Лятото дойде, хайде на море * España *

  • 15 239
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Aз сьм пьрва утре пред посолството в Мадрид Mr. Green
Моми4ета Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 286
  • Spain
  • Мнения: 3 750

Дун4е желая ти здраве, за да сбъднеш мечтите си,
 желая ти щастие, за да се радваш на малките неща в живота,
 любов ти желая, за да я споделиш с близки и приятели
 и ти желая късмет, за да те сполетят само хубави моменти!
             Честит рожден ден!

# 287
  • Мнения: 13
Dun4e Честит Рожден Ден  bouquet  Hug
Нека дните ти бъдат изпълнени с радост,
вечерите с топлина а годините с младост!!!

# 288
  • Мнения: 789
Дун4е , Честит Рожден Ден!Желая ти щастие,здраве,любов и весело изкарване на празника!
[/color][/size][/b]

# 289
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 858
Здравейте, момичета! Минавам само да почерпя - днес половинката ми пораства с още една година


Да ви е сладко и да се поразхладите в жегата!  Hug

# 290
  • Мнения: 13
Yana Hug ,Честит Рожден Ден на съпруга ти
Желаем здраве ,щастие и още много щастливи рожденни дни!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 291
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
Привет
Яна честито на половинката ти да сте още дълги години заедно
дун4е честито и на теб
момичета благодаря за милите думи за Алекс, тъй като завърши нулева група ги облекли и снимали и сега от септември в голямата група, а другата година на коле, боже как ми порасна детето, аз още си мисля че е бебе
такива горещини са, че не ми се пише даже
по късно пак ще се включа

# 292
  • Мнения: 1 461
взех си държавния с 5 без да приписвам  newsm44

# 293
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 858
Кари_, честито! Браво на теб! smile3501  umnikuu

# 294
  • Мнения: 0
Здравейте, ола и хелоу на всички мамчета,

опитвам се да съм весела в последно време, но как, като предстои операция на моето момченце, след седмица отиваме за Барселона, само там правят на толкова малки деца.Операцията ще е на сърцето, а там са най-добрите специалисти. И ето, че ни се налага да останем в Барселона 1 седмица. На хотел - ще излезе доста голяма сметката за цялата фамилия, някой знае ли някакъв по-икономичен вариант.Ало, майки от Барселона, знаете ли повече информация....

Ето това са моите грижи от няколко месеца, и ме разбирате защо не пиша.

ВЕНИ81 за диария освен оризова вода, можеш да даваш и сребърна вода, но не знам тук в Испанските аптеки с какво име е.

Липсва ми Бг, по-специално Русе, липсвате ми и вие майки, трябва пак да се организираме за нова среща, за Коледа, ей сега ще дойде есента за нула време.....

това е, олекна ми.
бай
до скоро

# 295
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 858
iskran00 , за съжаление в момента не мога с нищо да ти помогна! Мога само да ти пожелая успех! Кураж, вярвам, че всичко ще е наред! Разбирам какво ти е, защото моят син беше на 16 дни, когато откриха, че е с порок на сърцето и на 10 месеца го оперираха в София.

# 296
  • Мнения: 1 156
Здравейте, мацки
Искре, кураж. Вси4ко Ще е ОК. Хотелите АС са по ветини, поне аз така съм 4увала, другия вариант е хостал.

Яна,4естит рожден ден на съпруга ти. Мног да е радва. И да се виждате по 4ети4ко

КАРИ, браво, браво.

И моето брат4е днес е имало заЩита на дипломната работа, успеШно се с справил, има 5.

Аз съм приклу4енска напоследък. След слу4ката с тока, днес отварям Шкафа да си взема 4иния за закуската и се изсипва цялото съдържание над мен. Каквото успях да подпря  от дясната стана оцеля, вси4ко останало се изсипа с нвероятен Шум върху плота, в мивката, в която имаШе 4аШи, които не оцелява , разбира се . Цялата кухня в стъкла, аз  посметох малко и седнах да се наям. За Щастие  нямам нито драскотина.
ПОсле на работа се с4упи едни буркан със сос в краката ми, буквално на милиметри от пръстите ми стъкларии, но пак не съм одрана даже. Абе веселба.

ПАк никакви ни няма , ама е толкова горео 4е мозъка ми се е размекнал.

# 297
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
http://www.bookassist.com/conduit/result3i_zone.jsp?ch=101&l … .jsp&pr=false

Искра виж тук,доста евтино излиза.
Ще видиШ как вси4ко Ще мине добре Hug Hug Hug Hug Hug

Виж и тук Hug
http://www.rooms4rentbcn.com/?gclid=CPLb99iBwpsCFYUA4wod7Et7DQ

http://www.1000albergues.com/es/alojamiento/eo/espana/barcelona.htm
В този сайт има и 4астни квартири Peace

# 298
  • Мнения: 13
Кари Честито smile3501Браво
Искре Hug,успех, ще стискаме палци всичко да мине на ред
Гери Браво и на твоето братче  umnikuu

# 299
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Яна,да ти е жив и здрав мъжо  bouquet
Дунче,чрд и от мен  bouquet
Карчита,честито Hug
Искре,стискаме палци всичко да мине както трябва,кураж Praynig Hug
Гери,то като тръгн....няма спиране ConfusedНие нали знаеШ зимата бяхме горе долу така,но мина слава богу без сериозни травми Hug

Общи условия

Активация на акаунт