Как и къде по най-бърз начин мога да продам две коли

  • 12 998
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Остави нотар. заверено пълномощно на близък  и когато се яви клиент той ще ги продаде и ще ви преведе парите по банков път.

това ми хрумва и на мен.
Освен това, помисли в/у цените...

# 31
  • София
  • Мнения: 1 043
Като жена на спец по коли ще ти дам съвет:Никой няма да даде 6000 лева за Фиат.Цената му е доста високичка за тези времена на криза.Има ги и по 4000 лева.

Според теб за колко може да се продаде такава кола?
Питам, т.к. аз търся, но съм заделила около 4500-4700 (е, ако консултантът ми каже, че колата наистина си струва бих дала до 5000лв). Та се чудя дали тези пари са достатъчно.

# 32
  • Мнения: 9 466
Цитат
Според теб за колко може да се продаде такава кола?
Питам, т.к. аз търся, но съм заделила около 4500-4700 (е, ако консултантът ми каже, че колата наистина си струва бих дала до 5000лв). Та се чудя дали тези пари са достатъчно.
Имаш ли ориентация към модел автомобил или питаш канкретно за Фиат?

# 33
  • София
  • Мнения: 1 043
Имаш ли ориентация към модел автомобил или питаш канкретно за Фиат?

В случая питам конкретно за Фиат-а, който Шу продава.
А по принцип съм се ориентирала към Фиат Пунто, СЕАТ Ибиза или Фолксваген Поло (ама за него знам, че парите едва ли ще стигнат  Simple Smile  )

# 34
  • София
  • Мнения: 5 754
И аз ще следя обявата за Фиата дали е акивна ,а довечера ще показвал на половинката.

# 35
  • Мнения: 645
Зная  че има и на по-ниски цени, но и на тройно километри. Моя е само 63 000км.  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 3 123
Остави нотар. заверено пълномощно на близък  и когато се яви клиент той ще ги продаде и ще ви преведе парите по банков път.

и ние това направихме,но от септември до сега няма резултат,пък и цената доста свалихме,мъжът ми не иска да я подарява все пак.Явно е труден момент за продажби на коли за съжаление. SadНие продаваме Mitsubishi Galant .

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Трудно е доста да се продаде кола в тия времена на криза. И ние продаваме нашата която е без климатик  , търсим друга с климатик , пусках обяви и лепнах на стъклата също но нищо засега, от 1 месец я продаваме.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дано успееш. fingerscrossed Но и на мен ми се струва, че на Пунтото трябва да му смъкнеш цената малко въпреки, че е на малко километри. Писах ти на лични къде може да се посъветваш и да пуснеш обява едновременно.

# 39
  • Мнения: 645
Аконякой я хареса коментар винаги ще има по цената, то това си е закон Peace
Дано успееш. fingerscrossed Но и на мен ми се струва, че на Пунтото трябва да му смъкнеш цената малко въпреки, че е на малко километри. Писах ти на лични къде може да се посъветваш и да пуснеш обява едновременно.
Мерси Peace

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А вариант да ги оставиш в автокъща? И те да движат нещата?

И ние продаваме нашата която е без климатик  ,

Ми сложете й, бре... Не е трудно.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Ами това мислим да направим ако след  месец не я продадем .....

# 42
  • Мнения: 645
Момичета, изпълних всичко, и има малко раздвижване по киата. Едни хора идваха от Пловдив да я гледат, мъжете я огледаха от всякъде, но на мацката не и хареса цвета #Crazy. Мъжете много и се ядосаха, все пак се бяха вдигнали от Пловдив а цвета на обявата се вижда идеално. Tired

А по отношение на цената на Пунтото ако някой я хареса много и реши да я вземе винаги може да се разберем за цената, само някой да я поиска Praynig

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Продадох 3 коли за 1 год. Последната я дадох на лизинг, иначе е непродаваема. Пазара е толкова залят, а цените са толкова паднали, че незнам какво да те посъветвам. Продадох си колите на безценица и пак чаках дълго време, така че и това не е решение  Thinking . Пускате ли обяви в автофорумите http://forum.fiat-bg.org/index.php , http://www.kia-bg.com/smf/. Може и тук http://www.tuning.bg/forum/. В някои форуми не позволяват публикации за други марки, но в други пък може. Пускай Гъгъл в действие и давай. Точно това бях направила и аз, но пак не се увенчах с голям успех. В интерес на истината и 3-те коли ги купиха мои познати

А вариант да ги оставиш в автокъща? И те да движат нещата?

Автокъщите трудно продават чужди коли. В смисъл, че повечето работят на комисионна, обаче ако колата ти стои 3 месеца там ти взимат поне 50 лв месечно за паркинг, което значи, че всеки месец за 3 коли трябва само паркинг да плаша жената, а другото е че при това условие, ако комисионната за продажбата е 150лв примерно, какво би предпочел собственика на Автосалона?

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 00:43 от Miss Dior Cherie ®

# 44
  • Мнения: 156
А по отношение на цената на Пунтото ако някой я хареса много и реши да я вземе винаги може да се разберем за цената, само някой да я поиска Praynig
напиши това в обявата. вярно е, че има вероятност и тук във форума да успееш да я продадеш, но ако цената може да се коментира - нека да го пише в обявата.

Общи условия

Активация на акаунт