Януарското човече, по коремче се обръща вече.

  • 8 792
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 879
сега верно, кой ще ни направи темата. Стайлинг - смайлинг - ти пускаш,а, или Копривка....

А защо Доника да не пусне пак темата? Предполагам, че си я пази - нали беше готова за пускане. ДониииииHug!?!

# 301
  • Мнения: 31
И от мен честито на Мини - за си много щастлива! Честити месечинчета на който си ги има днес.
Аз губя надежда да успея да ви изчета. Ние следващата седмица се прибираме и май пловдивчанки няма да ги видя.

# 302
  • Мнения: 774
Елена, страааашно е кафенцето! Искам реално такова! Grinning

Доника, и за мен си мисли, докато стискаш парите за миалната, и за хилядите жени по света и у нас, дето не искат, не обичат, но за съжаление трябва да мият чинии. Laughing

Зозима, за конрацепцията споделяме абсолютно едно и също мнение! Peace

Еспа, объркала си емотиконите. Grinning Вместо този  Embarassed, трябва да е този: Blush. Червенинката по бузите ти много ти отива! Wink  Hug
Цитат на: Kokonut

link=topic=400270.msg11378046#msg11378046 date=1243585645
Хммм.. Опитът ми да разхлабя Вики чрез храната, която аз ям има поразителен ефект върху мен и нулев засега при него  Thinking Не е ли несправедливо!  Mr. Green

 Joy Joy Joy

Странна е тази тема... Както сигурно е странно и за бебетата, когато се обърнат по коремче за първи път... Започна със спор, а сега завършва с всеобятна любов...  Two Hearts



# 303

Общи условия

Активация на акаунт