ЮЛИ 2009. Тема 44

  • 16 650
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 32
Дарка, и аз съм абсолютно същия случай от известно време и мислех да питам лекарката, макар че не ме е притеснило толкова, все пак бебетата растат много и нормално да опъва.
Аз пък съм супер ядосана, вчера нали си взех  2 чифта чехли и му казах на приятелят ми, че трябва да си взема по- големите, той не, били много широки и аз се съгласих, защотот съм се подула и не мога да преценя, да ама в къщи направих две три крачки и нали са ортопедични веднага почнаха да ми убиват, веднага звънах на една приятелка, която работи в метро и каза да отида с фактурата и веднага ги сменят. Днес ги дадох да ходи да ги върне, тъй като дълга исотрия ме остави днеска без кола (то и аз съм си виновна). Е да ама мухльото понеже не може да свърши каквото и да е дойде и ме измъкна, да сме ходили да ги върнем, разходи ме до Герман чак, защото там ги оставил в колата, та до там да си я взема, той пък трябвало да се върне със служебната, абе сложно и дълго. Като краен резултат, не само, че ми прееба деня, измъкна ме от нас, ходих да си ги върна сама, вече разбира се нямаше от моя цвят моя номер, та се наложи да си взема други tantrum Rage Rage Rage, на финала бегом да хвана другия магазин, през който щях да минавам за подарък за рождения ден на моята бремена дружка (преди да ме изтреля да ходим да връщаме чехлите) магазина разбира се беше вече затворен и утре не работи #Cussing out Close. Толкова ме друса нервата (и от хормоните) в Метро от бяс щях да се разрева, а ако беше с мен щях да изпохвърлям целия магазин върху него. На всичкото отгоре работи в района, та му беше удобно, просто никога не поема отговорност да свърши каквото и да е.
Деянова, това беше много успокояващо за всички, които вече са се стреснали Grinning, то и аз съм от тях, но като А4, предпочитам да знам всичкоSimple Smile .

# 256
  • Мнения: 755
Здравейте,аз съм в шок  #Crazy  #Crazy  #Crazy
Нали бях на запис на тоновете.Влизам аз в родилна зала и чувам викове.
Акушерката ми вика влизай,а аз:Не,не ще изчакам 15-20 мин и ще дойда.
А тя:"Влизай,влизай,че и друго момиче дойде!"
И като влизам едно момиче на системи и пъшка... Shocked Беше покрита с чаршаф! И си казах е пъшка ще издържа  Whistling
Обаче по едно време акушерката реши да я прегледа за разкритие,защото момичето и каза,че я напъва.
Акушерката и каза,че нищо и няма и да не напъва,а да задържа,за да слезе бебето.Ама пъшка милата...ужас  #Crazy
И аз си мисля,че ще я заведат в родилна зала.Да ама не...като я откри,като я побара...бърка с ръкавицата и и вика:Супер си момиче!Напъвай!След малко дойде и лекаря и той почна да я бърка.И той доволен-Еха,имаш пълно разкритие.Ти си готова...И акушерката като и навири краката,натисна и ги в корема и...давай...напъвай...,а аз вече ще се пръсна.Милото момиче и вика:Не мога повече,а акушерката можеш,можеш...напъвай
 Това става с/у мене.Да му се не види все едно аз ще я израждам...по едно време доки се обръща и ми вика:"Ма ти добре ли си?Много си бледа?"Обяснявам му че не съм добре,а той ми се смее и ми обяснява,че родили днес 5!(аз едвам се сдържам да не си махна коланите от корема и да не си тръгна)!
По едно време си викам,ама тая жена тук ли ще я изродят?  newsm78 И в този момент доки като каза,че тук можело да свършат всичко аз вече окончателно изтрещях  #2gunfire Добре,че акушерката и каза да отива в родилна зала!И като стана,като бликна оная кръв и аз вече щях да ритна камбаната!
Е тогава се успокоих  Whistling и бебо взе да мърда.Явно така съм се била изплашила,че в началото доки не хареса тоновете,но после каза,че са станали добри!
Сега не съм сигурна,че искам да раждам нормално  Sick Много се стресирах!

 Деянова : Спокс мац , отстрани винаги е шокиращо. Crazy Не се навивай и не мисли затова , което си видяла... аз също след моето раждане на сина мипреди 6 години, в родилна зала почти "изродих" с поглед една родилка след мен , но при мен беше минало и по-скоро ми беше интересно ,отколкото страшно. Mr. Green Не се навивай, едно е да гледаш , друго е ти да си родилката , половината неща ти минават като на лента и почти нищо не се помни.... не мисли затова , защото съвсем ще се самонавиеш и паникьосаш. А това не ти е необходимо сега. Peace Пожелавам ти положителни емоции и и весели мисли в друга насока. Hug  bouquet Peace

# 257
  • Мнения: 651
Fortune,много си мила!Благодаря...ама нали знаеш на страха очите са огромни,а и ми е първа рожбичка!
  bouquet

# 258
  • Мнения: 755
Fortune,много си мила!Благодаря...ама нали знаеш на страха очите са огромни,а и ми е първа рожбичка!
  bouquet

Точно затова ,защото ти е за първи път , мила ... не го мисли! Peace Hug Peace

# 259
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте момичета..
Деянова, гледам голямо шоу са ти спретнали в родилното. Не се притеснявай, бебето ще си излезе и всичко ще бъде наред.
При нас ремонтните работи вървят с пълна сила. Днес ни сложиха вратите, поръчах си кухнята и спалнята, в понеделник ще дам капаро и съм уговорила да работят колкото се може по-бързо, че знае ли човек...

Вчера ми звънна докторката да ми каже, че урината ми е наред и подуването на краката не е свързано с албумин, но пък ми бил нисък хемоглобина .. хич не ми е хрумнало, че здрава, яка жена като мен може да има нисък хемоглобин.. и сега ще дъвча Малтофер по две таблетки дневно. Малко ме е яд, че не я попитах каква точно стойност е излязла. Ама нали мозък също нямам.. Та, извода е .. пускайте си изследвания навреме.

Много стиснати палци за Санитам и Касиди.
Уф, забравих какво друго исках да ви пиша...  hahaha

бтв, и на мен ми е първо и изобщо не ме е страх.. дали е от глупост, най-вероятно да ..  Joy

# 260
  • Мнения: 2
Деянова, знам , че сигурно хич не ти е било весело, но докато четях разказа ти си умрях от смях  Joy Може пък и аз нещо да не съм наред  newsm78
Спокойно, както пише Fortune, то само отстрани изглежда страшно.  Hug

# 261
  • Мнения: 651
Деянова, знам , че сигурно хич не ти е било весело, но докато четях разказа ти си умрях от смях  Joy Може пък и аз нещо да не съм наред  newsm78
Спокойно, както пише Fortune, то само отстрани изглежда страшно.  Hug

Ми мила,едно е да гледаш този филм,друго е да го четеш!И на мене може да ми е смешно като го чета,ама там сърцето ми щеше да се пръсне!

# 262
  • Canada
  • Мнения: 649
Деянова, луда работа при тебе! Разбирам защо си се наплашила... На мен подобно нещо ми се случи като ми слагаха катетъра преди операцията. На съседното магаре, едно момиче раждаше и крещеше и т.н. Единственото, което си мислех тогава е че се радвам че съм с операция (но аз съм си много страхлива)... #Crazy

# 263
  • Мнения: 342
Здравейте момичета!!!
Имам един въпрос към вас:
Вас опъвали ви до толкова корема,че да ви боли и да не може да си вървите нормално,а да се изгърбвате? малко странно го описах
Но на мен от 2седмици толкова ми сее опънал корема,че като стана и ме боли адски много.Сигурно е от бебка де.... newsm78
Стискаме палци на Санитам  Praynig Praynig
На мене за разни такива опъвания ми изписаха магнерич. И докато пия съм много добре, но спра ли и на 3 ден се почва наново.

# 264
  • Мнения: 425
бтв, и на мен ми е първо и изобщо не ме е страх.. дали е от глупост, най-вероятно да ..  Joy

Не си само ти, и мен не ме е страх. Даже снощи това си говорихме с майка ми - тя вика страх ли те е от раждането и аз и отговарям - НЕ. А тя - мен ме е страх  Joy И аз и викам ама и ти ли ще раждаш  Joy .Ама тя си е паника голяма.

Момичета днес шопинга мина страхотно. Така се заредих с приятни емоции  Blush . Остана само количка и матрак да вземем, но вече са избрани, така че може да се каже, че изпълних списъка. Утре или други ден ще наснимам днешните покупки да ви ги покажа. Сега ще ходя да прилягвам.

# 265
  • София
  • Мнения: 4 032
Малко ви изпуснах от поглед, май съм я изпуснала тази тема.
Деянова, когато ти си на мястото на родилката нещата са по-различни, просто гледната точка е друга, а иначе винаги съм го казвала, че по филмите дават едни идеализирани раждания, усмихнати родилки, таткото държи ръката, едни бели и чистички бебета, няма кръв... абе нищо общо с реалността.То може би така е по-добре, но се създава една грешна представа, особено за мъжете.
За водите, някой питаше, трябва да се роди до 12 часа след като изтекат, ако не се прибягва до секцио, защото има опасност от инфекции и подобни.На мен това ми обясниха предния път защото бях такъв случай.

# 266
  • Варна
  • Мнения: 893
Деянова взели са ти страха тея хора  Mr. Green наистина не е толкова страшно колкото изглежда отстрани Hug
мен ме е яд на друго - че така изкарват акъла на горките бременни #2gunfire как може ?! поне да ти бяха казали да изчакаш отвън,баси ooooh!
Санита,дано всичко върви по план и бебешоците си изчакат датата  Peace
дарка преди време се оплаках точно от такава болка  ooooh! баща ми каза че така боляло от черния дроб newsm78 вероятно бебето го натиска Rolling Eyes
джиджи  Peace ще ти дам телефон  на лични,ако имате време за по едно кафе - звънкай  Peace

водите ми ги спукаха в болницата, но и аз така знам - спукат ли се трябва да се роди до 12 часа Rolling Eyes

# 267
  • Мнения: 40
Деянова - тия хора не са в ред, да те оставят да гледаш, ама то за тях е рутина  - нищо работа. Аде, ново ШАШ!!!
Дарка - мен също ме опъва така, някой път не мога да продължа да ходя, замръзвам на място, ама док - нищо не вика. Даже след две седмици съм на сватбата на сестра ми - чак се чудя как ще издържа, само да не почна да раждам пред 200 човека. Тя ще е вечерна и на 100 км. от тук, а дънданията ще започне май, май от обяд - та д.... да ми е яко.
Санитам -  Heart Eyes  Hug  Hug , скоро ще гушнеш бебчетата, спокойно, всичко ще е ок.

# 268
  • Мнения: 915
Добро утро!
Деянова и аз щях много да се стресирам. Как може такова нещо...
Мен също още не ме е страх, нооо има време. Крепи ме мисълта за епидурална упойка. А ако бях видяла нещо такова, по начина по който го описва Деянова, сигурно щях да поискам секцио.
Вержи, мерси за линка към клипчета.

# 269
  • Мнения: 651
Добро утро!Моята бебка вече не е толкова активна.Вашите как са?
Още не мога да се отърся!Сънувах какви ли не глупости  #2gunfire Тия такъв шок ми докараха,че  #Cussing out
Аз съм и по-чувствителна,а сега от бременността още повече.
То и момичето е искало епидурална,но и отказали,защото нямало да усеща напъните.Някви ей такива ги говориха.....

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 09:20 от Деянова

Общи условия

Активация на акаунт