Месо, риба, яйца и зеленчуци ще готвя за да вляза в малка черна рокля - 189

  • 33 006
  • 488
  •   1
Отговори
# 45
  • Разград
  • Мнения: 377
Привет и от мен!  Hug
Вещи, мила, благодаря за страхотната темичка, ама това момиче с розовата тениска ме уплаши бе! Такава не искам никога да ставам! Пу пу пу!  Shocked
Дари, честита ти годинка! Пожелавам ти много успехи и дано никога не ти се налага да сваляш вече!   bouquet
Аз само да ви пиша че за утре отпадам, заради лошото време и факта че трябваше да дойдем с малката! А мъжът ми не иска да я мотаме напред-назад в студа и дъжда, за което много съжалявам! Другият път съм в Русе или във Варна, че там девер ми живее, а защо не и в Бургас, където ще ходим лятото за няколко дни!
Сега и отчет от мен - тези дни задържам, но си го обяснявам с МЦ! Като свърши след 3 дни ще видим дали ще метна това 68 килограмче!  Heart Eyes
Пожелавам ви приятна и много отслабваща вечер и утре ще чакаме снимки от срещата в Русе!  Peace
Всички ви  Hug Hug Hug Hug Hug, много силно!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Живото доказателство, че не винаги слаботата е признак на красота и пълнотата признак на грозота. Simple Smile
Слънцето, отивай на лекар. Ние не сме доктори и не можем при здравословни проблеми да даваме съвети. При неразположения можем да посъветваме, но когато е сериозно консултацията с лекар е задължителна!

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Живото доказателство, че не винаги слаботата е признак на красота и пълнотата признак на грозота. Simple Smile
Слънцето, отивай на лекар. Ние не сме доктори и не можем при здравословни проблеми да даваме съвети. При неразположения можем да посъветваме, но когато е сериозно консултацията с лекар е задължителна!
Ами аз язвата си я имам от няколко години, но доста време не се беше обаждала. И предвид, че някой беше писал тук, че също има язва и откакто е на режима, не го е боляла и почти е изчезнала - това ме успокояваше. Но явно при мен - не действа това. Лекарят знам какво ще ми каже - нали ходих!

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Не е разумно да слагаш на кантар режима и здравето. То винаги е на първо място. А и може винаги да се реши някой компромисен вариант. Аз имам проблеми с жлъчката,съчетала съм Дюкан с диетата и се чувствам много добре. Но след консултация с гастроентеролог, който напълно одобри режима, като забрани само някои неща от него. Може и при теб да стане така.

# 49
  • София
  • Мнения: 98
Ха, здрасти на всички!  Heart Eyes Hug Карам си кротка четвърта, не си правя експерименти вече  Mr. Green и се чувствам добре в кожата си /като изключим едни намалелости в горната част на тялото, ама се преглъщат, кво сЯ?!/

ЗориткееееNaughty наборе - това за дъртите да не съм го чула повече!   Mr. Green Hug

Вещи  Hug , аз искам роклА - жълта или черна, няма значение, стига да е малка  Wink , а тениската не я щЪ, пък!

Михи69Hug

Дари 68, честита ти годинка и успех в третата, ама само умната /русата я зарежи  WinkHeart Eyes


Надявам се да видя всички познати /пък и непознати да се престрашат да додАт / муцунки на срещата на 07.06.  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Привет!
Изчетох новата тема, ще се върна на старата, но да се включа

Живото доказателство, че не винаги слаботата е признак на красота и пълнотата признак на грозота. Simple Smile
Слънцето, отивай на лекар. Ние не сме доктори и не можем при здравословни проблеми да даваме съвети. При неразположения можем да посъветваме, но когато е сериозно консултацията с лекар е задължителна!
Ами аз язвата си я имам от няколко години, но доста време не се беше обаждала. И предвид, че някой беше писал тук, че също има язва и откакто е на режима, не го е боляла и почти е изчезнала - това ме успокояваше. Но явно при мен - не действа това. Лекарят знам какво ще ми каже - нали ходих!
Аз съм д пробреми - като малка имах язва - от нитратите в ранните зеленчуци много се обостряше, да не прекаляваш със салатата?
Ранитидина е старо поколение лекалство - не лекува, а успокоява, на мен ми изписаха Нексиум - (не намирам рецептата), но отиди на лекар, ново поколение лекарство. Според скромното ми мнение Дюкан не приче на заболяването - задължително се закусва, не се гладува и не се ядат плодове, а те винаги ми бяха забранени при диета (разрешени само печени ябълки и круши).

Та по темата - аз с Дюкан на НГ бях с черна рокля!

http://media.snimka.bg/1720/009694673.jpg
Сега в свободните дни ям като за последно  Embarassed искам да съм по-умерена, но не винаги ми се получава.

# 51
  • Мнения: 239
михи69  Hug някой се сетил и за мен  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1
Привет на всички!Аз съм по ярките цветове и предпочитам розовата рокля,моля пазете една за мен!Днес 11-ти  ден се въртя все около 81 кг ,все + или - но не слизам надолу от 81. Мина ми МЦ и 5ПЗ,днес ми е 2-ри П и +500 от вчера !УжасТ!а съм супер режимна!Ще се побъркам!НО пък съм щастлива,че утре ще се видя с много суфорумки и знам ,че ще ме посъветват smile3521.Михи69  Hug утре следобед ще ме видиш на пУртрет ще бързам да пусна снимки от срещата.

# 53
  • GYM
  • Мнения: 814
На срещащите се - завид, завид Embarassed
Момичета, кажете, как да вляза в трета, като се чувствам толкова добре във втора....Оф, пак почнах да мрънкам, ама няма на кой друг да споделя Sad

# 54
  • Мнения: 262
Боре, а жена ти какво казва за новия ти външен вид? Харесва ли те? Прави ли ти комплименти за упоритостта и усилията? Според мен от снимките, които пусна, нямаш нужда да отслабваш повече. Ти още колко искаш да свалиш?
Относно галите аз си правя гала обеди. Днес например галата ми беше солети с кисело мляко 3,6%. Много ми се ядяха солети и нормално кисело мляко. Имах и десерт, но няма да го споделям, за да не дразня второфазниците. Искам да кажа на всички, които се боят от трета фаза да не го правят. Лесно е, вкусно е и се отслабва още! Само бъдете стриктни и уважавайте усилията си от преди това. Аз само като се сетя колко се измъчих тези 4 месеца без сладко и плодове и всяка мисъл за изкушения и нарушения веднага ме напуска. Не искам пак да се подлагам на усилията във втора, затова съм стриктаа в трета! Желая го от сърце и на вас!
Лека нощ, милички!

# 55
  • София
  • Мнения: 595
Аз докато се натуткам и стана време за 4-та страница... И аз съм по роклите, за сега розовата ще ми "тича" повече, но се надявам скоро и в малката черна да вляза...Но такава розова тениска, убий ме, ма няма да сложа никогЪШ  Naughty

Мацки, знам, че всяка риба е разрешена, обаче, съвестта нещо ме гризе...Тази вечер си изпекох рибка за утре- морски сом (филе) на грил-тиган (сух) и рибата пусна малко мазнина... От -те филета, накрая в тигана може би се събра ок. 1 суп. лъж. мазнина... И сега се чудя да я ям ли утре, или да я оставям за мъжа ми, че е мазна???

И аз съм в М и съм зверски лакома... Днес за първи път си направих канелено кексче и ми се стори най-вкусното нещо, което съм яла от както съм дюканка... Сега си мисля, че всяка сутрин ще ям такова с кафето, само не знам с този подсладител всеки ден дали няма да взема да се гътна по-скоро от колкото да отслабна  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 22:47 от desitka*

# 56
  • Мнения: 27
Дари 68 честита ти дюканска годинка
На всички Hug Hug Hug  love001  love001  love001  love001  love001

# 57
  • Мнения: 39
Да видим утре дали ще се разпиша с някой свален грам. Днес цял ден се тегля на кантара ама си седя на едни и същи килограми и грамове. Така ли е било при повечето от вас  Crazy
Да напомня че съм нова в занаята  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 462

Яж си рибата и не изтерясвай толкова.Дюкан позволява дори и най-мазните риби, сьомга и пъстърва.Ти за едно филе се втелясваш.Мазнините на рибите не са като на свинското или пилешкото.
А за подсладителите...че са вредни-спор няма.Хапвай умерено, гледай да не прекаляваш.Аз за себе си съм решила че докато съм на режима, по едно хапче в кафето ще си слагам и чат пат някой десерт.Обикновено не е по-често от два пъти седмично.

Охх, сега си погледнах кутийката с подсладител...има лактоза на 1во място и аспартам на  2ро...лактоза нали не можеше бе да му се невиди!
Кенди , в малка бяло червена кутийка....  Rolling Eyes
Някой ползвал ли е такъв?

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Поздрави за Борис.
Да ти кажа, че не си сам войн. Мъж ми е с теб/с нас.

Общи условия

Активация на акаунт