Месо, риба, яйца и зеленчуци ще готвя за да вляза в малка черна рокля - 189

  • 33 023
  • 488
  •   1
Отговори
# 465
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Слънце, честит рожден ден на детенцето ти, да ти е живо и здраво и много късмет да има.

Аз днес- П, ще правя риба за обяд и вечеря, оня пангасимуса. Whistling

# 466
  • Мнения: 63
Talyyy, Pina, честити месечинки и на вас, момичета  newsm51

# 467
  • Варна
  • Мнения: 618
Честито на всички с поводи   bouquet
Аз да се похваля тихичко, че да не урочасам работата-днес съм с още килце надолу, мотивиращо ми се отразява добротата на кантара  Laughing
Аз днес съм на пилешки филета и рибка за довечера.
Лек и ползотворен ден!

# 468
  • Мнения: 5 001
Мастерче, за мене не трябваше да бързаш с третата... Твоята втора фаза не беше дълга и можеше да изкараш още, мисля, че имаше сили, не беше изнервена.  За килограмите, които дава калкулатора - това е само ориентировъчно, колко най- лесно би могла да задържиш, а не е закон божи.... Не мисля, че трябва да се приема толкова меродавно.    Аз съм под калкулатора с 3,5кг. Постигнах ги нормално - не трудно, но не и лесно. Поддържам ги засега успешно, а галите ми са истински гали  Crazy
Нямам опит, а дано и не добивам, за скачане от фаза във фаза и не мога да дам практически съвет. Ако искаш съвет за визията си - можеш още малко да свалиш. Под можеш, имам предвид, че мисля, че ще ти се получи, че ще ти стои добре и , че няма да е проблем със задържането след това  Peace
Не съм убедена, че има смисъл да отлагаш за края на юли, губиш време. Щом имаш желание, може би сега е момента. Но, това сама знаеш най- добре.  Peace
Тоест ме съветваш да мина сега отново във ВТОРА така ли?!  newsm78 Според мен не е редно,защото няма да съм си завършила стабилизирането на дотук свалените килограми....Не трябва ли да си изкарам ТРЕТА-та и после ако искам отново да свалям-да мина във ВТОРА???


Мастерче, страхотна промяна   bouquet, не спирам да се впечатлявам тук  Laughing.Тоя до теб малко прилича на Калин Вельов, ама малко, де  smile3534.Между другото не приличаш на човек, който може да готви  newsm78

hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 469
  • Мнения: 198
Привет на всички  Hug
Отскоро (2 месеца и 1 ден) съм във вашите редици, не успявам да Ви чета, но когато имам време го правя.
До сега имам 2 прегрешения - една сусамена пръчица покрита със шоколад и едно мъничко парченце халва, но бях на екскурзия в Турция и нямаше кой да пробва въпросните неща че исках да донеса лакомства в бг. Иначе даже и извара не съм яла (нещо не мога да намеря в магазините до нас  Embarassed).

Искам да Ви се отчета:
Започнах режима на 53.9 кила, висока съм 157 см.
Имах някакви надежди, но не вярвах да сваля и до 50кг, но лека полека канатара показа 50, и скоро видях заветното 4 в началото на килограмите ми. Бях си определила цел 48 килограма, но както казах не вярвах че ще ги достигна. Е получи се и сега съм вече 47.1.
Обилката на талията ми намаля с около 10 см, на паласките с около 7, ханш 5-6, крака -4 , е и гърди 4-5 но без други си бяха големички  Embarassed така че не е голяма загубата  Wink

Смятам днес и утре да си продължа протеиновите дни и да минавам смело на 3та фаза Simple Smile

Изобщо не съм си представяла че мога да се отърва от паласките, е ето че почти успях Simple Smile И смело мога да заява че и целулит нямам и лицето ми се изчисти и стана гладичко и меко без пъпки Simple Smile

Искам да Ви питам, всеки ден ли трябва да се ядат плод и хляб (аз хляб по принцип не ям или поне много рядко). Кога си направихте първата гала вечеря (изобщо даже не съм освирепяла за непозволени храни- така си се чувствам 6), ако почна 3та фаза в петък не би ли трябвало още понеделника да ми е протеинов ден.

Май стана малко дълго, но моля ви помагайте за 3тата фаза, толкова искам да си задържа килограмите  Praynig.

Доскоро ми викаха ПУХ, сега съм вече КЛЕЧО  Joy

# 470
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен!  Hug


chugra   Gift newsm67 и честито дипломиране! newsm74

Аз днес се чуствам някакси по- лека. Последен ден на ПЗ. Утре съм на протеини. Вчера мъжът ми направи комплимент, че съм била по-слаба. Добре, че е той да ме подкрепя.  Heart Eyes Сега съм още по надъхана. Дано никога да не прегрешавам.  Praynig

Много минуси ви пожелавам днес на всички!  Hug

# 471
  • Мнения: 31
Gardenia -  Hug благодаря ти, ох, дано да нямам вече проблеми с кг...
petenci-cvetenci, happysmile - благодаря ви и на вас, момичета! Много сте мили. Hug
talyyy, pina - честити месечинки и на вас! Успех!   smile3525


# 472
  • Мнения: 2 425
Гюлбенурче, честита ти месечинка  Hug
Мастерче, Hug аз пък ще ти кажа, че си много добре така и не ти трябва да сваляш повече  smile3534. Аз така те харесвам   love001
Talyyy, честита ти месечинка  Hug
Пина, честита ти месечинка и на теб  Hug
Венерас  Heart Eyes Hug
Chugra, честит рожден ден  smile3525
Слънцето, честито ти рожденниче  Hug  bouquet
ДЖ100, да се появяваш по-често  Hug

# 473
  • Мнения: 11 747
Тоест ме съветваш да мина сега отново във ВТОРА така ли?!  newsm78 Според мен не е редно,защото няма да съм си завършила стабилизирането на дотук свалените килограми....Не трябва ли да си изкарам ТРЕТА-та и после ако искам отново да свалям-да мина във ВТОРА???
Според мен трета фаза стабилизира килограмите и те подготвя за четвърта фаза или общо хранене, да го нарека. Ако ще се връщаш във втора, не мисля, че е необходима  Thinking  Аз поне, като че ли така го разбирам.  Все едно да си поставиш цел да свалиш 20кг, започва Дюкан от първа фаза, минаваш на втора и посредата спираш, минаваш в трета, стабилизираш и после пак се връщаш за следващата половина  Thinking  
Дано ясно го обяснявам, нека и други, опитни, дадат мнение, но според мен третата се прави, когато следва четвърта, а щом ще следва втора, не е нужна  Thinking

# 474
  • Мнения: 382
Здравейте:) И аз се присъединявам към вас. От доста време ви чета, но все няма време да пиша. Вече 15 дена съм на режима. 7 дни ударен, сега редувам 5/5. За 15 дни свалих 4 кг. Как ви се струва, на мен все ми се вижда малко...., засега нямам прегрешения, спазвам стриктно, вярвам че усилията ми ще доведат до желания резултат. Висока съм 1.62, започнах от 68кг. сега съм 64, крайната цел - 55:) Според калкулатора мога да задържа 57...
Много сте ми полезни със съветите, рецептите и много окуражаващи с постигнатите резултати Peace
Ще влизам по-често да давам отчет и при първа възможност ще си сложа и лентичка:)

# 475
  • Мнения: 300
Отново честито на всички със поводи!
Наистина вече го реших минавам на 4/3 защото много ми идват тия 5П дни направо едвам удържам прасето #Cussing out
inik welcomeтвоите постижения са си много добре,продължавай да ни четеш и ще си режимна.Аз лично само това ме спасява да съм режимна и да удържам прасето в мен!
БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА!!!

# 476
  • Мнения: 110
   Здрасти,банда!
   МАСТЕРЧЕ,адмирации smile3501страхотна промяна и невероятна разлика във визията!Мнооггоо добре изглеждаш,но ако искаш и не ти е омръзнала ІІ-ра да свалиш още малко-твоя воля,но и така изглеждаш newsm74
  Гюлбенурче,честита месечинка,сладурка!Много успех и късмет ти желая за напред! newsm10
  ЧУГРА, newsm59Мноооггоо здраве,щастие и късмет в живота!
  Слънцето,честит nbirthday newsm67на детенцето.Нека мнооогго да те радва и да те ядосва/по-бързо се сваля Naughty hahaha
  Къде зачезнаха КОТЕ,БОБИ,МАРЧЕЛКА5,БЛУМЧЕТО newsm78
  ПИНА,честити ти 7 месеца!Мнноого късмет занапред!!!

# 477
  • София
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен накрая на темата!
Гулденур, Талии, Пина, честити ви месечинки момичета!   bouquet
Чугра, честит рожден ден!   bouquet

Слънцето, да ти еживо и здраво детенце!  Hug  Hug  Hug

Мастерче, защо ще се връщаш във втора? Така си екстра!  Hug

Аз ще наминавам за по-малко,че ми е много натопорчено в работата и ми се въртят едни работи зад гърба! Направо съм бясна  #2gunfire  #2gunfire #2gunfire, но ще се справя, аз съм си инат! Mr. Green

Хубав ден на всички!   bouquet

# 478
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 212
Здравейте и от мен!!!!
Chugra,  Честит рожден ден! Честито дипломиране!
Желая ти  здраве, любов и  успехи!

Слънцето честит празник! Да ти е живо и здраво детенцето!

Gulbenur, Пина, Талии - честита месечинка!
Пина, много си хубава, видях снимките. Дали можеш и мен са ме зарибиш, както една друга съфорумка (забравих коя), по каланетиката? Спортувам само - ходене пеша и 2 пъти ходя на народни танци.
Днес съм 62.5 - наобяд - след 2 хапвания, 2 кафета  и литър вода - т.е. справям се с четвърта.
Хубав ден!

# 479
  • София
  • Мнения: 336

Искам да Ви питам, всеки ден ли трябва да се ядат плод и хляб (аз хляб по принцип не ям или поне много рядко). Кога си направихте първата гала вечеря (изобщо даже не съм освирепяла за непозволени храни- така си се чувствам 6), ако почна 3та фаза в петък не би ли трябвало още понеделника да ми е протеинов ден.

Май стана малко дълго, но моля ви помагайте за 3тата фаза, толкова искам да си задържа килограмите  Praynig.

Доскоро ми викаха ПУХ, сега съм вече КЛЕЧО  Joy
Здравей и честита трета.  bouquet
Аз от скоро съм в нея и не знам до колко съм права, но:
1) направи си график в кой ден какво ще ядеш. В блога има доста примерни. Реши кога ще включиш нишестените, галите и кога ще ти е чистия протеинов ден - на повечето е в четвъртък, но мисля че на Клер беше в понеделник, ако не се лъжа newsm78
2) включи всичките нови неща. Аз лично не ям всеки ден хляб и плодове, нишестени също прескачам, но това е защото не ми се хапват, а не защото ме е страх или искам да свалям още. Просто слушай тялото си.
3) спазвай направения график - ще ти е по - лесно, поне според мен. Ако пропуснеш гала, изчакай до следващата в графика, а не я мести в друг ден, примерно - за да не се объркаш или да направиш няколко гали Wink
Нека и други, по - опитни кажат  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт