Лятна рецепта за здрава кожа от Iwostin!

  • 6 151
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 657
50 фактор не идва ли тежък за всеки ден? Козметичката ми ме посъветва с 50 да ползвам само за плаж, а иначе нещо по-малко. Затова за ежедневна си взех хидратиращия с 20 фактор, който е супер! Но и на мен ми излизат кафеви петна от слънцето затова се интересувам как действа 50?
Пак да попитам някой ползвал ли е околоочното гелче с 30 фактор. Не знам дали е добро за много суха кожа newsm78

# 31
  • Мнения: 1 472
Слънцето еднакво грее Simple Smile дали съм на разходка или на плаж  Sad това лята по-рядко ходя.

# 32
  • Мнения: 84
dami    този хидратиращия който е 20 фактор за ежедневна - за суха към нормална кожа  става ли?Изчетах всичко що  е за кремове из форума и май се спрях на тази козметика. Свърши ми крема за лице и направо вече не знам какъв да си взема ,но определено съм привърженик на по-натуралната козметика
 

# 33
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен,аз също от доста време ползвам няколко продукта на тази марка.Много съм доволна  от всички.Имам крема за около очи,дневен и нощен крем,слънцезащитния с фактор 50,крема за ръце,и емулсията за след излагане на слънце.Много съм доволна от всичко,а и цените им са мноооого приемливи.Пожелавам и на други дами да останат доволни от тази козметика.

Общи условия

Активация на акаунт