Месо, риба, яйца и зеленчуци ще готвя за да вляза в малка черна рокля - 189

  • 33 009
  • 488
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 001
И аз съм включила всички нови храни.....Спазвам си графика и толкоз....
Дюкан казва,че на ден е разрешено по 2 филийки пълнозърнест хляб,но аз не ям всеки ден.Не ми се яде просто....Виж плод ям всеки ден  Laughing Laughing Laughing

# 481
  • Мнения: X
Когато аз влязох в трета преди 6 месеца, включвах последователно разрешените неща от страх да не кача. Но сега, като сваля тези 2 кг, смятам да опитам да ги включа изведнъж. Но много ме е страх от качване..... Tired Защото и протеините ще намалеят.. Praynig

# 482
  • Мнения: 55
Весенце  Heart Eyes  Hug  Hug , тук съм, мила, къде ще ходя, нали знаеш, че съм си форумозависима.  Mr. Green Но нещо не ми се пишеше, че май нещо ПМС ме тресе...   Crazy

Но тъй и тъй съм тук - да си кажа...

Chugra, честит рожден ден и поздравления за дипломирането! От всичко хубаво - по много!   bouquet
Слънчице, честит рожден ден на детенце! Да ти е жив и здрав и много, много да те радва!   bouquet
Честити месечинки на Гулбенур Heart Eyes, Пина и Тали!   bouquet

Петенци-цветенци  Hug - хайде и да са ти "на минус" - ritnik ritnik  ritnik
Мис Марпъл  Hug , Мименсита  Hug - дано не ми се сърдите, но и за вас ми идва отвътре да ви побутна, ако мога с няколко ритника  ritnik ritnik  ritnik

Мастерче  Hug , за мен си изглеждаш чудесно   bouquet , но в края на крайщата ти си преценяваш най-добре, ние сме с теб.  Hug Според мен обаче довърши си трета, така да се каже да се успокои тялото, че всичко е под контрол и не му "вземат неговото" и тогава ... така мисля че ще е по-лесно. Все си мисля, че една много кратка временна 3та и връщане във 2ра не е много добър вариант, но знам ли..  newsm78 Той и Дюкан препоръчва при по-продължителна втора и умора почивка с трета, но знаем колко трудно е връщането... Абе сложен въпрос и със сигурност има най-различни мнения и гледни точки  Peace

И накрая, макар че се изкушавам да изброя няколко любими душици, все пак за всички -  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes и  Hug  Hug  Hug

# 483
  • Мнения: 5 001
Но много ме е страх от качване..... Tired Защото и протеините ще намалеят.. Praynig
Защо да намаляват?  Rolling Eyes

# 484
  • Мнения: X
Ами нали в първа и втора се яде неограничено количество от режимни неща. Но в трета, тъй като се въвеждат нови продукти, вече храненето трябва да е нормирано. И новите неща все пак са за сметка на протеините.
Аз така разбрах, греша ли?

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 12:59 от Анонимен

# 485
  • София
  • Мнения: 595
inik, как ще са малко 4 кг за 15 дни?!? Според мен даже са много... Аз лично свалих първите 6 кг. за 37 дни, като се има предвид и, че тръгнах от много, а знаем, че в такива случаи свалянето е по-бързо...
Това, че сме на режим, и че го правим, за да отслабваме е факт, но все пак нека не пренебрегваме и препоръките на здравните специалисти за свалянето на килограмите, а именно: за здравословно се смята отслабване с до 4 кг. месечно, а при силно надноремно тегло/затлъстяване-с до 6 кг./месец. Аз лично смятам, че това е един добър ориентир, и че не е редно да "изнасилваме" телата си с отслабване по 10 кг, че и повече за месец, само защото прим. сме си решили, че до еди коя си дата трябва да сме еди колко си кг, защото тогава е сватбата ни, или тръгваме за морето, или сме на парти... Лично мнение, не искам да упреквам или засягам никой  Peace  Самият дюр Дюкан, също нееднократно в книгата си говори за средно отслабване от килограм на седмица

Благодаря на всички, които ми отговориха за месото, обещавам, че няма да позволя втори ден без мръвка занапред. Вчера все хапвах между другото, едва ли не на крак, и така се получи... Иначе за протокола, Кантарчо не ми се е разсърдил за това и днес отчитам минус, а влизам и в П та се надявам до края на седмицата да имам по-сериозни резултати.

Лек, приятен и режимен ден за всички!!!  Hug

# 486
  • Мнения: 5 001
Ами нали в първа и втора се яде неограничено количество от режимни неща. Но в трета, тъй като се въвеждат нове продукти, вече храненето трябва да е нормирано. И новите неща все пак са за сметка на протеините.
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Ох.....нещо се размислих  hahaha hahaha hahaha hahaha
Аз си смятам,че съм все едно ПЗ дни,но има и плюс от нови храни...Примерно...Ако съм си правила тутманика с триците преди с извара-сега го правя със сирене.....В нишестените дни си правя макарони със сирене и залети с кисело мляко.Но понеже са малко като количество са ми като гарнитура на печената риба или пилешката пържола.....Ориза - същата работа(дали ще е само сварен или прибавен към сърми или пълнени чушки или тиквички....)

Исках да кажа,че порцията която ми е като основно хранене(обяд,вечеря) си е порядъчна  Laughing Laughing Laughing И никога не съм останала гладна и да ми се е искало да хапвам още нещо.....А и така протеините си присъстват всеки ден....

# 487
  • Мнения: X
Благодаря за отговора!
Аз пък така си мислех: например двете филийки със сирене и плода са ми за закуска, вместо киселото мляко. Или за вечеря, вместо протеиновата храна.   bouquet
Освен това в нишестените дни порцията протеинчета ми намалява, заради нишестените.

# 488

Общи условия

Активация на акаунт