Aйдееее на детската площадкааааааааааа!

  • 1 914
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 390
Eли - в нашата провинция са 4 пъти в годината, като следлвлащото хвърляне е през ноември ако не се лъжа.
Другата седмица са в съседното село, ако наистина искаш ще ти дам датите
Цитат
Давай тогаз  Party
Има ли някакъв сайт или нещо кадето да ги следя, 4е твойто село на завоя преди Шенген не го знам каде е и колко ми е близко  newsm78
май и майките към Мюнхен да кажат при тях кога са тея дни  Thinking те са ми по близко към 4ешко  Wink

# 31
  • Мнения: 4 244

Давай тогаз  Party
Има ли някакъв сайт или нещо кадето да ги следя, 4е твойто село на завоя преди Шенген не го знам каде е и колко ми е близко  newsm78
май и майките към Мюнхен да кажат при тях кога са тея дни  Thinking те са ми по близко към 4ешко  Wink
Малко урок по география - Шенген е едно село в Люксембург, а мойто село е на 70 км оттам. Така че на теб ще ти дойде малко ташкън да прекосиш напреки цяла Германия.
Виж баварските майки определено могат да ти свършат работа
Сайт не знам, щото ние си получаваме календара накрая на годината

# 32
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Фиди, много хубаво място сте направили zа дечицата и съвсем навреме преди да се върнат.  Simple Smile  Party Браво на мъжа ти.

Има ли някакъв сайт или нещо кадето да ги следя, 4е твойто село на завоя преди Шенген не го знам каде е и колко ми е близко  newsm78
май и майките към Мюнхен да кажат при тях кога са тея дни  Thinking те са ми по близко към 4ешко  Wink
За спермюл нямам никаква представа. Неzнаех, че има опр. термини. По принцип тук всеки може да си поръча спермюл, когато има някакви боклуци да му ги иzвоzят.
Като идея мога да ти кажа следното - zа употребявани детски играчки и дрехи се органиzират от детските градини, църквите и др. такива т.нар. Trödelmarkt (неzнам как да го кажа на бълг.) Там хората също продават на ниски цени такива неща, които не им трябват вече.

# 33
  • Мнения: 4 244
За спермюл нямам никаква представа. Неzнаех, че има опр. термини. По принцип тук всеки може да си поръча спермюл, когато има някакви боклуци да му ги иzвоzят.
Като идея мога да ти кажа следното - zа употребявани детски играчки и дрехи се органиzират от детските градини, църквите и др. такива т.нар. Trödelmarkt (неzнам как да го кажа на бълг.) Там хората също продават на ниски цени такива неща, които не им трябват вече.
Розе да ти кажа, аз също посещавам тия базари, ама какви неща изхвърлят хората при нас направо ум да ти зайде.
Намерих за каката кукленска количка на Кнор напълно работеща, кукленско кошче плетено от върба с дървени колелца дето ги водят Bollerwagen, кукленски кът на Baby Born с гардеробче, ваничка, столче за сядане и др подробности. За малкия - люлеещо се конче дървено, чешка изработка ( разлепена му беше главата - нищо работа за мъжа ми), сума ти работещи играчки за двора - багери, камиончета.
А за мама какъв килим намерих снощи - като халище. Тя е на седмото небе

# 34
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
кошче плетено от върба с дървени колелца дето ги водят Bollerwagen,...
О, zначи наистина сте намерили много неща. Simple Smile Това несъzнателна подготовка zа третото дете ли е било? Удобни ли са теzи легла?

# 35
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Честита ви придобивка Wink Ама една люлка не знам как ще се подели между 3  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт