Кога остаряваме?

  • 2 872
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474
Ако трябва да кажа конкретни години за женското остаряване, то това е 40.
Колкото и да се стараеш, вече нищо не е същото, от там наклона е само обратен.

# 31
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Сетих се за Саманта от Сексът и градът - тя реши, че е остаряла, когато си намери бял косъм на триъгълника  Laughing
Сериозно по темата - подкрепям Магаренце - за мен старостта също е, когато умората надделява пред ентусиазма и ти се струва, че можеш да предвидиш всичко, че всичко вече ти се е случило..
Аз в момента се чувствам зле физически, все още не знам причината (може би хронична умора, разбутани нерви)... Но за първи път усетих, че вече не съм млада. Просто физическата болка в мускулите и ставите ме кара да се замисля, че вече съм в друг етап от живота. На 32 съм.

# 32
  • Мнения: 6 618
Чувствам се уморена и искам спокойствие значи точно сега се чувствам остаряла.

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Непрекъснато остаряваме.

# 34
  • Мнения: 2 153
Когато се почувстваме стари- тогава и остаряваме!!!

# 35
  • Мнения: 1 817
Когато се чувстваш  постоянно уморен, тогава идва старостта.
Има уморени хора и на по 25 год.
Има хора пълни с енергия и на 50 години. Всичко си е до човека.

# 36
  • Мнения: 19
Нама как човек да спре физиологичния процес на остаряването. Mr. Green
 Но все пак има значение дали ще остарееш като галош или като катедрала.  Ходя по планини, не много но все пак и съм виждала доста енергични хора над седемдесетте, на които могат да завидат и младите. От мен зависи дали да водя внуците с мен или да се оплаквам какво ме боли. Искам да кажа че младостта е най вече състояние на духа.

# 37
  • Мнения: 801
Ще остарея, когато се уморя да живея и ми липсва желанието да науча и видя повече неща от света. Аз все още изживявам детството си.

# 38
  • Мнения: 54
Когато загубим надежда,спрем да мечтаем и да се развиваме.

# 39
  • Мнения: 2 013
Започнах да усещам,че остарявам когато започнаха да ме дразнят тинейджърите в градския транспорт,по улиците,в заведенията...неща които примерно до вчера съм правила и аз,но вече ми изглеждат ужасно грозни и нелепи...
Гледала съм ги и това поведение ми се вижда ужасно далечно,сякаш никога не съм била в тази възраст.Чудела съм се как аз съм изглеждала по онова време в очите на възрастните...  Joy

# 40
  • Мнения: 2 803
Много хубави размисли прочетох за остаряването. Няма начин, старостта е неизбежна/поне физическата/. Ще ми се външноста ми да остарява красиво, а духа винаги да е бодър и пълен с ентусиазъм и надежда.

Общи условия

Активация на акаунт