Велико Търново и региона

  • 35 009
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Вчера дадох за първи път точно пюренце от морков на хип, обаче не го посрещна с ентусиазъм...
Може би е по-добре да й направя сама пюре, но ме спира мисълта, че морковите са пълни с нитрати,а тези в пюретата все пак нали ги тестват и състава е ок за бебета...
И ние вчера бяхме в Хиполенд. Мисля да купим столче за хранене и харесахме едно на Бертони с три положения на височината и май две на гърба.
В парка на Триъгълника се усмихвам понякога на мамите с колички, но на мен не ми се усмихват ами само ни оглеждат.... Tired

# 241
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
хм ...........
много благодаря за отговорите
и ние , когато дъщеря ми беше по-малка я вкарвахме със столче , но вече е на година и 2 месеца и не знам дали ще ни пуснат , а чтох , че забраната е паднала. newsm78 Та , за това реших да питам.

# 242
  • Мнения: 276

В парка на Триъгълника се усмихвам понякога на мамите с колички, но на мен не ми се усмихват ами само ни оглеждат.... Tired

Така ли .Значи и на мен си се усмихнала Laughing.Защо ли не забелязвам такива неща. ooooh!
Майтапя се ей. Joy

# 243
  • Мнения: 135
ей, тефтече, ами, обаждай се...Ние все още се движим с количка CHICCO- комбинирана в сиво и светло синьо. Ако лилавата раничка на Milka не е на гърба ми, значи е в коша...
Аз Кокича ги захраних през петия месец със зеленчукови пюренца...Първо с картоф, после с морков и така малко по малко....Много обича картоф+тиква на HIPP, но по принцип си му правя аз пюренцата-поне знам от къде и какво купувам....Вече има пресни морковчета на пазара-гледай да са по-дребнички, за да нямат много нитрати... Simple Smile

# 244
  • Мнения: 135
хи-хи, Щастлива мама, кога ли ще се засечем пак с теб и да вземем да се запознаем.... ДАйте да решаваме кога и къде, то се почва със срещи в парка и който има възможност-продължава и вечер.. Simple Smile
Един път миналата седмица Сиска ми каза, че Мартеничка е на кафето, ама ние с тези болести.... не исках да се навирам сред бебенцата... Simple Smile

# 245
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
 Simple Smile Ами ...реших да споделя де, понеже в дадените случаи после ми беше тъпо..., то е ясно, че форумските мами се усмихват пък и никой не е длъжен да цъфне в усмивки пред непознати.
Аз допреди малко си набелязвах неща от редут-а  Sunglasses

# 246
  • Мнения: 822

Един път миналата седмица Сиска ми каза, че Мартеничка е на кафето,


Дааа, бяхме двете с Мартеничка и бебешоците  Mr. Green   Другият път всеки, който ни разпознае, да се обажда плиййййз  Grinning

# 247
  • Мнения: 1 546
tefterche , вие към 17- 18 ли бяхте в Хиполенд? Ако да, значи сме се засекли, точно до нас една мама с таткото и бебето избираха столче за хранене. Ние бяхме с търчащата си щерка. Mr. Green Ако си се усмихнала на мен, а аз не съм - мнооого се извинявам, не съм такъв човек, с удоволствие ще се спра да си побърбим, ако позная някоя мама. Даже вчера пак в МОЛа официално се запознахме с Веси, въореки, че повече от  седмица търчим около нея и спящия Тори в близкото паркче и си обменяме по някой лаф. WinkОх, толкова, че ще се избием за компа със Симона. Mr. Green

# 248
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Дита,
ние бяхме в Хиполенд  Grinning.
Ама аз все пак да питам, ти ли беше майката с една дълга розово-бяла и нещо още рокля?
Вие ме взехте на подбив с тези усмивки  Wink

# 249
  • Мнения: 295
Тефтерче-аз пък бях в Хиполенд малко преди Дита,но бях сама,без детето,иначе в магазина засякох няколко майки,но не ги познвах.Така,че може да сме се засекли с теб или в Хипото или из мола Mr. Green

# 250
  • Мнения: 1 546
 tefterche , точно моя милост беше.  bowuu Mr. Green

# 251
  • Мнения: 32
Здравейте мами! Честито астрономическо лято newsm53 Ох вече нямам търпение да видя моренцето и да се чипкаме с бебо, но ще трябва да поизчакаме почти 2 месеца,за да поотминат малко жегите.
Искам да попитам  за мнение за зъболекарката и ортодонт д-р Всилева (кабинета и е в Славяни на 2 ет.)Заслужава ли си да се инвестира при нея (понеже взима малко по-скъпичко от други зъболекари)а аз ако започна лечение ще се одрусам с няколко хилядарки Rolling EyesНе че много ги имам ,но нямам избор .Ще съм благодарна да ми помогнете с мнения.Иначе аз ходих при нея на консултативен преглед и ми направи впечатление,че доста по европейски си върши работата,кабинета е добре оборудван и ми се стори и свястна като човек,но за работата няма как да имам впечатления,затова ще приема вашите съвети-дали да започвам лечение,защото пък започна ли -не е редно да се сменя зъболекаря .
 хайде ,че много дълго стана-аз не пиша ,не пиша ,пък като започна и край няма hahaha
Целувки от мен

# 252
  • велико търново
  • Мнения: 588
Момичета само да ви кажа ,че вече е отпаднала забраната за деца в метро и ни пуснаха с бебето свободно да си напазаруваме миналата седмица без столче бяхме.

# 253
  • Мнения: 276
Момичета само да ви кажа ,че вече е отпаднала забраната за деца в метро и ни пуснаха с бебето свободно да си напазаруваме миналата седмица без столче бяхме.

Най накрая.Иначе едно пазаруване в Метро ми костваше едно ходене до село да оставя малкия и след това още едно да го взема.Ще се усетят те. Mr. Green

# 254
  • Мнения: 381
Добро утро!
Гледам засичате се из града,усмихвате се.Аз никого не познавам и да срещтна няма да разбера даже.Дано скоро се организираме,че да се запознаем всички.И аз бях с Дани в Хиполенда миналата седмица.Купувахме книжки за занимание,че то в тези жеги никъде не смея да изляза.Аз съм с много ниско кръвно и изобщо не ми понася слънцето.
Да попитам къде мога да купя нови чаршафи за Дани.За играчки Хиполенда ок,но за дрехи и спално бельо още не съм намерила магазин newsm78
Приятна и успешна седмица на всички!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт