ПЛЕВЕН - 103

  • 20 538
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 452
Аз за срещата да попитам. С децата ли ще бъде или без?

Мирама, за всеки случай провери точно кога преглежда,да не си е сменила часовете нещо.

ок, ще звънна сутринта, че сега не знам дали ще има някой. ))
Мерси още веднъж. ))

А за срещата, аз мисля без Калина....че с нея хич не мога да седна.

# 61
  • Мнения: 1 951
Честито стринке Валентинке!  Grinning   bouquet

black_cherry, Редудска е, да. И аз разпознавам деца по улиците, на които майките им пазаруват от там  Mr. Green

За срещата съм съгласна да е от 19ч. и ще съм с един брой дете-бебе. Нахално ще бъде да ги оставя и двамата на баща им, нали? Thinking
Дано само тогава когато е срещата не вали.

# 62
  • Мнения: 108
Привет и от нас,

Ани Дани, честито дипломиране и аз Варна   я обожавам и като водя синковеца на профилактичен преглед винаги ходим за няколко дни.
Валенце честито стринче
Дещо май беше питала за училищата, Марто тази година завърши в Патриарха и за тия 4 години съм много доволна от учители , от директора  много внимателни, нашата госпож е Стефанова и е голям професионалист/така да се каже/ . И сега ще видим накъде да кажете мнения за малката езикова.

И на нас нещо не ни хареса в Макси центъра.
Да си кажа  Embarassed, като се приберем от разходка и на Андреа  хич не и харесва почва да мрънка незнае, че къщата ми прилича на нищо  Mr. Green
За срещата нови приемате ли newsm78


# 63
  • Мнения: 5 026
Честито , Валенце! Жив и здрав да е бебока!   bouquet
Има промяна във форума,май?

# 64
  • Мнения: 2
Ани Дани, честито дипломиране и от мен  bouquet
Честито , Валенце! за името аз съм пристрасна и ми харесва (моят син е Кристиян)
Ако приемате нови за срещата и аз като vanita76  съм съгласна -стига да не  съм родила до тогава  newsm78 stork-girl baby

# 65
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Валенце, хайде честито и от мен.  bouquet

Атракция, каква е промяната,не съм забелязала? newsm78

# 66
  • Мнения: 5 026
Атракция, каква е промяната,не съм забелязала? newsm78

Точно под поста ми има едно бутонче,като за редакция . Ей го -  . И в нови отговори-по различен начин ми се подреждат работите. Не вярвам да е от това,че качих нова версия на Операта.

# 67
  • Мнения: 1 196
Еее, vanita76 и kris4an   Hug  разбира се че приемаме нови. Нали всеки някога е бил нов  Peace
Пък има едни по-стари дето са ми обещали отдавна да дойдат   Wink   да не изброявам поименно   Mr. Green

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Точно под поста ми има едно бутонче,като за редакция . Ей го -  . И в нови отговори-по различен начин ми се подреждат работите. Не вярвам да е от това,че качих нова версия на Операта.
Да ти кажа,че може и да е от Операта,аз не виждам такива неща. Peace

# 69
  • Мнения: 2 111
И при мен няма промяна в изгледа,явно е само при теб.

# 70
# 71
  • Мнения: 22 452
Между другото детски клуб Диснимания утре имат рожден ден и щяло да има някакво парти за децата. Но никъде не пишеше от колко часа, може би през целият ден ще ги забавляват с разни неща.

Атракция, и при мен си е както преди форума.

# 72
  • Мнения: 2
TINA  -благодаря   bouquet
Аз гласувах за заведение за дата не смея да се ангажирвам  оставам на вас  Peaceа на нас ни остава да стискаме до тогава newsm78 Joy

# 73
  • Мнения: 108
 smile3525 Мерси, Тина

# 74
  • Мнения: 5 026
Диснимания са си поръчали тортата в 100гр сладки - страхотен, голям Мики Маус Simple Smile

Дикси, как са коликите на малчо? Едни мисли са ме напънали, но ще те разпитвам друг ден, на живо  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт