Месо, риба, яйца и зеленчуци ще готвя за да вляза в малка черна рокля - 189

  • 33 022
  • 488
  •   1
Отговори
# 450
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен. Аз днес искам да ви почерпя със всичко режимно което можете да си представите. Моят син става на 5 години.

# 451
  • Мнения: 359


Мастерчето  си е за пример от всякъде  Hug.

Ееее, не ме засрамвай де  Embarassed Embarassed Embarassed
Питам дали е добра идеята и дали има смисъл да се връщам....Затова....


Гареднийка  Hug Hug Hug Hug


Сега видях за какво се чудиш, дали да се върнеш в втора.

За мен лично скачането от фаза в фаза не е добра идея. За мен си изглеждаш перфектно и е по добре да си подържаш килограмите който си достигнала, отколкото да си товариш наново организма в втора.

Ти беше свалила и 20 кг. преди това доколкото помня newsm78. и това също е причина да държиш още по здраво постигнатото  Hug Hug Hug

# 452
  • Мнения: 0
     Здравейте момичета и момче! То другото нещо се поизгуби.
     Аз почти не пиша, но за сметка на това редовно ви чета и съм първа на всички срещи - то Софийските ми идват малко далече..... но и за тях не се знае.
     Поздрави на всички с поводи, празници, месечинки, минусчета.
     Вдях много хубави снимки - поздрави на красавиците.
     За протокола - режимна съм, свалям малко бавно, но пък на тези килограми не съм била от 25-30 години и знам, че организма ми се бори, не иска да се предаде. До всички нови - бъдете режимни и резултатите няма да закъснеят.
     киара - newsm59 бъди щастлива.
     нарциса, пинк85, мис марпъл, ретенце-цветенце, пепена Hug Hug Hug
     шуши, сани3, весито, липстик, юни, мимиии, Hug Hug Hug
     зорита, филюдка, дорчестър, креми, нели Hug Hug Hug
     фоли, абракадабра, слабе, перла, вани ник Hug Hug Hug
     Дано не съм пропуснала накой.
     И за всички останали  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
     Мастърче - то по-старите да кажат, но аз мисля, че третата ти трябва да бъде за всички свалени килограми - и за тези преди Дюкан.
     Лек и минусов ден на всички.
     тяна - четеш ли. Обади се за среща, да се видим.

# 453
  • Мнения: X
Здравейте!
Как сте, виждам, че сте чудесно!  Hug Hug Hug
Аз имам още половин минусче.  newsm44
И така..... newsm53
Пожелавам ви хубав и щастлив отслабващ ден!
slancetoo nbirthday

# 454
  • Мнения: 31
Здравейте!
Честит рожден на ден на chugra! Желая здраве и всичко най-добро!   bouquet
Честит рожден ден на момченцето на slancetoo ! Желая му щастливо и безоблачно детство!   ura
Не видях днес някой да има месечинка - ами аз имам  Wink, 7 месеца с режима, от които повече от 3 месеца вече в трета фаза, до момента с успешно задържане.
Мастърче - по твоя въпрос  Hug. Изглеждаш си добре, това първо. Второ- нали това са кг, които ти дава калкулатора? Трето - според мен по-добрият вариант беше сега да пробваш да свалиш още, отколкото после. Всъщност ми е чудно откъде ти влезе тази муха за още или си я имаше, но не си я споделяла с нас?  newsm78 Последно - ти ще си решиш, имаш време до края на юли, защото каквото и да решиш най-добре си изкарай третата за тези кг. Всичко това го казвам само с добри чувства....   Heart Eyes
Лек ден и  Hug Hug на всички!

# 455
  • Мнения: X
TheNMaster, видях снимките, страхотна си, браво!  Hug  bouquet

# 456
  • Мнения: 63
Слънцето, честит рожден на порастналния Митко     bigdance2  Gift  costumed034 Да расте здраво и палаво дете и да е гордост за родителите си!

Gulbenur, честита месечинка  newsm51  Никога повече да нямаш проблем с теглото  Hug

Венерас, малееееее при какви видни Дюканки си ме сложила  Blush  Благодаря! Нали знаеш, че обичам да ме гушкат  hahaha

МастърчеHug
ей много прегръдки днес - хубав ден ще е  hahaha

______________________________________________________________
До новичките:
Бъдете режимни и използвайте изпитаните рецепти !

До кърмачките:
Бъдете отговорни, прочетете тук!

До всички:
Не забравяйте водата!
_______________________________________________________________

# 457
  • Мнения: 5 001
.
Мастърче - по твоя въпрос  Hug. Изглеждаш си добре, това първо. Второ- нали това са кг, които ти дава калкулатора? Трето - според мен по-добрият вариант беше сега да пробваш да свалиш още, отколкото после. Всъщност ми е чудно откъде ти влезе тази муха за още или си я имаше, но не си я споделяла с нас?  newsm78 Последно - ти ще си решиш, имаш време до края на юли, защото каквото и да решиш най-добре си изкарай третата за тези кг. Всичко това го казвам само с добри чувства....   Heart Eyes
Еее,разбира се,че  с добри чувства.....Мислех си го,но не съм го споделяла...Сега споделям та да кажете мнения.....Щото аз продължавам да си се чудя....Сега ,когато съм в ТРЕТА не знам дали ще мога да свалям ,щото има много нови храни....Карам я по устав и хапвам от всичко....Та така...
Верно,че си стигнах килограмите по калкулатора,но да си кажа честно не се харесвам още.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Момичета,благодаря ви на всичките Hug Hug Hug Hug Hug

# 458
  • Мнения: 239
привет и от мен  Flutter
благодаря много за милите пожелания! TheNMaster, mimensita, Gardenia, veneral, gulbernur, благодаря ви много момичета  Hug  bouquet една почерпка от мен http://www.genaw.com/lowcarb/food_photos/3minute_flourless_chocolate_cake2.jpg и http://factoidz.com/wp-content/themes/gabtheme/images/making-a-d … -and-calories.jpg
аз имам двоен повод днес - вчера успешно защитих дипломната си работа и вече официално съм магистър по бизнес администрация! доволна съм, пък и вече не толкова напрегната  Crazy и да поясня - от режима не се затъпява  Joy Joy ще публикуват дипломната ми работа като стандарт за писане на дипломни работи на магистърско ниво (самопохвал  Mr. Green), та явно режима не ми се е отразил. даже си мисля че от многото количество риба само положителен ефект съм видяла  Mr. Green Mr. Green
Слънцето, честит рожден ден на сина ти - на страхотен ден се е родил  Mr. Green  bouquet да расте щастлив!

за протокола - режимна съм, не смятам да прегрешавам днес, от вчера съм забъркала уж парфе, с което да направя торта, тъй като утре ни чака тежък ден, днес празненството ще е само на кафе следобед, че трябва да се спи Simple Smile удобно поне за режима, пък и по-важното е да се видим с приятели  Peace
приятен и режимен ден на всички  Hug

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 10:25 от chugra

# 459
  • Варна
  • Мнения: 276
привет банда!
Мастърче, изглеждаш прекрасно!огромна разлика има от преди!браво на теб! Hug
chugra, честит рожден ден!много здраве, късмет и усмивки! newsm59 честито и дипломиране!  bouquet
на детенцето на слънцето - да е живо и здраво, да прави много бели и да расте безгрижно дете!
Gulbenur4е, честита месечинка миличка!да си много здрава пожелавам и да се радваш на прекрасна външност!
DJ100, така се радвам, че се появи!страшно ми допаднахте двете със Сани!надявам се отново да се видим, живот и здраве! Hug
аз от близо седмица си стоя на старите килца!моля за ритник, че да видя вече седмица! newsm17

# 460
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте и от мен  Hug
Chugra - Честит рожден ден и честито дипломиране   bouquet  bouquet  bouquet Желая ти много здраве, щастие и още по - големи успехи  Hug
Слънцето - Да ти е живо и здраво детенцето!!! Много щастливо и безгрижно детство му желая.
Gulbenur - честита месечинка  Hug
Мастърче - изглеждаш прекрасно. Но, ако си решила да гониш нова цел - успех, желая ти го от сърце  Hug Hug Hug Heart Eyes И аз мисля обаче, че първо трябва да свършиш с трета, да закрепнат тези килограми и тогава. Решението е твое   bouquet
petenci-cvetenci - веднага получаваш от мен ритници - дано се размърдат нещатаSimple Smile)

# 461
  • Мнения: 63

аз имам двоен повод днес - вчера успешно защитих дипломната си работа и вече официално съм магистър по бизнес администрация! доволна съм, пък и вече не толкова напрегната  Crazy и да поясня - от режима не се затъпява  Joy Joy ще публикуват дипломната ми работа като стандарт за писане на дипломни работи на магистърско ниво (самопохвал  Mr. Green),


Ами ЧЕСТИТО! Ще те броим за отличника на режима  smile3501
А нали знаеш, че когато го няма напрежението, резултатите са още по-добри   Hands Thumbsup

# 462
  • Мнения: 5 001
Мастърче - изглеждаш прекрасно. Но, ако си решила да гониш нова цел - успех, желая ти го от сърце  Hug Hug Hug Heart Eyes И аз мисля обаче, че първо трябва да свършиш с трета, да закрепнат тези килограми и тогава. Решението е твое   bouquet

бЛАГОДАРЯ!  Hug
Да де.....аз за това се консултирам с вас...Като ми свърши ТРЕТА-та края на юли,тогава....


         Мастърче - то по-старите да кажат, но аз мисля, че третата ти трябва да бъде за всички свалени килограми - и за тези преди Дюкан.
    
Третата фаза я карам само за свалените с Дюкан,защото другите са свалени толкова постепенно и плавно,че организма не се мъчил да ги качва и са си стабилни....Виж обаче тези свалени с Дюкан - голяма борба да ги задържа....Явно,защото са свалени бързо и организма се мъчи да си ги възстанови.... Laughing

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 10:40 от TheNMaster

# 463
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте  Hug

Меган, да се включа и аз в отбора при Гардения на любителите на кремчето с нес кафе, няма да съжаляваш, невероятно е  Peace.Dори като бързам да хапна сладко и нямам време да чакам да се желира, си забърквам кис.мляко, извара, кафе/или ванилия/ и подсладител и ммммм  Heart Eyes.Аз пък ужасно прекалявам с подсладителя, почти нямам ден без да го използвам  Embarassed
Все забравям да кажа колко са сладки дъщерите ти-да са ти живи и здрави и много да те слушат  Laughing.Гледам, че едната има рожден ден след седмица, а другата след 2, правили сте ги горе долу по едно и също време  Wink

Мастерче, страхотна промяна   bouquet, не спирам да се впечатлявам тук  Laughing.Тоя до теб малко прилича на Калин Вельов, ама малко, де  smile3534.Между другото не приличаш на човек, който може да готви  newsm78

Венерас, с голямо закъснение, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - пожелавам ти една ужасно интересна и вълнуваща година   bouquet.Не знам защо си мислех, че си "Везна"-изглеждаш така очарователна и лека за общуване, но пак си от "въздухарките"  Hug /аз съм водолей и го казвам с най-мило чувство  Laughing/

chugra, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН-много здарве, любов и усмивки  Hug

Слънце, честит рожден ден на синчето ти-много да те радва и обича   bouquet

Сега се сещам, че днес и аз правя 7 месеца с режима  Laughing, скоро ще потърся снимки да ви покажа, ама като се знам каква съм суетна, трудно ще намеря такава от "преди", за да се види разликата  Mr. Green

Лек и много усмихнат ден на всички  Hug

 

# 464
  • Мнения: 11 747
gulbenur , добре, че каза за месечината, че и аз да се сетя - днес 7 месеца. С теб сме почнали заедно, но аз по- късно започнах третата.

Честито на всички с поводи - рожденици, дипломирани, месечини и други поводи, ако не съм ги видяла...              bouquet

Мастерче, за мене не трябваше да бързаш с третата... Твоята втора фаза не беше дълга и можеше да изкараш още, мисля, че имаше сили, не беше изнервена.  За килограмите, които дава калкулатора - това е само ориентировъчно, колко най- лесно би могла да задържиш, а не е закон божи.... Не мисля, че трябва да се приема толкова меродавно.    Аз съм под калкулатора с 3,5кг. Постигнах ги нормално - не трудно, но не и лесно. Поддържам ги засега успешно, а галите ми са истински гали  Crazy
Нямам опит, а дано и не добивам, за скачане от фаза във фаза и не мога да дам практически съвет. Ако искаш съвет за визията си - можеш още малко да свалиш. Под можеш, имам предвид, че мисля, че ще ти се получи, че ще ти стои добре и , че няма да е проблем със задържането след това  Peace
Не съм убедена, че има смисъл да отлагаш за края на юли, губиш време. Щом имаш желание, може би сега е момента. Но, това сама знаеш най- добре.  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт