Кога родихте?

  • 6 325
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 998
Две деца съм родила,нито първото,нито второто се смъкнаха предварително.
И при мен не е имало такова нещо.
На 25 ноември ми беше терминът ,родих на 26 на обяд.

# 46
  • Мнения: 9 436
И моят корем беше много ниско,но си износих до 9-я месец.Родих 3 дни преди термина,но планово секцо.

# 47
  • Мнения: 591
Моят корем честно си казвам не помня дали е бил смъкнат...най- вероятно е бил. Термина ми беше за 05.07.2008 и аз родих на 05.07.2008 г. в 17.00 часа Grinning Когато нощта заочнаха да ми изтичат водите с мъжа ми се смяхме колко точна принцеса си имаме  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 558
И двата пъти преносих Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 3
Здравейте мили мами и бъдещи такива,
аз съм в 40г.с. и 4акам малкото щастие с такова нетърпение, но и малко се притеснявам естествено!
можете ли да ми кажете малко повече за условията в Майчин дом - София, на там съм се ориентирала и по- точноо към д-р Дяволов?
Моля ви ако някой от вас имат впечатления да споделят с мен.
Извинявам се ако вече е писано по темата, но не успях да намеря впечатления във форума.
Всичко хубаво мили мами!

# 50
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
inisa доколкото си спомням в подфорум Здравен справочник имаше тема "Класация на лекарите в Майчин дом" и там пишеше доста за този лекар.
Аз също раждах там, но при доц.Карагьозова.После лежах на 7-ет.Там по принцип са след раждане със секцио и вадените деца с вакуум и форцепс(ние бяхме с вакуум), но нямаше места на 12 ет. и имаше и майки, родили нормално и без намеси.
В стая са по 3 жени , а бебетата ги държат отделно като ги дават за хранене сутрин от 7 до вечер до 22 часа през 3 часа.Банята е обща и имаше топла вода сутрин и след обяд.Храната обаче беше под всякаква критика...
И аз се извинявам на майчето,което е пуснало темата, а аз написах малко неща извън нея.
Иначе по самата тема-малкия изобщо не е "слизал" в таза ми.Дори при самото раждане беше доста високо и затова се и стигна до вакуума, т.к. аз вдигнах кривно, а той почна да се задушава...А се водех, че пренасям с 4 дни, когато ми предизвикаха раждането.Имах и 4,5 см разкритие, но без контракции, изтекли води или паднала тапа.

# 51
  • Мнения: 11
Zdraveite mami!  Blush
Chudeh se dali ima nqkoq ot vas, koqto da e rajdala vyv voda i syotvetno da spodeli...

  bouquet

# 52
  • Мнения: 34
Коремът ми беше много голям и честно казано не ми се струваше видимо да се е смъкнал, но след преглед се установи че бебето беше слязло ниско долу в края на осмия месец. Докторът казваше, че скоро може да родя, а и било голямо бебе.. Но родих точно на термина си, като раждането започна предната вечер.
Успех! Желая ти леко раждане, точно когато му е времето!

# 53
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Родих 12 дни преди термина но е относително щом влезеш в 9 месец всичко е божа работа.Успех! Peace

# 54
  • Мнения: 70
Десетина дни преди това ми беяе се смъкнал корема, родих един ден преди термина (ама защото на всички казвах, че ще родя на Великден Laughing Laughing Laughing. Тогава беше на 27.04, а термина на 28.04 и аз за по лесно като ме питаха "кога" казвах "на Великден")

# 55
  • Мнения: 139
родих 5 дни преди термина си със секцио

# 56
  • БГ
  • Мнения: 735
3 дни след термина със секцио по желание

# 57
  • София
  • Мнения: 5 079
През втората ми бременност докрая носих много високо бебка, а през първата много ниско сина ми от самото начало.
И двамата ги родих преди термин, не мисля, че има връзка кога и дали ти "пада" корема.

# 58
  • Мнения: 136
родих 5 дни преди термина си със секцио
И аз така Peace

# 59
  • Мнения: 5 997
Доки ми беше казала дата която е 16 дни преди термина като най-ранна за раждане.
Цитирам :Преди ... никакво раждане.
Е ,аз родих един ден преди нея но все пак в 37 седмица.

Общи условия

Активация на акаунт