Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Жива да не бях! ooooh!
На вас като гледам всичко ви е наред и само едно дете ви липсва. Stop

# 16
  • София
  • Мнения: 547
И като създавате теми,мислете  Peace
защо? момичето има проблем, иска съвет - прави тема..
 Crazy

# 17
  • Мнения: 1 496
С риск да прозвучи грубо ама някои жени сами си го правят и после чакат да получат съвети как да си оправят живота . Казаното от мен е провокирано и от една друга тема в този раздел , но няма да казвам коя , както и да е . А ти мило момиче , добре, че още не си си сложила въжето , че имаш ли и дете вече от този човек , стават много по - трудни нещата . Направо и аз не проумявам как аджеба ще искаш дете от някой си който цитирам: "В един прекрасен ден разбрах че си има "приятелка" моя човек  ooooh! и от тогава ми казва "сега не е момента". Направо ума ми не го побира  , това наивност ли е или граничи с лудост , направо не знам .

# 18
  • Мнения: 7 723
Фатка с бурканче:
(използва се в крайни ситуации, като тази)

Накратко- пълниш си бузите с осеменителна течност,
плюеш в бурканче и съхраняваш в хладилника.
Метода е по избор после  Grinning

Това, естествено е в кръга на майтапа.
Авторката явно толкова много иска да си има бебе,
та вече й е все едно от кой.
Нека хубаво помисли дали иска точно той да е таткото на детето й  Hug

# 19
  • Burgas
  • Мнения: 92
newsm09 Не проумявам как може да искаш дете от човек,които ти изневерява и те прави на луда #Crazy  Осъзнай се и ти като мен си на 23 ще си намериш друг приятел и ще си имаш бебче baby_neutral не го превръщай във фикс идея. По-добре майка на 25-6-7-8,но с подходящия тати,отколкото сега да прибързаш и после цял живот той да си ходи по тази и онази,а ти да го чакаш да се прибере за да обърне внимание на теб и детенцето!
Напълно съм съгласна с "labella". Млада си и пред теб е бъдещето. Мъже колкото искаш има, но най-важното е да намериш добър тати който да те обича и да обича детето си. Не просто мъж, който не знае какво иска и изневерява още отсега. Ами като дойде детето какво??? Просто реши какво искаш най-вече и дали това те радва. Този мъж до теб заслужава ли да му родиш дете и дали той ще го обича и ще обича и теб разбира се.
Желая ти късмет и по-бързо разрешаване на дилемата ти! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 17 300
Абе, девойко, той не те обича, ти дете искаш да раждаш.
Ако ти се гледа сама дете, действай, ама мини първо през другия подфорум да видиш какво те чака.
Твоя може да е всякакъв, ама поне има акъл в главата да не създава деца с жена, с която няма бъдеще.

# 21
  • на майната си
  • Мнения: 425
Съвсем добронамерен съвет. Изчакай да пораснеш и тогава децата - независимо от кой мъж.
Та ти нямаш елементарно себеуважение, а си се втурнала деца да раждаш и възпитаваш при това от мъж, който си развява пат..та както му харесва.
Подобно унижение е недопустимо за мен, ще кръшка, а аз ще го гоня по жартиери да ми предостави скъпоценния си матрял. Айде холан. Много жалка картинка. Спри се, погледни се отстрани и си помисли харесва ли ти това, което виждаш.

Успех и дано вземеш единственото правилно решение.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Момичета,знам че е лудост.Знам че всичко това е ...  Sick но все си мисля че всичко ще се оправи.Приятели ми дават съвети да го разкарам,други ми казват да изчакам защото нищо не губя.Аз дори вече не се ядосвам.Все едно ми е какво ще стане с него.Не ми е фикс идея,но искам да го накарам да ми каже "да искам" или "не не искам"
Нашия случай е толкова объркан и противоречив че едва ли някой може да му дойде на акъла такова нещо да измисли.
И точно заради това противоречие аз незнам какво да правя и мисля.
Голяма грешка е че писах във форума.
На тези дето се хващат за главата и се подограват мога само да им кажа..... дано не ви дойде на главата  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 17 300
Нашия случай е толкова объркан и противоречив че едва ли някой може да му дойде на акъла такова нещо да измисли.
И точно заради това противоречие аз незнам какво да правя и мисля.

Ама там е работата, че няма нищо объркано и противоречиво, всичко е кристално ясно.
Той не иска дете, какво повече?

# 24
  • София
  • Мнения: 7 994
Ти май не разбираш, че повечето ти дадоха най-добронамерени съвети. Хората не се променят, особено на тези години. И не знам какво чакаш да ти каже иска или не иска, след като той най-отявлено ти го показва.
Трябва сериозно да ревизираш намеренията си, защото в крайна сметка ще го отнесе детето, което с нищо няма да е криво за неразбориите на родителите си.

# 25
  • Мнения: 7 723
Момичета,знам че е лудост.Знам че всичко това е ...  Sick но все си мисля че всичко ще се оправи....
Ясно.
Мислиш си, че детето ще оправи онтошенията ви.
Надяваш се, че като го види и ще се усети,
че ти си му единствената и незаменима любов.
Не лЕж на тая кълка. Не бъди наивна!

# 26
  • Мнения: 431
Не ми е фикс идея,но искам да го накарам да ми каже "да искам" или "не не искам"

elisaveta__, той ти го е казал по всякакъв начин: с поведението си в леглото и с думи - "сега не му е времето". Какво повече искаш да чуеш.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Прави сте знам!!!!Знам че до сега трябваше да го разкарам,бях забравила за миг но сега всичко пак ми влезе в главата и ще сложа края съвсем скоро.
И съвсем не мисля че бебето ще оправи отношенията ни.
Много ми се иска да ви напиша всичко,но е много много дълго.
Не се заблуждавам че ме обича.Но си мисля че е имал нужда от нещо различно.Не го защитавам в никакъв случай.
И все пак да не забравяме че много рядко са мъжете които не изневеряват в днешно време.
Аз предпочитам най-горчивата истина пред най-сладката лъжа.Но какво от това?

# 28
  • Мнения: 366
Голяма грешка е че писах във форума.
Не, мила, не си сгрешила. Момичетата ти дадоха много ценни съвети.
Осъзнай се и не прави грешки, за които ще съжаляваш.

# 29
  • Мнения: 562
При всички положения, каквото и да стане после, мисля, че сега не ви е моментът за дете заедно.  Naughty

Казвам го като 21-годишна майка на почти 1-годишно бебче, която е ЗАЕДНО с 25-годишния татко на детенцето си!  Peace

Ако искаш детето точно сега, за да не го загубиш - не мислиш ли, че един ден би боляло много повече и би ти било многократно по-трудно??? А каквато и да е причината да искаш дете сега, то помисли добре, защото животът не се връща назад! Ако наистина много искаш да си с него - изчакай още, но престанете с опитите за бебеправене засега! Нали не искаш да си поредната изоставена бременна???  Stop

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 14:41 от Pavlina Nikolova

Общи условия

Активация на акаунт