Месо, риба, яйца и зеленчуци ще готвя за да вляза в малка черна рокля - 189

  • 33 029
  • 488
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 91
Мастерче...ти умееш да готвиш, което е от изключително значение за режима. Информирана си и много стриктна и ако имаш в себе си необходимата мотивация- пробвай! И така си добре, но аз смятам че точно сега е времето за "подвизи". Самата аз го желая но имам трудности сега. Сигурна съм че ще успееш. Hug

# 436
  • Мнения: 12
Добро утро дюканки и дюкановци!

Тази сутрин си направих дунапренения кекс за микровълнова и останах страшно доволна  newsm44 , вече по-често ще си правя.

Elektra0, нищо лично, просто ми направи впечатление че тия 51кг на височина 1,70 ми се струват много малко. Пък и ти искаш да стопиш 10кг за 20 дни.

TheNMaster, супер разлика. Много добре изглеждаш, но ако чувстваш че можеш защо пък да не постигнеш и по-добър резултат.

Лек и отслабващ ден на всички!

# 437
  • София :(
  • Мнения: 215
     Я, ние и рожденица сме си имали  Grinning
                      chugra    Hug

# 438
  • Мнения: 1 559
М5,не съм си правила желирани млека,защото 1-е не можах да намеря степ Tired(пробвах да си правя с витамини ..ама след 2-3 пъти консумация ми станаха много гадни и спрях),и второ досега все един желатин намирам,този на лентите,а за него пише че трябва да се затопля на котлона ooooh!,т.е. желира при затопляне.Много ми е тъпо..егати
НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ДАДЕ СЪВЕТ ЗА ЖЕЛАТИНА НА ЛЕНТИ,КАКВО ДА ГО НАПРАВЯ Praynig

p.s.Приятелката ми намери един БГ магазин в близост,но там имало само Танк,нали в него имаше захар!!! newsm78

# 439
  • Мнения: 5 001
М5,не съм си правила желирани млека,защото 1-е не можах да намеря степ Tired(пробвах да си правя с витамини ..ама след 2-3 пъти консумация ми станаха много гадни и спрях),и второ досега все един желатин намирам,този на лентите,а за него пише че трябва да се затопля на котлона ooooh!,т.е. желира при затопляне.Много ми е тъпо..егати
НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ ДАДЕ СЪВЕТ ЗА ЖЕЛАТИНА НА ЛЕНТИ,КАКВО ДА ГО НАПРАВЯ Praynig

p.s.Приятелката ми намери един БГ магазин в близост,но там имало само Танк,нали в него имаше захар!!! newsm78
А защо не пробваш да намериш някое диабетично сокче с плодов аромат и с подсладител?Аз понеже не ползвам степчета и си намерих такова сокче с ягодов аромат.Супер желирани кремчета стават....Не съм ползвала такъв желатин на ленти  newsm78 Ама по принцип желатина действа след като се разствори и затопли на водна баня...

# 440
  • Мнения: 1 559
Мастърче,ще поразгледам за такива сокове.Утре ще ходя до търговския ни център.,а там има един билков магазин...и разни диетични храни.Не съм се сетила за такъв вид сок Rolling Eyes.А днес ще пробвам с желатина на лентите и кис.мляко с малко подлсадител вътре.Може пък да се получи нещо. newsm78

# 441
  • Мнения: 5 001
Мастърче,ще поразгледам за такива сокове.Утре ще ходя до търговския ни център.,а там има един билков магазин...и разни диетични храни.Не съм се сетила за такъв вид сок Rolling Eyes.А днес ще пробвам с желатина на лентите и кис.мляко с малко подлсадител вътре.Може пък да се получи нещо. newsm78
Сложи малко нес кафе или ванилийка или канела поне....Че само мляко с подсалдител и желатин...Брррр!  Mr. Green

# 442
  • Мнения: 300
 lolida,аз от както открих това кексче всяка сетрин закусвам така и мммммм съм много доволна!Хем залъгвам окото че ям хлебец Mr. Green
И аз не съм си правила желирани историйки но съм си взела вчера желатин за да пробвам,въпреки че не съм по сладкото много ,повече се изкушавам от соленкото Laughing
TheNMaster,супер си на снимките и гледам и компанията е супер Peace
miss Marple,и аз пия вода ама ти направо ме уби как ги пиеш тия 4л.аз ще вися само във WCто Mr. Green
Отново съм на П ден -кофти но какво да се прави,ей сега ще минат.Даже в последно време се чудя дали няма да е по-удачно да почна4/3.

# 443
  • Мнения: 1 559
Мастърче,ще поразгледам за такива сокове.Утре ще ходя до търговския ни център.,а там има един билков магазин...и разни диетични храни.Не съм се сетила за такъв вид сок Rolling Eyes.А днес ще пробвам с желатина на лентите и кис.мляко с малко подлсадител вътре.Може пък да се получи нещо. newsm78
Сложи малко нес кафе или ванилийка или канела поне....Че само мляко с подсалдител и желатин...Брррр!  Mr. Green

Малко канела дааааааааа Crazy

# 444
  • Мнения: 5 001
Музичка,Лолида,благодаря момичета за съвета....Значи ще изчакам да си приключа ТРЕТА-та фаза и....Ще опитам пак да сваля нещо,та ще се върна във ВТОРА....Да видим как ще стане,че е много трудно да минеш пак на ограничения  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

meri_zajo,megan79   Hug Hug Hug

# 445
  • Мнения: 63
Chugra Много здраве и любов!

Мастерче, аз съм ЗА всичко, на което се навиеш, защото го можеш  Hug . Сигурна съм няма да ти навреди, а и сама ще прекратиш ІІ-та ако видиш, че не ти се получава.

Меган, млякото с нес кафе е невероятно. Аз съм го пробвала в доза една супена лъжица (не съм я желирала естествено), защото много се коментира, а аз по принцип не пия кафе, пък и заради кърменето.... Обаче е върха  Flutter като спра да кърмя, ще се скъсам да си правя такова кремче.


______________________________________________________________
До новичките:
Бъдете режимни и използвайте изпитаните рецепти !

До кърмачките:
Бъдете отговорни, прочетете тук!

До всички:
Не забравяйте водата!
_______________________________________________________________

# 446
Добро утро днес кантара пак ме зарадва и съм щастлива много 59.40 кг. още -1 кг. дано да продължа така но май това само е в началото.Всяка сутрин пия 1 ч. топла вода и правя на ден около 50 коремни преси.

# 447
  • Мнения: 359
Добро утро красавици!

Честит рожден ден на chugra  newsm67. Само прекрасни неща да ти се случват!

Мастерчето  си е за пример от всякъде  Hug.

Благодаря още веднъж на всички за похвалите, наистина мноого благодаря  Hug

Пина Браво и на тебе момиче, страхотна промяна  Hug.

Сега да нагушкам малко народ, че ми липсвате, ама като нямам време за четене и писане така е  Sad.

Нелсънче,Светлат, Фоли,  Кри, Люси, Ванеска, Татит,Викито , Флучия, Мирка, Дари, Весито 5. Шуши, Дорчестър, Креми Савова, Мастерче, Няла, Гардения,, Сани3, Вани Ник, Мименсита, Юни,Ив Микова, Слабе, Айнур, Гулбенур, Цоци, Танчетата, Тонитата, Филюдка, Липстик, Зорита, Марчелка5, Мерито, , Бачи, Немското Цвети, вая, Сноучева, Музичка, Мери Зайо, Паталинка, Михи 69   Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 10:37 от veneras

# 448
  • Мнения: 5 001


Мастерчето  си е за пример от всякъде  Hug.

Ееее, не ме засрамвай де  Embarassed Embarassed Embarassed
Питам дали е добра идеята и дали има смисъл да се връщам....Затова....


Гарденийка  Hug Hug Hug Hug

# 449
  • Мнения: 262
Добро утро, милички!
Мастерче, много "звездна" снимка си показала Simple Smile А за минаването във втора отново и аз си го мислех. Просто искам да сваля още кг, но калкулаторът ми дава тези, на които съм. Не знам, ще го мисля.
Мери Зайо, аз минах на 4/3, когато много ми дотежа 5/5 и усетих, че може да се проваля. 4/3 ми беше по-лесно за спазване и така устисках прастео в кочината.
МЦ ми закъснява вече десети ден. Дано скоро ми дойде, че се притеснявам така.

Общи условия

Активация на акаунт