ГОРМИТИ - купувате ли и имате ли вече за размяна? II

  • 26 222
  • 215
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 7 035
Отново ни се падна Нарвалион Вироглавият, разменяме го за Светещият Връх, ако някой има интерес, моля да ми пише на лични.

# 211
  • София
  • Мнения: 36
Здравейте гормитомани! За голямо съжаление на малкия вчера си забравих чантата в рейса и в нея бяха два от гормитите му! Наред с документи, телефони и портмоне сега се ядосвам и с неговите гормити, защото развалихме и двете серии, които имахме. Загубихме Отровителя Флорус от първа серия и Девилфеникс от трета! Много моля, ако някой от вас има повтарящ се или просто продава да пише или да ми се обади на тел 0882 080005 ( но от утре, че още не са ми извадили дубликат на картата), не ми трябват картите на гормитите, защото те са си при нас. Много ще съм благодарна...

# 212
  • Мнения: 219
Аз търся да купя Магмион от първа серия и Тазарау....малко сме ретро ,но сме много на зор .. ooooh! ooooh! ooooh!
Много моля,ако някой ги има и е съгласен да ги продаде да ми пише на ЛС Praynig Praynig

# 213
  • Мнения: 0
някой да търси заслепяващия пазител?

# 214
  • Мнения: 1 114
Ехоо, нова тема ли има? Или никой не събира гормити вече?

Имаме за размяна ствола-оръдие.

# 215
  • София
  • Мнения: 36
Ние търсим от първа серия Яростния клюнотрошач, от трета серия Твърдия клюн и Заслепяващия пазител. Ако някой продава моля да сподели, благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт