***Предпазни средства при полов акт***

  • 11 041
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Никакви-никога .....ми звучи доста безотговорно ....
Не мога да повярвам на какво ви учат родителите!  newsm78
Моите родители също не са ме учили да използвам предпазни средстава.Имам спомен че мен са ме учили в училище....
Твоите родители как те научиха? newsm78

# 46
  • Мнения: 626
Ние прекъсваме. Ама тъй като евентуална бременност не е проблем...Не че ще забременявам, но ако се случи е добре дошло.


И ние така , не знам сега като имаме бебче дали не трябва да се пазим малко повече поне 1 година , но каквото стане .

# 47
  • София
  • Мнения: 1 311
Никакви-никога .....ми звучи доста безотговорно ....
Не мога да повярвам на какво ви учат родителите!  newsm78
Моите родители също не са ме учили да използвам предпазни средстава.Имам спомен че мен са ме учили в училище....
Твоите родители как те научиха? newsm78
Не знам дали трябва да ти отговоря и какво да ти отговоря,твоите родители като са ти казвали" не трябва да правиш това или онова" или обратното,защото има еди какви си последици....
Аз съм се вслушвала в съветите им,а вие не сте ли?  Peace

# 48
  • Мнения: 89
Обаче , това не е нашият случай! Ние си имаме пълно доверие и работим за детенце от първия миг  Two Hearts

А след това? След като родите децата, които сте в състояние да отгледате? Или ще раждаш нон-стоп до критическата?  Thinking

Како Сийке - от твоята уста - в Божиите уши! Амин!

# 49
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
LINA... и аз съм се вслушвала в съветите им,но не е там въпроса.
Всеки сам решава за себе си как да постъпи,нали?


# 50
  • София
  • Мнения: 1 311
LINA... и аз съм се вслушвала в съветите им,но не е там въпроса.
Всеки сам решава за себе си как да постъпи,нали?
Нямам  нищо против, но като знам какви болести има и изпадам в стрес...надявам се повече хора да прочетат това което пишем. Има не излечими болести,които ви оставят за цял живот и бебето е най-малкия проблем....да не говорим че някои са смъртоносни!  Peace
Моля, ползвайте предпазни средства!   Praynig
Не се сърди,нищо лично...  Hug

# 51
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
LINA... няма за какво да се сърдя,но ако използвам предпазни средства как ще забременея  Confused ,то на мен това ми е целата!
И не само на мен.....а на повечето тук!
И защо мислиш че пиша в "искам бебе" и "прблемното"?

Предпазни средства се взимат ако правиш секс с всеки срещнат мъж .....е аз не съм от тях Naughty
Хора всякакви,така че и мненията ни винаги ще са различни Wink
Сама си направи извода  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 1 311
Ами по скоро се обръщам към авторката на темата и няколко други момичета,а на тези като теб и останалите пожелавам успех!  Peace
 Сливница и Аненка, дано скоро да видите двете черти!

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 02:56 от LINA...

# 53
  • Мнения: 131
Ами по скоро се обръщам към авторката на темата и няколко други момичета,а на тези като теб и останалите пожелавам успех!  Peace
Дано скоро да видите двете черти!
    smile3532 smile3514 Мацка не думай аз съм дете и не искам да виждам двете черти  #Crazy  EFN а едната

# 54
  • София
  • Мнения: 1 311
Това изречение не се отнасяше за теб,а за Сливница и Аненка....за теб е горното.Знам че си дете....  Peace
Извинявай,малко не правилно го написах но имахме спор и на лични си писахме и то така излезе на края,че все едно на теб пожелавам а не на тях.

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 03:00 от LINA...

# 55
  • Мнения: 7
На твоите години, Соничка, най-добре е да ползваш презерватив. Не само като контрацептив, а и като най-ефикасното засега средство против всякакви болести, предавани по полов път.
Като пораснеш и се сдобиеш с постоянен партньор, можеш да минеш и на други контрацептиви, но те съветвам да не питаш по форумите, а да се посъветваш с гинеколога си и да изберете най-удачния за теб вариант.
Забрави за прекъснатия полов акт, ако нямаш намерение да правиш аборти. Преди да скочат практикуващите го, да напомня, че момичето е на 16 години и едва ли прави секс със зрели и опитни мъже като вашите.  Mr. Green
И за Соничка ,и за другите момичета ще предложа точно таблетките,които се "мушкат"/в кавички,защото се шегувахте с думата,но си е точно така/ преди полов акт.Моя гинеколог ми предписа Фарматекс-нямат хормон в тях/т.е.са подходящи за всякъкви жени ,особенно пък за нераждали/, били абсолютно сигурни ,че ще ме предпазят от забременяване ,а по последни данни предпазвали и от папиломен вирус-причинителя на рак на маточната шийка.
Използваме ги вече доста време и все още синът ми не е станал батко/в момента нямаме и намерение/.Това бил най-съвременния начин за предпазване от забременяване.

# 56
  • Мнения: 131
На твоите години, Соничка, най-добре е да ползваш презерватив. Не само като контрацептив, а и като най-ефикасното засега средство против всякакви болести, предавани по полов път.
Като пораснеш и се сдобиеш с постоянен партньор, можеш да минеш и на други контрацептиви, но те съветвам да не питаш по форумите, а да се посъветваш с гинеколога си и да изберете най-удачния за теб вариант.
Забрави за прекъснатия полов акт, ако нямаш намерение да правиш аборти. Преди да скочат практикуващите го, да напомня, че момичето е на 16 години и едва ли прави секс със зрели и опитни мъже като вашите.  Mr. Green
И за Соничка ,и за другите момичета ще предложа точно таблетките,които се "мушкат"/в кавички,защото се шегувахте с думата,но си е точно така/ преди полов акт.Моя гинеколог ми предписа Фарматекс-нямат хормон в тях/т.е.са подходящи за всякъкви жени ,особенно пък за нераждали/, били абсолютно сигурни ,че ще ме предпазят от забременяване ,а по последни данни предпазвали и от папиломен вирус-причинителя на рак на маточната шийка.
Използваме ги вече доста време и все още синът ми не е станал батко/в момента нямаме и намерение/.Това бил най-съвременния начин за предпазване от забременяване.
Ми да аз ги знам тези ама са скъпи и за постоянна употреба поне при мене не стават, защото аз почти всеки ден ми с еналага да използвам такива нещо и ако секи ден ползвам много скъпо ми излиза  hahaha

# 57
  • Мнения: 25 633
Не става въпрос само за цената, контацептивните глобули и желета са доста несигурен метод, не се препоръчват за редовна употреба (2-3 пъти месечно според моя гинеколог) и служат като допълнително застраховане, не като основно контрацептивно средство.
За младо момиче най-подходящи са презервативите. Даже и да прави секс само с един партньор, на тази възраст не може да бъде сигурна, че тя му е единствената и не се знае какъв "подарък" може да и сервира. Гадно, но факт.

# 58
  • Мнения: 131
Не става въпрос само за цената, контацептивните глобули и желета са доста несигурен метод, не се препоръчват за редовна употреба (2-3 пъти месечно според моя гинеколог) и служат като допълнително застраховане, не като основно контрацептивно средство.
За младо момиче най-подходящи са презервативите. Даже и да прави секс само с един партньор, на тази възраст не може да бъде сигурна, че тя му е единствената и не се знае какъв "подарък" може да и сервира. Гадно, но факт.
Да така е права си Simple Smile

# 59
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Не става въпрос само за цената, контацептивните глобули и желета са доста несигурен метод, не се препоръчват за редовна употреба (2-3 пъти месечно според моя гинеколог) и служат като допълнително застраховане, не като основно контрацептивно средство.
За младо момиче най-подходящи са презервативите. Даже и да прави секс само с един партньор, на тази възраст не може да бъде сигурна, че тя му е единствената и не се знае какъв "подарък" може да и сервира. Гадно, но факт.
Абсолютно съм съгласна с теб! И аз така действах на младини и мисля,че това е възможно най- добрия начин за предпазване от всички опасности,които води удоволствието след себе си в нашия съвремен свят!

Общи условия

Активация на акаунт