1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 80

  • 26 795
  • 440
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Здравейте!  
 Wink
Сериозно съм застрашена да бъда заточена в Кайсери под карантина и докато не оздравея са не се прибирам. То се е видяло, че за този вирус няма лечение, та проверих как е в Кайсери.  

http://www.pbase.com/dosseman/kayseri&page=all

И там е за хора. Ако има и други с жълт картон като мен чакам ви!  Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Записвам се да ви следя.Нямам време да пиша,но редовно ви чета  bouquet

# 17
  • Мнения: 459
Такааа....Промъкнах се във ВАНАТА!  tiptoe  Сипах си питие с утеха....  Wine Glass и чакам.... Two Hearts

Само ме е малко страх, как ще реагира Онурчо на изненадата....да не ме помлати.... fight

http://www.vbox7.com/play:58987611

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 20:43 от mimata67

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Момичета,не мога да се рагистрирам в Лапачето newsm78

Някой има ли подобен проблем?за да си тегля серии ми иска регистрация,а такава не мога да направя ooooh!

# 19
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, да сте живи и здрави, че поддържате духа на любимия ни филм. Приятна вечер!

Шеф, благодаря за програмата, потвърждавам участието на 2 и 3.

# 20
  • Мнения: 0
zayak3 мерси за отговора  Peace Ще гледам задължително утре!

А за белите букви ги исках защото аз умишлено изчаках сериала да започне по нова, а не го гледах със субтитри. Предполагам, че има и други - а съответно те може и да не искат да знаят какво се случва.
 За ББ много отдавна гласувахме да отпаднат и аз не съм ги спазвала оттогава незнаех че има такива който не са гледали,съмнявам се да има други в темата който да не са гледали с превода на Мишел, Дамла,Севи Нил и другите момичета ,но уважавам нежеланието да се знае напред и ако са повече тези който неискат да знаят нека да има нова анкета,за да се знае,все пак от 12.05 ББ няма:  Peace Аз не съм съгласна да се връщат белите букви според мен това е неуважение към труда на преводачките който се измъчиха защото булшинството искахме превод и свикнах вече почти месец без тях и не ми се почват наново ooooh! Whistling Crossing ArmsМоже да се направи нова тема за тези който не са гледали превода newsm78

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 21:34 от dafi_83

# 21
  • Мнения: 0
Дафи, такъв мъж като Онур, не може да ни остави лесно с охладени страсти! Joy
Миме изобщо не съм се съмнявала в това Heart Eyes,а за ваната незнам за Халит но да не те свари Берг че в чудо ще се види Mr. Green Joy hahaha
Забравих да благодаря на Шеф за екскурзията Blush,Благодаря ти Hug  bouquetПрограмата е чудесна Crazy

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 21:27 от dafi_83

# 22
  • Мнения: 930
скоро ще се сдобрят ли Онур и Шехи newsm78 , че немога да ги гледам така повече #Cussing out

# 23
  • Мнения: 459
скоро ще се сдобрят ли Онур и Шехи newsm78 , че немога да ги гледам така повече #Cussing out

Споко Мими!  Hug А какво още ще гледаш... ooooh!  newsm45 smile3511 smile3515
tooth tooth tooth

# 24
  • Мнения: 930
аз знам какво ще стане в общи линии във филма, но не издържам да  са сърдити повече smile3511

# 25
  • Мнения: 0
момичета, темата за белите букви отдавна я нищихме и решихме. моля нека не започваме пак. дафи е права. нека уважим труда на момичета работили дълго и напрегнато за да видим филма.  аз и сега се връщам на епизодите със суб защото са страхотни. за имейла в превода на нова казаха очарователна, а в превода със суб - омагьосваща и много други моменти

# 26
  • Мнения: 10 822
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА!!! Hug Hug HugПочнали сте виждам нова тема...връщам се да ви прочета newsm78

# 27
  • Мнения: 116
записсссс, че да не ме забравите и мен  smile3534

# 28
  • Мнения: 20 795
Дафи, такъв мъж като Онур, не може да ни остави лесно с охладени страсти! Joy

Миме ти затова ли се пъхна във ваната, за да охладиш стрстите? Ама това си е мисия невъзможна.

# 29
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Дафи, такъв мъж като Онур, не може да ни остави лесно с охладени страсти! Joy
Миме изобщо не съм се съмнявала в това Heart Eyes,а за ваната незнам за Халит но да не те свари Берг че в чудо ще се види Mr. Green Joy hahaha
Забравих да благодаря на Шеф за екскурзията Blush,Благодаря ти Hug  bouquetПрограмата е чудесна Crazy

Аз пък не съм съгласна да има бели букви. 85 на сто са гледали целия трети сезон...и мисля че не е уместно пак да ги въвеждаме. Преди съотношението беше обратно 15 на сто бяха гледали напред и останалите не.
Навсякъде има линкове към песни и клипове относно всичко напред, включително и финала...ами не ми е приятно да се правя на прасната все едно нищо незнам. От този форум излиза всичко ново, сега няма да дърпаме назад. Имаше и анкета относно белите букви и резултата показа каква е позицията на мнозинството.

Общи условия

Активация на акаунт