АВГУСТинчовата мама подаръче стяга, че 1-ви юни наближава

  • 10 999
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 738
Добро утро!
Кафенце от мен:


Гале,да ще ходя!

# 31
  • Мнения: 467
Добро утро !  Hug

Преди да тръгнем за близката градина, ви пускам няколко снимки от миналия уикенд. Е, морето не се вижда много...обещаваха слънце а ние видяхме сао облаци  ooooh!Но, хубаво беше, поне променихме обстановката и децата видяха (и вкусиха  Mr. Green) пясъка.
Та ето ни :
Сутрин, в 7 на разходка  Outta Joint
http://images.doctissimo.fr/photo/692875692/2009/p5230141-157466091e.jpg
На плажа
http://images.doctissimo.fr/photo/692875692/2009/p5220071-1574721b80.jpg
На разходка в едно китно селце :
http://images.doctissimo.fr/photo/692875692/2009/p5220071-15746619c8.jpg
http://images.doctissimo.fr/photo/692875692/2009/p5220071-1574668668.jpg
http://images.doctissimo.fr/photo/692875692/2009/p5220071-157464893a.jpg
Антон :
http://images.doctissimo.fr/photo/692875692/2009/p5220071-157464243b.jpg
http://images.doctissimo.fr/photo/692875692/2009/p5220071-1574657b6e.jpg
И една за удоволствие:
http://images.doctissimo.fr/photo/692875692/2009/p5220071-1407194c34.jpg

Това беше. Надяваме се следващия път и да се намокрим  Laughing
Лек ден на всички  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Сладкишче подписах петицията  Peace За съжаление за протеста няма да успеем да се приберем в София  Rolling Eyes
Тони и Тото прекрасни са снимките  Flutter Много е хубава снимката на малките мъже с татко им Blush Прекрасни деца имаш Heart Eyes А това селце изглежда толкова романтично  Heart Eyes Добре сте си изкарали  Sunglasses
За шините - наистина не знам. Ще видим какво ще кажат в София, но зъболекарката ми тук в Русе каза, че имало специални детски шини. Надявам се при тях  натискът да не е толкова голям  Rolling Eyes Че и аз съм била с шини и отначало беше един малък ад - нито може да се храниш, нито вода да пиеш, нито да говориш  ooooh! Дано не се налага и Яни да минава по тоя път  Praynig
Айде приятно студуване в това време  Crazy
  bouquet

# 33
  • Мнения: 467
Или, първо благодаря ти   bouquetСелцето се слави с вкусните си палачинки и разни хубави грънци  Laughing, но аз много харесвам тези тесни улички и съчетанието море-планина на едно място.
За дечкото, имай доверие  в лекарите. Предполагам, че шините са адаптирани за възрастта и за крехките млечни зъбки. Мъжът ми е носил като теб, но са му я сложили късно, мисля, към 9-10 години. И той ми е разказвал същото за болките, но това е било все пак преди много години и сега медицината е по-напреднала.

# 34
  • Мнения: 243
Мъжът ми е носил като теб, но са му я сложили късно, мисля, към 9-10 години. И той ми е разказвал същото за болките, но това е било все пак преди много години и сега медицината е по-напреднала.
Аз бях на 19-20 години като си сложих брекети  Blush На дърти години болката не се търпеше, пък за по-малко дете не знам  Rolling Eyes Постоянно си раздирах бузите и устните на железата в устата ми... ако се ухилех и после не мога да си събера усмивката, все закачаше някъде.После пък едни ластици се слагаха и ако не успееш да подтиснеш някоя прозявка се късаха и така ме шляпваха в устните, чееее.. Абе весело си беше  Mr. Green Голяма атракция бях за колегите ми в университета  hahaha Трябва да изровя някоя снимка да се посмеете малко  Blush

# 35
  • Мнения: 467
 JoyТова за ластиците ме уби, голяма атракция е било. Ти си героиня да издържиш на подобно изтезание на тези години. МОже би и точно затова стягането е било по-силно и болките по-големи  newsm78 Разсъждавам си, но изобщо не съм веща в темата...

# 36
  • Мнения: 361
"Много" сте се разписали бре LaughingПълна скука.Къде зачезнаха всички newsm78

Френско Тони,страхотни са ти мъжете направо HugА Тотончо с тези светли дрехи на тревата......нямаше ли последствия...за дрехите имам предвид.
Ивон седне ли с нещо бяло на трева и край-вече е трайно зеленьосано ooooh!

Или,ще ме побъркаш..Как ти ги ражда главата такива цветни незнам,обаче със сигурност си мъжко момиче,щом си изтърпяла всичко това на по-голяма възраст Hug

На мен нещо ми е дно сдухано.........и времето е скапано.........Скучно ми е с две думи.Поне книгата дето си поръчах,да ми я бяха донесли,да си чета нещо Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 467
Ади, абе тая трева не пуска залено Joy Да ти кажа, вече не мисля дали ще се оцапа - излиза чист, прибира се като прасе, чак ме е срам от хората. Пръскам с един препарат против петна и пера. Тъй или иначе, ще ги носи само това лято.
И на мен ми е скучно и си личи  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 3 872
Здравейте Hug.
И мен това време ме е подтиснало и нещо не съм на кеф Confused. Надявам се да започне да се оправя и да сме навън по цял ден, че Дани от днес е ваканция и няма да ви обяснявам сутринта тук какво беше. Викане, тропане, играчки из целия апартамент, бабата, която живее отдолу два пъти тропа по тръбите на парното, с две думи ужас ooooh!.
Тони, много са сладки разбойниците Heart Eyes. Дано следващия път да уцелите хубаво време и да се изкъпете в морето.
Или, разсмя ме с тези шини hahaha. Аз като малка също съм носила, но не си спомням да са имали ластици newsm78.
На 1 - ви юни, ако е хубаво времето ще ги водя в Зоологическата градина, че Ани още не се е срещала с "братовчедите " си и след това ще минем през "Джъмбо" за подаръче, а ако времето е лошо, ще ги заведа в някой детски клуб да се налудуват.
Приятен ден на всички    bouquet.

# 39
  • Мнения: 660
Здравейте,днес цял ден вали,баси как с ескапа това временце а беше приказно....
И аз не съм никак на кеф,времето подсилва тези мои настроения,едвам приспах Алекс,като не излизаме е доста досаден и дразнещ и трудно заспива.В понеделник заминаваме за Пловдив с него двамата само за 1 седмица,там ще се видим с неговата братовчедка,която скоро ще стане на 2 месеца.За съжаление майка ми е на работа в Слънчев Бряг и сами ще се гледаме,но пък малко разнообразие,ще отидем и да вземем булчинската ми рокля,дано само времето с еоправи и е слънчево.
Или,според мен го заведи при детски лекар за лицево-челюсти,да го погледне Яни и да прецени,мо като го гледам по-снимки изобщо не забелязвам проблем със захапката или поне не видимо,надявам се ако се наложи поставяне на шини да е възможно най безболезнено за
детенцето.
Ади пак си показала страхотни снимки на Ивонката и на теб Heart Eyes
Тони и Тото и вие сте големи чаровници,а градчето изглежда много гот.Гледам Тотончо си носи очилцата без проблем,което е страхотно,моето дете не обич  нищо да има по-него,веднага го маха и захвърля. За слуха на малчо не се притеснявай,аз съм сигурна също,че нашия проблем не е от слуха,но ще го направим това изследване,че  го изискват по-натам ако се наложи работа с логопед.
Марти,разсмя ме с това,че бабата чукала по-парното хехехех,върна ме назад,когато и ние имахме парно и постоянно чукахме с брат ми по-него нарочно да пращаме сигнали на съседите Joy
Сладкиш,аз също няма да ходя на протеста,за мен няма СМИ,само ще си поврякаме в дъжда,знам ли и аз много се разочаровах от тази ситема тук в София и този недостиг на ОДЗ-та.Бате Ви Бойко-Мутрата Sick си прави каквото иска или по-точно каквото му казват,тези които го издигнаха и гони само техните интереси.Те срутиха толкова градини преди няколко години за да построят кооперации и да лапнат пари от евтините общински имоти,кото разиграха за без пари.
Ами това е от нас,лек ден и повече позитивизъм,че на мен в последно време ми е залипсвал Embarassed   bouquet

# 40
  • Мнения: 467
Марти, "виждам" картинката у вас  LaughingЯка да ни е душа това лято ! Ако оцелеем нищо няма да може да ни се опре след това  SickМоят излиза във ваканция в началото на юли, до тогава поне сутрин мога да отдъхна.
Анаморф, хубав престой в Пловдив и дано мрачните ти мисли изветреят с тази промяна. Видях че се тревожиш и ти за детенцето от специалната тема., нека по-бързо дойде юни и този толкова чакан преглед. Каквото и да е, поне ще сте наясно, защото няма по-лошо от неизвестността. А на всички проблеми се намира разрешение, стига да се хванат навреме (вярвам го). Хайде, лек път и гушни малкия хубавец от мен.  Heart Eyes Heart Eyes Само приказни вълнения те чакат с племенничката и роклята  Wink

# 41
  • Мнения: 243
Да ти кажа, вече не мисля дали ще се оцапа - излиза чист, прибира се като прасе, чак ме е срам от хората.
На площадката един ден чух две майки по този повод да си приказват, че имало два вида деца - щастливи и чисти  Mr. Green Май има нещо вярно в това. Твоите явно са от щастливите  Crazy Да са живи и здрави - пък ние ще перем Blush

Баси гадното време  Confused Пък аз се глася да излизам  Rolling Eyes Само да не завали, че един час си изправях косата и ако се намокря ще стана като овца  Crazy

# 42
  • Мнения: 361
Тониииии,да нацелуваш човечето от подписати.Страхотен е -пу,пу Heart Eyes

Аз за мърлянето иначе нямам против,ама конкретно за тревата питах-като знам,че няма изпиране ooooh!Иначе ние винаги си идваме с половин кубик пясък в обувките и разни други лекета по дрехите Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 1 380
Димяни, какъв чудесен повод да се видят децата, пък и ние....
Нали знаеш къде ще е точното място на протеста?
Миналият път се видяхме с Тедди и Покахонтах, но аз бях оставила Кал на баща ми, но този път ще има кой да ни кара с кола и нея ще взема....
Анаморф, според мен има смисъл....не че хоп и утре ще построят нови 200 ДГ, но по-добре да знаят, че се бунтуваме, не само по медиите и по форуми, а и пред общината....
Поне ще се видим с наборчета...аз нали все не идвам по сбирките...но тук ще съм на линия....

# 44
  • Мнения: 711
Сладкиш, този път може пак да мина аз стига мъжа ми да е свободен да ме докара. Миналия път беше такава лъдница, че добре че протестираха и паяците иначе нямаше да има къде да паркирам и щях да си тръгна. За това този път не ми се тръгва с колата и да обикалям пак половин час да търся място.

Ние нещо сме болни. Снощи както си играеше Крис и вдигна Т. Днес пак цял ден е с Т.  Tired Друго нищо му няма. Зъбите ги имаме тъй че не е от тях, а и от тях не ми е вдигал Т до сега.
Ставам, че само мрънка. По-късно ще се включа по подробно.  Whistling

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт