Nail art-47

  • 24 548
  • 214
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 212
Много са хубави Heart Eyes Имам един въпрос, който е доста глупав, но ми е интересно как става така да се прелива оранжавото в зеленото без да има рязка граница Embarassed

# 196
  • Мнения: 1 131
Цитат
Абстрактен Дизайн

А сега де...що е туй newsm78 ?Хич ме няма с тия определения  Banghead

# 197
  • Мнения: 0
Много са хубави Heart Eyes Имам един въпрос, който е доста глупав, но ми е интересно как става така да се прелива оранжавото в зеленото без да има рязка граница Embarassed
Благодаря ти, а преливането се получава с гъбичка http://artnokti.com/index.php?option=com_content&task=view&a … =39&Itemid=80

# 198
Inna.... edna ryka , dve ryce ili mostra iskash da ima na snimkata! samo tova iskam da znam i pochvam oshte ot dneska da tvorq!
Uspeh na vsichki uchastvashti v konkursa!!!

# 199
  • Мнения: 1 131
Колко време ще трае конкурса?И какво е абстрактен дизайн?

# 200
  • Мнения: 735
Кой и как ще се определят победителите - с гласуване или по друг начин?  newsm78
Харем още в предложението за конкурса пише, че е от 15-30, но сигурно не си го видяла, а абстракция е малко или много нереална творба (Дали рисува абстракции например може да потърсиш в нета)...сещаш се линии, кръгове, форми, които комбинирани в едно произведение и погледнати от два различни ъгъла, две различни гледни точки изглеждат различно или приличат на съвсем други неща - нереални животни с нетипични крайници, хора, тела, пейзажи...какво ли не. Дано съм била полезна, макар че и аз се обърках от изказването си хаха  Laughing
Ето пример:

Ето една такава снимка, първата която намерих с нокти:

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 21:05 от nanndi

# 201
  • Мнения: 1 131
Мерси,нанди.

# 202
  • Мнения: 2
Супер идея е този конкурс Grinning
Розичка Wink

# 203
# 204
  • Мнения: 1 270
Хм  newsm78
конкурсът е много хубаво нещо, но... направи ли се тук конкурс - малеее аз само ще стоя и гледам
Ще настанат едни препирни, едни сръдни - не е работа.
Хубаво си помислете момичета, много форумски конкурси съм наблюдавала - голям кокошарник става  Peace Теми са заключвани дори  Peace

# 205
  • Мнения: 735
Защото ги има тези предразсъдъци, затова има и проблеми според мен! Сега и аз мога да кажа какво първо може да се помисли за конкурса, но ако така тръгнем и мислим с предразсъдъци...няма далеч да стигнем. Пък и какво има да си мерим - всяка от нас си има клиентите. А с конкурс и без конкурс всички си знаем колко си можем и аз не виждам абсолютно никакъв проблем. Това ще е за забавление и за разнообразие  Wink Даже ми е интересно да видя кой какво ще предложи.

# 206
  • Мнения: 5 299

Против правилата на форума е!!!!!! За реклама се плаща......Скоро ще получиш предупреждение от админите.

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 10:31 от Vivi

# 207
Малко съм обаркана....
Не става въпрос за реклама, а за забавление, за предизвикателство... А и тук не е мястото за реклама, от професионална гледна точка - така ги разбирам аз нещата.
А що се отнася до това че може да настане хаос и ..."кокошарник", наистина за това не се бях замисляла  Thinking

А и попитах парво дали идеята ви харесва....... Confused

# 208
  • Мнения: 1 416
Въпросът ми може би е неподходящ за тази тема, но моля който няма нищо против да ми отговори Praynig Видях темата за слагането на гел и акрил на ноктите и ме запалихте и искам и аз, че мойте с мойте нокти все имам някакви проблеми и това е единствения шанс за мен да се видя и аз с хубави нокти Tired Моля препоръчайте ми за София къде да отида на маникюр да ми направят такова нещо. вече няколко пъти като съм ходила за обикновен маникюр все нещо не ми го правят както ми се иска. Искам и азз хубави дълги и здрави нокти като на картинките, които показвате Heart Eyes

# 209
  • Мнения: 1 418
На първата страница на течата са изброени
всички.Пише коя какво прави.Просто си избери!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт