***Предпазни средства при полов акт***

  • 11 051
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 311
При нас пък никога не се е късал...  newsm78

# 91
  • Варна
  • Мнения: 777
На нас пък никога не ни е ставал (презервативът)...Споделете,моля,кои марки предлагат по-големи размери.

# 92
  • София
  • Мнения: 1 311
На нас пък никога не ни е ставал (презервативът)...Споделете,моля,кои марки предлагат по-големи размери.
И на нас не стават,ама няма как...поне аз не съм виждала да продават по големи.Взимайте си от най-тънките поне не стягат толкова.  Peace
Дано да се включи някой по компетентен.  Laughing

# 93
  • Мнения: 145
На нас пък никога не ни е ставал (презервативът)...Споделете,моля,кои марки предлагат по-големи размери.
И на нас не стават,ама няма как...поне аз не съм виждала да продават по големи.Взимайте си от най-тънките поне не стягат толкова.  Peace
Дано да се включи някой по компетентен.  Laughing


И при нас може би това, че не ни стават е било причината да се късат - пробвали сме тънки, тези на Дюрекс с някаква сиво-червенакава кутийка, но се е случвало! Но Lifestyle нямат ли размери? Така съм чувала, иначе лично ние сме търсили на Дюрекс, но не сме виждали никъде

# 94
  • Мнения: 25 634
http://mujko-zdrave.tialoto.bg/article.php?id=3439

Ето ви "големи" предложения"
http://contex-bg.com/products.php?txt_id=46&parent_id=14
http://www.undercovercondoms.com/Condoms/Durex/190/Durex-XXL.html

Само не ставайте алчни, за да не се получи изхлузване. Неправилното поставяне също създава усещане за малък размер на презерватива, особено ако се поставя набързо в тъмното.  Mr. Green

# 95
  • Варна
  • Мнения: 777
Благодаря за линковете!Ама то нашето не е от неправилно поставяне.Как не сме се мъчили,охкане,пъшкане-е,не става и не става (презервативът,де)...

# 96
  • Благоевград
  • Мнения: 79
Гласувах с опция В.До скоро се пазехме с прекъсване и така май 15 години,но миналия месец правих аборт.Уж пак всичко беше ОК ,но като закъсня с един ден и вече бях сигурна.
Иначе към авторката най-доброто е презервативи,тепърва я чака голяма смяна на партньори.

# 97
  • Мнения: 3 157
тепърва я чака голяма смяна на партньори.
Ама че глупост,ти познаваш ли авторката,че я нареди така?Simple Smile

# 98
  • Мнения: 25 634
Ама че глупост,ти познаваш ли авторката,че я нареди така?Simple Smile

Авторката е на 15 и точно това я чака.  Laughing

# 99
  • Мнения: 2 631
тепърва я чака голяма смяна на партньори.
Ама че глупост,ти познаваш ли авторката,че я нареди така?Simple Smile

Това е като вица, дето момченце и момиченце се надпреварвали кой какво има /предмети и не само/, дето другия го няма, и накрая момченцето казало:
- Аз пък си имам пишка!!!
А момиченцето отвърнало:
- А на мен мама ми каза, че като порасна, ще имам много пишки!!!!  Joy

# 100
  • Благоевград
  • Мнения: 79
Хайде без глупости!!!В какви времена живеем вече,нека си живее момичето,да не би да я заженихте вече?! Не съм казала,че е лошо да ги сменя,даже напротив, повече опит, по-добре.Не само сексуално ами и психологически.

# 101
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Със спирала съм. Peace

# 102
  • Мнения: 39
Противозачатъчни. Peace

# 103
  • Мнения: 228
искам 100% гаранция и затова пия противозачатъчни - досега е 100%, да видим занапред как ще е  Laughing .

# 104
  • Германия
  • Мнения: 240
искам 100% гаранция и затова пия противозачатъчни - досега е 100%, да видим занапред как ще е  Laughing .
И аз така  Peace
Веднъж споменах пред гинеколога ми,че обмислям да спра хапчетата и да ползвам презеративи...човекът изпадна в потрес и каза, че поне един път в месеца има по едно “презервативно бебе“  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт