Търся си мъж.Условие-да пишка седнал.

  • 19 821
  • 181
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 192
На моя колежка мъжът й и синът й пикаят в мивката в банята. У дома са си така. Мъжът така прави и така са научили и детето.
Това, за да не пръскат по тоалетната чиния и околността.
Има логика.
Моят за сега пикае прав, ще предложа темата за четене, после за обсъждане и клякането, но по-късно, че сега чете една дебела книга..........да ме не запука с нея.
Познавам човек,който го прави така,после е по-лесно за миене не само на мивката... Wink ,но да вземат да свалят мивките по-ниско ,та и ние да се възползваме  Rolling Eyes Най-си е добре прав под душа   bath
 Замисли се дали да предложиш на мъжа си темата,не се знае в последствие какъв метод за уриниране ще практикува  Peace

# 151
  • Мнения: 4 892

 Замисли се дали да предложиш на мъжа си темата,не се знае в последствие какъв метод за уриниране ще практикува  Peace

Не ми дреме, само да не ме кара да го издържам  Crossing Arms

# 152
  • Мнения: 4 586
Че защо в мивката,  Shocked един писоар не струва кой знае какво. Голям кеф е, даже няма
нужда да го държиш. Пишкаш, търкаш си гурелите и си гледаш мутрата в огледалото.

# 153
  • Мнения: 1 192
Че защо в мивката,  Shocked един писоар не струва кой знае какво. Голям кеф е, даже няма
нужда да го държиш. Пишкаш, търкаш си гурелите и си гледаш мутрата в огледалото.
Че може и да се поизбръснеш,само да не изтървеш бръснача  Wink Някои тоалетни са малки,Вълчо  Peace И кво ,да махнат мивката и да сложат писоар  newsm78
Аз не виждам голяма трагедия,че се пикае в мивката-в къщи(урината принципно е стерилна,не е кой знае колко мръсно нещо)...
А как "седи" въпросът с изтръскв.нето в седнало положение  Thinking или и там има иновации  Rolling Eyes Mr. Green

# 154
  • Мнения: 4 586
Може писоара да се мовнира под мивката, а водата от мивката да минава през писоара да го мие,
и да се бръснеш. Хем ако изтървеш бръснача, няма да ни отреже онова. А ти защо си търсиш мъж,
свободна ли си?

# 155
  • Мнения: 1 192
Може писоара да се мовнира под мивката, а водата от мивката да минава през писоара да го мие,
и да се бръснеш. Хем ако изтървеш бръснача, няма да ни отреже онова. А ти защо си търсиш мъж,
свободна ли си?
Свободна съм от 10 ноември насам(както казваше един психиатър).Имам двама мъже-единият е с 1 година по-малък от мен,а другият... е на 1 година.Но никога не е излишно да имам един под ръка,който да пикае седнал  Joy И двамата разчитат на мен да ги просветля как по-правилно да ходят по малка нужда  Wink
Не си ли прочел първият пост в темата Peace
За темата,която ми провокира въпросите около уринирането клекни тук smile3550

# 156
  • Мнения: 14 654
Няколко мами изразиха мнение,че мъжете им го правят седнали и според разбиранията им не е необходимо малките момченца да се приучват към изправено уриниране,защото седналото положение е по-правилно.

И аз съм чела тази тема и по-скоро се твърдеше обратното, че няма нужда да учиш едно момченце да пикае седнало, при положение, че после ще трябва да го учиш да пике и право  Wink Пътем беше засегната темата, че другаде по света мъжете пикаят седнали, за да не пръскат, а не защото така е по-правилно.

# 157
  • Мнения: 9 990
Аз продължавам да твърдя, че не опикава правия или седналия, а мърлявия.У нас опикана тоалетна чинич след мъж не съм видяла.Може би си чистят.Така, както аз си признавам, че като седнала жена на тоалетната чиния се е случвало да изцапам, но никой след мен не е разбрал това, защото съм си изчистила.Особено в дамска обществена тоалетна е в пъти по-опикано, защото там жената не сяда, но прикляка и се опикава невероятно.

# 158
  • Мнения: 7 127
Баси абсурдната тема.  Crazy Laughing
Имам мъж и двама сина и сигурно повечето от вас като прочетат това, ше си запушат носа, само представяйки си тоалетната у нас  Laughing LaughingНикога не ми е минавало през ума да ги уча да пикаят седнали, хем аз съм тая, която чисти  Laughing айстигамолявисе  Laughing секи да пикае, както му е удобно.

# 159
  • Мнения: 1 192
Няколко мами изразиха мнение,че мъжете им го правят седнали и според разбиранията им не е необходимо малките момченца да се приучват към изправено уриниране,защото седналото положение е по-правилно.

И аз съм чела тази тема и по-скоро се твърдеше обратното, че няма нужда да учиш едно момченце да пикае седнало, при положение, че после ще трябва да го учиш да пике и право  Wink Пътем беше засегната темата, че другаде по света мъжете пикаят седнали, за да не пръскат, а не защото така е по-правилно.
Темата я има на линк в горния пост(над твоя),не казвам каква е била самата тема,а мен кои изказвания са ме провокирали,за да задам тази-а имено "пикаенето седнал"  smile3503

# 160
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Е, честно ви казвам, така не съм се смяла отдавна.


Пък и в какъв размисъл ме хвърлихте.
Въобще не ми беше хрумвало досега, че мъж може да пикае седнал /особено сутрин... Laughing/


А колкото до опиканите дамски обществени тоалетни - много ясно е, че ще са такива. Искам да видя кой може да пикае полуклекнал, особено ако не спортува редовно и не е свикнал да стои в тази поза.

# 161
  • Мнения: 4 841
Моля да ми обясните, поради каква логика мъжете трябва да пишкат седнали, а жените - прави ? #Crazy #Crazy #Crazy



Въпросното "Уринеле" се радва на добри продажби, доколкото разбирам  newsm78 Това някаква размяна на функции ли е, или какво  newsm78

# 162
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
въобще не ми дреме, как пикае мъж ми. Той си има кенеф, аз също. нямаме дрязги никакви...

# 163
  • Мнения: X

На работа имам един колега- мъжкар, заради който всеки път като ходя до кенефа съм на път да повърна от гледките, които оставя, предполагам, че ако пикочта беше на мъжа ми сигурно щях да съм на мнение, че дори е някак еротична на вид и мирис, но моят си пикае седнал и без да го карам. Ей сега отивам да му кажа, че е педераст и че му е малък.

# 164
  • Мнения: 4 586
BirdsFlu, Бутински ти е отговорил на въпроса. Другият случай е, когато даваш пиш за изследване.

Общи условия

Активация на акаунт