Тривките

  • 20 179
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 830
А с морски пясък кой се е ексфолирал, освен мен? Laughing
Иначе и у наше село му викаме тривка.  Laughing

# 61
  • Мнения: 217
А с морски пясък кой се е ексфолирал, освен мен? Laughing
Иначе и у наше село му викаме тривка.  Laughing


Аз редовно когато сме на плажа особено петите. Laughing

# 62
  • Мнения: 78
Здравейте.Реших да си взема копринената ръкавица на Вергиния,но в Първа Частна Аптека във Варна ми казаха ,че от нова година не  им зареждат, и че всяка седмица им се олаждат да поръчат но те казват че нямало.Моля Ви кажете от къде да си взема.От сайта някой поръчвал ли е скоро?

# 63
  • Мнения: 78
Ето какво ми отговориха от сайта Sad
Благодарим Ви за оказаното доверие и направената поръчка!
В момента продуктът е с изчепана наличност.
При отстраняване на проблема, ще се свържем с Вас на посочените и-мейл и/или телефонен номер, за да потвърдите или откажете направената заявка.
Предварително благодарим за разбирането!
Гордеем се, че имаме клиенти като Вас!

Екипът на Silk Virgin

# 64
  • Мнения: 471
MiLLLi4ka няма ли друг саит от него да си поръчаш  Peace

Аз съм си много доволна от моята  Whistling

# 65
  • Мнения: 133
Някой от имащите копринена ръкавица,може ли да бъде така добър да ме уведоми, точно каква коприна е? Сигурно пише някъде,  аз каквато съм сръчна и работлива, ще взема да си ушия.
Но трябва да знам каква е коприната.
Благодаря и приятно ексфолиране.

# 66
  • Мнения: 9
за мен най-удобен и полезен си остава метода с малка шепа сол. няма развъждане на микроби и търсене по аптеки и сайтове. много добре почиства кожата и е много здравословно нежното почистване със сол.

# 67
  • Мнения: 1 416
Аз си купих такава копринена ръкавица направо от там където я произвеждат. От фирмата  ми доставиха 5 бройки(защото се продавали само по 5, не можело по-малко), но аз понеже няма да използвам останалите три от петте, който иска мога да му ги продам. не са ползвани и са  запечатани.

# 68
  • Мнения: 133
amra имаш ли още ръкавички за продаване?

Общи условия

Активация на акаунт