мнения: 919
И ние изживяхме такова нещо миналото лято още. Laughing
Но баткото беше предучилищна и го изписаха. Laughing

# 50
  • Мнения: 2 011
oooo, aз винаги изпадам в умиление като видя такива неща сред мъниците. Моят син в градината получи предложение за брак от  2 момиченца - госпожата ме информира през смях и сподели че се хванали за косите  а мойто гардже ги разтървало  с думите " Ама аз не искам да се женя - можем да  бъдем гаджета за известно време" Стана ми  смешно  Joy Не се е влюбвал още , а на въпроса ми дали има момиченце , което харесва в групата ( а те имат само трички ) той каза почесвайки се : "Ами мамо  newsm78, тази която ми харесва и бяха мръсни гащите - видях като си лягахме в леглата едно кафяво ако на гащите" - но иначе е хубава!  Peace hahaha

# 51
  • София
  • Мнения: 71
И за нас беше голяма изненада, че дъщеря ни в момента на 2г 10 мес има вече двама ухажора в яслата. При това видях с очите си как флиртува и върти типично женски номера на едното. Това беше зимата - т.е. още по-малка, бягаше от него и се криеше. А, той милия с влажен поглед след нея "Яна, Яна, ела тук, моля те!" Наш'та си крие очите все едно ще плаче, бях убедена, че е разстроена и ще ревне. За моя най-голям изненада, като си откри лицето и хукна да бяга, се смееше най-доволно, Оскар от раз й давам!  Embarassed, аз такова поведение никога не съм проявявала!! Отделно, си стоят двамата на съседни столчета и се гледат, и се гледат...Тя му пази място за обед, да е до нея. Той се бие с другия ухажор, кой да я целува. Една вечер (разказва го неговата майка) седял, въздъхнал и ей-така от нищото попитал: "тате, а какво ли прави Яна сега?" For the record, общата възраст и на тримата не надвишава 9 год.
В едно от детските списания - "моето бебе и аз" имаше много приятна статия за детската любов. Способността на детето да харесва някого или да се влюбва всъщност е тренировка за зрели отношения, развива способността да се отдаде на чувството без страх и да довери най-съкровените си желания на човек от другия пол. Споменаваше се, че силата на чувствата им е много голяма (както са се убедили някои от тук писалите мами), фактически е равна по-сила на емоциите, които ние изпитваме, когато сме влюбени и дечковците имат нужда от нашето разбиране и подкрепа, а не да го обръщаме на майтап, или пък по-лошо - на подигравка.
Много хубава тема!   bouquet
Хубава седмица!

# 52
  • софия
  • Мнения: 2 543
Много сладка темичка.запис Laughing

# 53
  • Мнения: 1 341
Е, какво да кажа аз като Кати има вече 2 години и половина гадже. Laughing
Заедно са още от яслата и продължават да си ходят сериозно  Mr. Green Правят планове за деца, ревнуват се, обичат се....Абе с две думи страшна картинка са. Редовно се карат защо тя обръща внимание на друго момче, а тя пък се дразни когато възлюбения се оглежда по други.  ooooh!
Сладури! Представям си ги каква любов са. Heart Eyes

Ема още не я тресе любовта. Но мисля, че като тръгне на градина няма да я подминат тези трепети. Laughing

# 54
  • Мнения: 8 999
Моята дъщеря я сгодихме, когато беше на година и два-три месеца за едно момченце от градинката, с чиято майка станахме много близки приятелки. И до днес ги кудошим малките, че са бъдещи съпрузи, а те хич не се опъват дори. Когото и от двамата да попитате за кого ще се омъжат/оженят като пораснат, без да се замислят казват името на другия.
Синът ми пък в яслата си беше харесал една от госпожите. Тя беше госпожица, разбира се, и беше доста хубавка. Заради нея ходеше с огромно желание на ясла. Преживя огромен стрес, когато се премести в детската градина, а там вече я нямаше любимата. Добре че там се загаджи с други две девойчета, които отчасти компенсираха първото му увлечение.

# 55
  • Мнения: 151
Да си кажа и аз.

Дъщеря ми е още малка, но АЗ се омъжих за момчето, което много харесвах в детската градина.
Казвах на майка ми, че ще се женя за него и 20 години по-късно го направих Mr. Green

Така, че - нищо не се знае!!!

# 56
  • Мнения: 919
Да си кажа и аз.

Дъщеря ми е още малка, но АЗ се омъжих за момчето, което много харесвах в детската градина.
Казвах на майка ми, че ще се женя за него и 20 години по-късно го направих Mr. Green

Така, че - нищо не се знае!!!
Браво,браво. Laughing

# 57
  • Мнения: 1 761
Моят син пуска мимиченцата преди него,когато са на пързалката.Имат едно в групата, с което много хубаво си играе-Мерел и едно,дето много плаче за майка си,но сина ми идържи ръката.Докато бяхме на почивка майката ми се обади да ме пита кога ще се прибираме,щерката не искала без сина ми на градина,понеже той я милвал да не плаче....

Ами по принцип си играе с някое момиче и тя му става любимка,докато си играят и не се опитва да го награби да го целува.Един ден дойде да се скрие при мен от една Хана,така го беше уплашила.

А веднъж станах свидетел на детска ревност.Синът ми си играеше с едно момиченце и въпросната Хана искаше и тя,обаче двамата така бяха се улисали,че изобщо не я забелязаха. Тогава Хана отиде при другото момиченце,скоето сина ми си играеше и зверски го ухапа.Докато то плачеше Хана отиде при сина ми.Той обаче ревна и той и отиде при приятелката си по игра.

# 58
  • Мнения: 805
Моята Изабела не обръща внимание на момчетата на нейната възраст.
Преди 2 месеца искаше непременно да се омъжи за баща си, а аз като й казах, че не може, че той вече е женен за мен каза, че тогава ще вземе дядо си.
Сега пък е хвърлила око на комшията, който е на 35.

# 59
  • Мнения: 2 784
Калина си има един Гого, дето с майка му ходехме на училище за бременни заедно. После се виждахме чат-пат, докато не загубихме връзка, а в яслата се оказа, че децата ще са заедно. Учителките разправяха как Калина си играе на единия край на двора, а Гого на другия до момента в който някой не и вземе играчката. Калина писва, Гого става без да каже и дума, отива, залепя един шамар на натрапника, връща и играчката и пак отива да си играе. Вече не са заедно в градината, но все се търсят. Когато я попитат казва, че ще се ожени за Гого като порасне. А в градината има един Лъчко, дето също много го харесва (него май не могат да си го разделят момиченцата), но отскоро взеха да се делят на момичета и момчета и онзи ден ми разправя, че и било много мъчно, защото Лъчко искал да играе с момчетата, а те я гонели.
Отделно, като Плуемпер сме в разгара на Едиповия синдром. Онзи ден ми разправя, че щяла да се ожени за татко. Обясних и, че татко вече е женен за мама, а и докато тя порастне ще е дърт, да си нямери друг по-млад, а тя ми казва:"Аз като порастна, че се оженя за татко, нищо че ще е дърт, а ти си намери по-млад!". Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт