Увеличава се Благоевградската дружина, нови мами и дечица си има.

  • 15 109
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 62
Добро утро
Май ми стана навик да съм първа, ето и кафенцето

Ние вече сме по-добре поне за хремата, ходих ме на лекар вчера за пъпките и ни казаха че са хранителна алергия, а от какво  newsm78 не знам не е  яла нищо по-различно от досегашното.
Малката започна да ни дава да я храним по-малко, то като огладнее къде ще ходи де
Пепеляшка, за коя ясла става въпрос, че аз сега съм на тази вълна

# 256
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен!
Боли ме зъб и се надявам следобяд да стигна до някой зъболекар - явно на никой от тях не му се работи от 08:00ч  Cry

# 257
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Момичета здравейте!
Знаете ли някой детски стоматолог, който да има
подход към децата , че искам да заведа малката.


 Ох,имаше един до пощата, страхотен е, но не помня как се казваше /някакво странноиме беше/ и не знам дали още му е там кабинета,преди 2 години аз ходех при него и приятелката ми си водеше детенцето.

# 258
  • Мнения: 390
Момичета здравейте!
Знаете ли някой детски стоматолог, който да има
подход към децата , че искам да заведа малката.


 Ох,имаше един до пощата, страхотен е, но не помня как се казваше /някакво странноиме беше/ и не знам дали още му е там кабинета,преди 2 години аз ходех при него и приятелката ми си водеше детенцето.

До пощата е кабинета на д-р Златков , още е там , а той наистина е страхотен.

Desi-r писах ти на лични.

# 259
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро и от мен,
Деси още ли не си открила зъболекар? newsm78
petia_d75 книгата се казва "Изкуството дза бъдеш родител". Много интересни неща има в нея, за съжаление рядко се сещам да прочета какво пише. EmbarassedЗа случая на Дани пише следното:
Първия път, когато грабне лъжицата и ви покаже, че иска да яде само, позволете му. Повече или по-малко „мръсотия" на тази възраст - много важно! Нали се опитва да се учи на дисциплина и самоконтрол!
Ако продължавате да го храните, ще възпрете стремежа му към независимост и самодисциплина. Така е и с всяка друга дейност. Щом се научи да се облича, да си пуска душа или да си мие зъбите, оставете го да прави тези неща само.
Това, разбира се, изисква търпение. Несъмнено ще стане много по-бързо, ако вие го нахраните или му измиете зъбите. Но ще бъде и безкрайно по-малко благотворно за него.
Децата и възрастните схващат нещата от живота различно.

Изпратими имейла си на лични и ще ти я пратя и на теб. Wink
Свободните на обяд, какво ще кажете за обедно кафе. Отдавна не сме пили заедно. Wink

# 260
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен  Simple Smile Пожелавам ви лек и успешен ден

# 261
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Фантичка до пощата преди време беше Настанлиев, той е с по-странно име.
Сигурно него имаш предвид. Ако говориш за него, да наистина е страхотен, но не работи с
деца ,иначе е семейният ни зъболекар и вече не е при пощата.
Marci още търся, нали знаеш че искам да не е някой "темерут" , че малката
с желание ходи на зъболекар и няма търпение да я заведа.
Днес съм възложила на свеки да отида до тази в общината, казаха ми че тя работи с
деца , но трябва да се провери. Ще отиде  и до още една , но не й помня името.
Иначе, аз вчера питах няколко, но отговора беше " на колко години е детето? На четири ,
не , не работим с толкова малки  Confused"
Една ми каза  "да може да я взема", но аз се страснах от гласа й , пък за детето какво остава и
една намръщена  ooooh!
petia_d75 също ме насочи , та ще поразпитам и непременно трябва да отидем.
чао за сега

# 262
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичка до пощата преди време беше Настанлиев, той е с по-странно име.
Сигурно него имаш предвид. Ако говориш за него, да наистина е страхотен, но не работи с
деца ,иначе е семейният ни зъболекар и вече не е при пощата.



 Точно него имам предивд. Преди работеше с едца... Confused, сега защо така се е отказал?

# 263
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Елате ни на гости, ще ви отведа при зъболекаря на децата. Е няма такъв човек, дано са повече тези като него.  bouquet

# 264
  • Мнения: 62
Забравих да се похваля.
Миналата седмица имах един превод от 765лв и не знаех от къде е, но вчера ходих до банката и се установи че НОИ са правили преизчисление и са установили че са ми плащали по-малко миналата година от колкото е трябвало. Аз тогава им звънях, че ми се виждаха малко парите но те ме убеждаваха че компютъра няма как да сгреши и че са си така, но ето и компютрите грешат, нищо все пак си поправиха грешката, за което аз съм много щастлива Mr. Green

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 10:20 от daniela_ch

# 265
  • Мнения: 165
Добро утро от мене. Аз редовно ви чета, но нещо рядко смогвам да пиша  newsm78
Имам едно въпросче. д-р Терзийска ми наблюдава бременността, но тя не изражда след време (за което доскоро нямах представа). Иска ми се обаче лекаря при който ще раждам да си ме наблюдава и през бременността - няма проблем да си ходя на частно - защото не знам дали мога да си сменя лекаря по ЗК. Но големия въпрос е при кой да отида след като не познавам никой. Моля да ми препоръчате лекар който да си посещавам и кажете как седи въпроса в благоевград с избор на екип и т.н. Константинова изражда ли?
Знам че ми е раничко още за такива размисли, но за мен е важно да имам доверие на лекаря и да ме наблюдава човека при който живи и здрави ще раждам.
daniela_ch Браво, в днешно време каквато и сумичка д аму падне човек на човек отнякъде все е в полза - и е най- сладко, когато получиш неочаквани парички - със здраве да си ги харчиш

Приятен ден на всички

# 266
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
nana5kova не съм сигурна че все още Константинова работи и в болницата, но мога да я попитам, следобяд съм на преглед при нея. Laughing
Марценкова мисля че е още там, също и Митов. За Митов Пухелота, може да ти каже по подробно. newsm78
Дани супер  е така да ти дойдат неочаквани парички. Wink

# 267
  • Мнения: 1 397
Момичета здравейте!
Знаете ли някой детски стоматолог, който да има
подход към децата , че искам да заведа малката.
Доста поразпитах, но все не работят с малки деца. Sad
Утре и свекървата се сети за една и ще отиде да я пита, но
все пак ако и вие знаете тякой може и на ЛС да ми пишете.
Благодаря ви !  bouquet

Деси, и аз имам проблем със страха от зъболекари,но една позната ми каза за д-р Симетчиева-била много внимателна,тъй като цял живот била детски стоматолог.Не съм ходила при нея,но ако искаш мога да ти дам номера й.

# 268
  • Мнения: 1 397
Добро утро от мене. Аз редовно ви чета, но нещо рядко смогвам да пиша  newsm78
Имам едно въпросче. д-р Терзийска ми наблюдава бременността, но тя не изражда след време (за което доскоро нямах представа). Иска ми се обаче лекаря при който ще раждам да си ме наблюдава и през бременността - няма проблем да си ходя на частно - защото не знам дали мога да си сменя лекаря по ЗК. Но големия въпрос е при кой да отида след като не познавам никой. Моля да ми препоръчате лекар който да си посещавам и кажете как седи въпроса в благоевград с избор на екип и т.н. Константинова изражда ли?
Знам че ми е раничко още за такива размисли, но за мен е важно да имам доверие на лекаря и да ме наблюдава човека при който живи и здрави ще раждам.


Приятен ден на всички



Можеш да си смениш наблюдаващия лекар без проблем,само с ново направление от личния лекар.Аз първо бях при Калоянова,но я смених на втория месец.Тъй че е излишно да даваш пари за частни прегледи,при условие,че ти се полагат безплатни такива.
За Константинова...аз бях в отделението една вечер и дойде на визитация една висока докторkа,ама дали беше Константинова или Костадинова...не съм сигурна.

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 12:21 от Anelia20

# 269
  • Мнения: 286
Здравейте момичета,
аз тъкмо се прибирам от жегата по центъра,с Ели пообиколихме на сам на там да си свършим това онова и обсъдихме че е време за среща на новият китайски ресторант който се намира до хотел Ален Мак и някаква вечерна така среща да заформим какво ще кажете защото имаме и нови попълнения да се видим на живо ще е интересно Wink

Марси,утре за кафе по обед става ли,че се разбрахме с Ели да ти пиша newsm78
И тъкмо утре ще ми дадеш някакъв номер на Константинова и аз искам пак при нея да си ходя Blush
Данка аз ако съм на тебе паля колата и газ на Гърция за 3 дена  grinning039  car003 newsm41
Приключи ми одисеята в Районната прокуратура и да видим от другата седмица в окръжната как ще е Naughty
Стойте си на хладно,особенно бременните Peace

Общи условия

Активация на акаунт