Не ви ли омръзна

  • 4 475
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 370
Новинарник, казвате?

Ох.....

# 106
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Значи, според вас, всички, писали в тях са само лицемери и нищо друго?
И темите са били ненужни?
Не,  разбира се  Hug




"....двама човека могат да гледат едно и също нещо , а да виждат съвсем различни неща. .." Peace

# 107
  • Мнения: 2 070
Да се каже "сеирджийство" е грубичко и пресилено, но е факт, че смъртта и чуждото нещастие действат  освежаващо на останалите живи. Хората обичат да четат гадости, да ходят на погребения, да съчувстват, да пускат емотикончета с рози и прегръдки, но дълбоко в себе си се кръстят "ох, добре, че не се случи на мен" и някак си се чувстват "по-живи".
Дори и най-искреното и чисто съчувствие си е малко егоистично.
ПОДКРЕПЯМ ВСЯКА ДУМА НА СЕЛТАКИС,МЕН НЕ МИ СТИГНА КУРАЖА ДА ГО НАПИшА.ЧЕСТНИчКО ПРЕД СЕБЕ СИ СИ ПРИЗНАЙТЕ,В ТАКИВА ТРАГИчНИ МОМЕНТИ,ПОНЕ ЗА МИГ НЕ ВИ ЛИ Е МИНАВАЛА МИСЪЛТА"СЛАВА БОГУ ,НЕ СЕ СЛУчИ НА НАС"?

# 108
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Само новинарник липсва!
Не можете да знаете КОЙ точно как съчувства и какво ДРУГО прави, защото не можете да познавате една камара народ, а и те не го афишират.
През тези форуми са минали много теми с трагедии-кои лични, кои общи.
Значи, според вас, всички, писали в тях са само лицемери и нищо друго?
И темите са били ненужни?
Права си!
За всичко си има време и място!

# 109
  • Мнения: 194
Идеята никак не е лоша Вълчо.

Който иска може да влиза да се информира, може и да си подхранва мазохизма.

Живеем в 21 век все пак и всеки има ТВ и други източници на " информация".

Аз например, понякога наистина не изпитвам нужда да гледам " новини", влизам тук във форума да разпусна, обаче ми се набиват трагедии, без да го искам.

Не можем да съдим хората, които пускат подобни теми, защото правилата на форума не ги ограничава, но идеята е добра, наистина.

# 110
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Омръзнало ми е.
Отдавна.
Признавам най-тържествено и на всеочетене,че прескачам темите от този род.
Не се срамувам.
Няма как да помогна на хората,изпаднали в трагедия.И е излишно да влизам в поза.
Темите,пуснати тук,са с линкове към онлайн преса или клип.Дали вече не сме го чули/прочели по няколко пъти днес  ?!?
Не ни помага.С нищо.
А ние с какво помагаме?Помагаме ли?

П.С.Прочетох цялата тема.
Ядосах се.
Но съм съгласна с предложението за подфорум или там каквото е/Новинарник  Rolling Eyes/.
П.С.С.Не визирам темите *Да помогнем на.....*,*......./някой/ се нуждае от помощ*

Общи условия

Активация на акаунт