Ползвал ли е някой пералня и сушилня 2 в 1? Отзиви?

  • 2 749
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Има, спестяваш 60см  Laughing И аз имам отзиви за комбиниран уред и за отделни, ами все една и съща работа ми вършат.

# 16
  • Мнения: 79
аз преди години имах един Привилег със сушилня и бях доволна,удобство е за хора с малки деца и с малко пространство за простиране
по отношение на ремонта наистина е по сложно но от гледна точка че всичко вътре е много плътно едно до друго  и пада голямо разглабяне

# 17
  • Мнения: 3 773
От 5 години имам комбинирана перална със сушилня Канди.
Нямам повреди, нямам оплаквания.
Пере 6 кг, суши 5.
Обикновено слагам 5 кг вечер, за пране и сушене и сутрин само сгъвам.
Това е една от най-добрите ми покупки.

Ако се развали - нямам уред стигал до сервиз - страхотен късмет имам в това отношение и все пак ако се случи, направо купувам нова.
Отдавна си е изплатила парите, а и на пазара е излязло нещо по ново и хубаво. Не смятам, че трябва да я ползвам 20 години и повече.

# 18
  • Мнения: 4
Интересува ме до колко е добър и практичен този модел и дали има доволни и недоволни от 2 в 1 функцията като цяло.


http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09030244
  bouquet

Аз ползвах този модел... дрехите излизат есе едно някои от вътре ги е мачкал и мачкал направо се побърквах #Cussing out, дадох я на сестра ми която е по търпелива но и при нея проблема е същия. Когато я избирах гледах да е най-доброто и всички така ми казаха... но уви не излезе така.. Една приятелка ми показа един уред робот които тя ползва и след като ми показа какво може аз си го взех... прекрасен резултат и спестяване на много време като изключим това, че трябва да си около него и да сменяш дрехите. Ето инфо: http://www.tubie.hit.bg

# 19
  • Мнения: 1 593
Ние като че ли се отказахме от 2 в 1...
Благодаря на всички включили се с ценни съвети   bouquet Hug

искаm, моят мъж има да речем 30тина ризи. Колко такива чучела трябва да си купя за да ги изсуша и изгладя всичките?  newsm78

ПС: когато видя потребител с три мнения, две от които ми препоръчват да отида на някой сайт на прохождаща фирма, аз обикновено не се заинтересувам. Ако искате да рекламирате, има си начин и той струва пари.  Peace

ПС2: сайтът ви е изключително бавен, сменете си хостинга

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Имам пералня + сушилня на Електролукс. Доволна съм. Суши напълно и изцяло. Вярно, че и мачка при това. Честно казано, рядко ползвам сушилнята - само за хавлии, халати, дънки. Най вече, защото миризмата на изсушеното пране не ми допада - някак химично-сухо ми е. Предпочитам естествено изсъхналите дрехи, но през зимата сушилнята е спасение.
Определено уредът 2 в 1 пести доста място. За моето малко жилище това е идеален вариант.

# 21
  • Мнения: 4
Ние като че ли се отказахме от 2 в 1...
Благодаря на всички включили се с ценни съвети   bouquet Hug

искаm, моят мъж има да речем 30тина ризи. Колко такива чучела трябва да си купя за да ги изсуша и изгладя всичките?  newsm78

ПС: когато видя потребител с три мнения, две от които ми препоръчват да отида на някой сайт на прохождаща фирма, аз обикновено не се заинтересувам. Ако искате да рекламирате, има си начин и той струва пари.  Peace

ПС2: сайтът ви е изключително бавен, сменете си хостинга

 ooooh! Извиняваи Лени, че се опитах да помогна и да изразя моят опит и мнение!...  за пореден път се убеждавам, че и ти си от тези които правят пост само за да трупат точки  Close...

ПС: Само с едно можеш да работиш за всичко... но на теб явно ти трябват няколко  hahaha Joy
ПС2: Без лоши чувства  Laughing

# 22
  • Мнения: 147
Имам Fagor пералня със сушилня. 5 кг. пране, 2.5 кг. сушене. Зимата вадя част от изпраното и суша на 2 пъти. Това  начинът да не ви се намачкват сушените дрехи. Много съм доволна. Развалят се само дреболии - например 2 пъти блокира вратичката.

Общи условия

Активация на акаунт