Струва ли си да дебнем коя е другата, ако вече знаем, че я има?

  • 7 212
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 411
уверявам ви 4е бихте искали да знаете с какво пове4е го заслужава ТЯ от детето му.нима детето не е по важно от една жена,но някои мъже не мислят като мен.
аз не бих си зарязала детето заради един мъж,но има мъже,които го правят заради жена.
дори да ми потрябва документ обЩувам с нея,заЩото той просто не е 4овек с когото може да се обЩува.

# 16
  • Мнения: 2 448
Не си струва, разбира се, но е напълно нормална човешка реакция и емоция желанието да я видим и разберем ква е що е. Любопитството ни гложди за какви по дребни работи, какво остава за жената, с която са ни сменили.
Не ми се е случвало подобно нещо за радост, но пък навремето "откраднах" така да се каже мъжа си от неговата тогавашна приятелка и тя беше много любопитна да ме проучва и да сипе змии и гущери по мой адрес. Разбираемо е и аз бих го направила сигурно.

# 17
  • Мнения: 411
аз пък не съм бълвала змии и гуЩери.свекитата много ме подкрепяха,4е ина4е може би Щях да рухна а след това намерих и половинката си ,така 4е на съжалявам 4е се развиха така неЩата.
но няма проШка за това 4е е забравил детето.

# 18
  • Мнения: 7 474
Принципно не бих искала да я виждам, но пустото ми женско любопиство сигурно ще надделее.
Обаче, ако се окаже хубава ще ми е доста кофти, ако е грозна може и да я преглътна по-лесно Laughing

# 19
  • Мнения: 7 723
Принципно не бих искала да я виждам, но пустото ми женско любопиство сигурно ще надделее.
Обаче, ако се окаже хубава ще ми е доста кофти, ако е грозна може и да я преглътна по-лесно Laughing
Все ще й намериш кусур и на хубавата. Не бой се  Whistling Grinning

# 20
  • Мнения: 2 011
Хе хе, такива сме жените - многоооо любопитни !
Да - и на хубавата ще намерим кусур...  Crossing Arms
Аз до сега не съм мислила по този въпрос. знам , че ако има  нова в живота  на БНД , то ще има момент в който ще се запозная с нея ! За сега , това не ме интересува.  newsm78  bouquet

# 21
  • Мнения: 17 407
Мисля, че съдбата ще ми я сервира на тепсия. До дебнене едва ли ще се стигне.

# 22
  • Мнения: 202
За какво ти е да знаеш коя е? И по хубава да е , и по грозна да е той вече като че ли е избрал , намери си и ти и продължаваи напред , въобще не ти трябва да я знаеш коя е.

# 23
  • Мнения: 1 941
Aбе, то че не си струва е ясно. Обаче как да го обясниш на съзнанието си? Жените сме предразполжени към махозизъм и това си е...

# 24
  • Мнения: 2 448
Жените сме предразполжени към махозизъм и това си е...

Мислиш си, че мъж не би проявил интерес към "врага"?  Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 116
Жените сме предразполжени към махозизъм и това си е...

Мислиш си, че мъж не би проявил интерес към "врага"?  Twisted Evil
Мъжете са и по големи клюкарки от нас.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
По -важното е да човек да продължи напред.
Щом си наясно, че всичко е свършило, няма смисъл от повече протакане на нещата...

За " другата", която е новата постоянна връзка на бившия...нормално е човек да се интересува, не само как изглежда на външен вид, а и точно какво е намерил при нея, кое му е липсвало, какво е липсвало и на теб в тази връзка, къде си сбъркала, а той? Ясно е, че при край на една връзка, вина имат и двамата...

Важно е да се запазят, ако това е възможно, някакви коректни взаимоотношения: все пак, с този човек сте живели толкова години заедно, обичали сте се, имате общо дете...
За съжаление, много рядко се получава.

Равносметка и ново начало.   Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 431
Само ако подозирам, че я познавам. Тогава бих искала да знам. Особено ако ми е "приятелка".

Иначе от чисто любопитство май не.

# 28
  • Мнения: 293
Хич не бих искала да я знам коя е . Достойнството ми е в повече....
Като ми падне пердето съм толкова категорична,че ....
Какво да и гледам ? Отношенията ми касаят само мен и него.
Ако ми е позната,естествено ще искам да знам,че за нея става въпрос...
Вместо да ходя да гледам нея, бих отишла с някой мъж на вечеря  Flutter

# 29
  • Под липата
  • Мнения: 620
Аз бих искала да разбера коя е.  Всъщност, случвало ми се е веднъж и тогава цяла седмица се правих на частен детектив, докато "хвана" влюбените гълъбчета. Не предприех нищо . Исках само да знам коя е. Неизвестността повече ме глождеше и нито можех да ям , нито да спя. Всичко това, заедно с любовната мъка по човека, който ме заряза, ме бяха превърнали в зомби.  Като  видях въпросната дама, започнах да живея отново ( буквално). Не беше нито по хубава, нито по добре облечена, а проскубаната й руса четина беше като балсам за сърцето ми. Що се отнася  до разкривените  токове на сандалките й, направо ме излекуваха от мъката! Тази жена ме спаси поне от още 5 месеца душевни терзания ( да е жива и здрава  Mr. Green ) Търсенето на недостатъци в нея, насочи мисълта ми към ръсене на жлъчни остроумия и отклони тъгата ми в друга посока.
  Пък и впоследствие съдбата ми поднесе шанс за отмъщение, макар и символично  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт