къде хвърлихте пъпа на бебето си

  • 29 886
  • 574
  •   1
Отговори
# 525
  • светлата страна на Луната
  • Мнения: 67
Още не, за съжаление! И на  двамата още са вкъщи.   bouquet

# 526
  • Мнения: 33
И ние все още не сме.Живеем в Испания и баща му не иска да го хвърляме тук.Но все още се чудя, дали да не си го запазим или да го хвърляме.Не зная?! Иначе съм си мислила са Софийския Университет или НАТФИЗ  Mr. Green Party

# 527
  • Мнения: 340
Засега няма да го хвърляме, вероятно ще си го запазим за спомен.

# 528
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Аз хвърлих пъпа на моята принцеса в двора на Стоматологичния университет-Пловдив-ще ни оправя усмивките някой ден,дай Боже!!! Laughing

# 529
  • Мнения: 1
може и да има нещо вярно Wink преди 20 години майка ми е хвърлила пъпчето ми в Медицинска Академия ... в момента уча медицина точно там .. ! хвърлете пъпчето на най-подходящото място според вас Wink))

# 530
  • Мнения: 265
И двете пъпчета ги пазя вкъщи и се чудя къде да ги хвърля. Като гледам как вървят нещата в нашата мила страна май ще е най-добре да ги хвърлим в чужбина.... ама хич не ми се ще.

# 531
  • Мнения: 99
И нашето си е в къщи. Като гледам и тук ще си остане  Laughing - имам си кутийка, вкоято ще събираме явно - пъпче, първи зъбки, косица...

# 532
  • Мнения: X
Изхвърлих го. За мен това са пълни глупости. Peace

# 533
  • Мнения: 2 926
Нямам намерение да го хвърлям, пазя си го в кутията с бижутата.
Ако има нещо вярно в това поверие, значи аз искам сина ми винаги да е близо до мен, за това няма да го изхвърля.

# 534
  • Мнения: 44
Аз хвърлих на племеницата в европейския парламент в Брюксел  Joy с риск да ме видят на камерите. Орисала съм я поне тя да живее като истински европеец.

# 535
  • Мнения: 53
Нашето пъпче го занесоха чак в Ню Йорк на Уолстрийт.Едни приятели отиваха на почивка и го занесоха

# 536
  • Мнения: 2 231
пазя си го вкъщи  Rolling Eyes
хем ходихме на доста красиви и интересни места, но някак си не ми идваше на ум, че трябва да го хвърлям някъде изобщо  Confused

# 537
  • София
  • Мнения: 67
В кметството в Женева  Grinning

# 538
  • Мнения: 9 776
На сина ми още не съм го хвърлила никъде. newsm78 Стои в едно чекмедже в спалнята ми. Не мога да се спра на най-подходящо място. Whistling

# 539
  • Мнения: 234
И нашето си стои още в къщи. Не знам дали искам да го хвърля. Но ако реша да го направя, баща и е моряк и ще му го дам да го хвърли на место , което харесвам  Grinning. Тя така или иначе си е зачената на море, 2 месеца работи с мене на кораба , та ще бъде пътешественик Joy

Общи условия

Активация на акаунт