Диета - "Японско чудо" - 19 част

  • 78 929
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
Леле милаааа,
преди няколко години видях една моя братовчедка и тя ми каза рецептата за тая супа ... много беше отслабнала , а аз исках да смъкна 2-3 килца - сготвих си я ... цяла бака  ooooh!   оставам без коментар по нея - то т'ва няма вкус на нищо  Sick
За това си обичам аз Японското чудо , може малко да ядеш ама - реални свалени килца  Peace
От днес я почвам пак , спрях хаповете и съм на линия , имам да сваля 5 -6 кила ... тая седмица съм плътно до вас  Hug
Хайде да отслабваме , 4е няма време  Mr. Green

# 751
  • Мнения: 306
 ДЕн първи ми е - изядох си яйцата Simple Smile И се наливам с вода , шефката иска да ми спира от заплатата за тоалетна хартия Simple SmileSimple Smile че през 20 мин. слизам до WC-то! Днес и ми дойде цикъла , дано това не спира много свалянето на кг-те! Утре ще докладвам дали имам минусче , дори и малко! Почвам от 62 Embarassed Целта ми е 55 !

# 752
  • Мнения: 0
здравеите и от мен!днес заповам отна4ало,миналата седмица я карах с много нарушения,но сам минус 2 кг,пак е не6то,сега 6те бада по стриктна,4е тези жеги с тези кг(64)не варвят.много се радвам за вас моми4ета 4е сваляте толкова много кг.Успех и на запо4ва6тите. Grinning

# 753
  • Мнения: 0
Аз добре започнах деня ... кафенце , водичка ... И на обяд ВАФЛА "Троя"  Embarassed
К'во ме прихвана...  ooooh! ...
Нищо продължавам ... до дове4ера с водица  #2gunfire яд ме е на мен си

# 754
  • Мнения: 1 930
Добре  дошли  на новите мами,
радвам се, че ще се подкрепяме заедно:love:

# 755
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добре дошли в новата тема :Диета - "Японско чудо" - 20 част

Общи условия

Активация на акаунт