Подстригване по време на бременност!

  • 32 784
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 464
Никой до сега не ми даде нито едно единствено смислено обяснение .
Може би ( макар че е слабо вероятно )  тук да чуя първото.
Смислено обаче .
Чакам  Crossing Arms

Е,ти пък сега!Не стига някой да даде обяснение,ами и смислено искаш да е...
Според мен ще удариш на камък hahaha

# 106
  • Мнения: 521
Ами това са пълни суеверия. Щял си бил да му отрежеш от късмета на детето. Не вярвам на подобни глупости. И аз се постригах  Naughty както всички мами, които имат нужда

# 107
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
И се подстригвах и се боядисвах  4470 и на маникюр   pletka ходих общо взето в 21-ви век незнам кое те спира  newsm78

# 108
  • Мнения: 2 658
Ами това са пълни суеверия. Щял си бил да му отрежеш от късмета на детето. Не вярвам на подобни глупости. И аз се постригах  Naughty както всички мами, които имат нужда
Ето още едно от "най_смислените"  Wink обяснения от мен: "Ако е момче, като се подстригваш, ще му отрежеш пишката."  ooooh! Joy Ей това съм чувала аz.. Интересно, дали всички бъдещи майки на момчета трябва да ходят обрасли като бостански плашила..? Не ми отговаряйте  Joy

# 109
  • Мнения: 2 807

kristina23, можеш да се подстрижеш  Peace
Не се връзвай на всичко, което се говори около теб.  Hug
Това са суеверия.

Подстригвала съм се и трите пъти - нищо не се е случило с децата...
Не се притеснявай, а се радвай на бременността си с цялото си сърце, душа, тяло  Hug

# 110
  • Мнения: 118
И се подстригвах и се боядисвах  4470 и на маникюр   pletka ходих общо взето в 21-ви век незнам кое те спира  newsm78
Ами може би трябва да я спира здравето на детето й .За подстригването нямам нищо против,но не и за лакирането и боядисването.Хайде боядисването е по-рядко,но от лака вредните вещества директно през нокъта влизат в организма.

# 111
  • София
  • Мнения: 39 764

kristina23, можеш да се подстрижеш  Peace
Не се връзвай на всичко, което се говори около теб.  Hug
Това са суеверия.

Благодаря на всички за отговорите,аз вече съм с нова прическа- скъсих метлата и сега се живее по-добре.А и на мен ще ми е интересно ако някой изрови темата за суеверията.

# 112
  • София
  • Мнения: 588
Поредното суеверие, че не трябва да се подстригваш.
Прави каквото сметнеш за добре и както ти е удобно!
Лека бременност!

На нейното мнеие съм.

# 113
  • Мнения: 54

[/quote]
Ами може би трябва да я спира здравето на детето й .За подстригването нямам нищо против,но не и за лакирането и боядисването.Хайде боядисването е по-рядко,но от лака вредните вещества директно през нокъта влизат в организма.
[/quote]
Хахахахаааааааа е по-голяма глупост не бях чела никъде  Joy
Не се къпи по тая логика, че от сапуна влизат веществата в организма. Е това вече просто ме уби! Как е възможно чак такива глупости да се пишат. Ама в кой век живеем, малко информираност няма да ви е излишна!

# 114
  • Мнения: 1 107
Ами може би трябва да я спира здравето на детето й .За подстригването нямам нищо против,но не и за лакирането и боядисването.Хайде боядисването е по-рядко,но от лака вредните вещества директно през нокъта влизат в организма.
[/quote]
Хахахахаааааааа е по-голяма глупост не бях чела никъде  Joy
Не се къпи по тая логика, че от сапуна влизат веществата в организма. Е това вече просто ме уби! Как е възможно чак такива глупости да се пишат. Ама в кой век живеем, малко информираност няма да ви е излишна!
[/quote]



Да - ако прочетеш какви вещества има в повечето сапуни....Именно информираността ми ме доведе до ползване на сапуни само с натурални съставки. Друг въпрос е, че повечето хора не си правят труда да четат какво съдържат стоките, които купуват.
И да- има вредни вещества в лака, може да не са много , но ги има. Друг въпрос е дали могат да навредят реално на плода(не е доказано все още, май)

# 115
  • Мнения: 2 011
1. Има много такива теми тук.
2. Глупава е темата,да.  Wink
3. Нищо няма да стане,ако се подстрижеш.
4. Как може все още да има млади хора,които да обръщат внимание на подобни глупости?!!

# 116
  • София
  • Мнения: 39 764
Продължават да се дават съвети към авторката. А тя отдавна е с нова прическа. И явно е загърбила суеверията.

Общи условия

Активация на акаунт