Аз съм другата

  • 14 288
  • 177
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 221
Здравейте, може би ще разлая кучетата...но ми се ще да ви разкажа нещо.Далеч съм от мисълта да хвърлям сол в раните ви...но и мен ме боли!
Аз съм тази в която се влюби женен мъж / и макар бракът му да не беше дълъг, много преди мен беше изпразнен от смисъл/.
Аз съм и тази , която го заобича без да иска нищо в замяна.
Аз съм тази,която му даде живот без да ограби неговия.
Е, кажете ми мили момичета защо тогава аз да съм лошата, виновната и кучката която го е отнела.
Въпросът ми е отправен към вас...преодолели или преодоляващи раздялата заради к****, като мен.
Защо аз съм ви виновна? Защо не прогледнахте навреме? Защо не открихте началото на края , преди да се появя аз!

Това с изпразнения смисъл много ми  харесва Една приятелка имаше връзка със женен мъж с изпразнен от съдържание брак, не спял миличкия с жена сиот 5г, докато   тя не видя  пакет  памперси и  столче за  кола, в багажника на колата му Grinning
Тъпите мъгже от памтивека  разправят така, че сърцето им е при любовницата, само тялом при жена си Joyна теб като ти харесва вярвай му Grinning

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 2 419
Мисля, че съвсем излишно се конфронтирате.
Не "другата" ми се е клела във вярност и любов, не тя е длъжна да мисли за децата ми, дали ще пострадат или има какво да ядат. Всеки си има морална и ценностна система, която в никакъв случай не трябва да съвпада с масовата или с тази на някой друг. Така че морален или неморален са много размити и относителни понятия. Ако аз за себе си съм решила, че няма да се намесвам в незавършени отношения в дадена двойка, то не е защото ще ме обяват публично за курва или пък, защото ме е страх от хорското мнение.
На всички ви е кристално ясно, че ако не е тази друга, ще е друга друга. Ако някоя жена си е наложила спирачка, друга ще прояви по-голям егоизъм и с право ще си каже, че на първо място би трябвало да мисли за себе си. 
Истината е, че вкарвайки се в такъв триъгълник малко или много си усложняваш живота и търпиш негативите от практическия  разпад на едно друго семейство.
За протокола (защото не знам колко ме помните) - разведох се заради друга, която се появи докато бях бременна в 7 месец с второто дете.

# 167
  • София
  • Мнения: 985
Не сте ли учили в училище за повод и причина ?? Е, "Другата" е повода,причината/те са между мъжа и жената.

Принципно си права да търсиш причинно-следствена връзка. Смятам, че всеки такъв случай си има своята конкретика и е малко лекомислено всички да се слагат под общ знаменател. В голяма част от случаите обаче, причината е Другата и следствието е раздялата на семейството. Има жени, които не се спират от нищо за да омаят въпросният мъж( в никакъв случай не желая да го оневинявам).

# 168
  • Мнения: 1 280
... В голяма част от случаите обаче, причината е Другата и следствието е раздялата на семейството. Има жени, които не се спират от нищо за да омаят въпросният мъж( в никакъв случай не желая да го оневинявам).


     Причината не е "Другата", причината е "Той".

# 169
  • Мнения: 18
localgal - Заплаха ли   newsm78, това си е реален случай. Доказателствата не съм длъжна да ти ги давам. Можеш сама да си ги издириш някъде из решенията публикувани в нет пространството от РС в България.
Първо мила само защото е написано в някой форум в БГ PC пространството далеч не значи че е истина - държавен вестник и съдийско решение мога да приема само като доказателство; мисля, че всички хора завършили и само първи клас го знаят това. Кога пък казах, че закона на Мърфи е простотия не знам ?!? Закона на Мърфи не е простотия, а ти се излагаш с простотии, които нямат нищо общо в случая. Прочела била някъде, че някоя си била осъдена и пишем да внесем смут в темата...поне пиши с профил за да те видим от къде си толкова компетентна.

Относно това, че пък си се набола веднъж та сега си много предпазлива и не може нищо да ти случи вече - мога да попитам само: Защо не се пази и преди това, за да не се набодеш...след като четеш Мърфи, знаеш и Скот, който е казал, че: "Когато нещата изглеждат добре — бъдете нащрек. Те неминуемо ще се влошат." Да не говорим, че Мърфи е казал: "Всичко, което може да се развали, се разваля." Ти 'що не ги послуша едно време преди да се набодеш, а ни ги цитираш пост-фактум?

Обратно в темата: Много съм съгласна с ивето и с иланг-иланг..."другата" на мен не ми е виновна (не съм се женила за нея), ако мъжът се е поддал - проблема е в него. Животът ни поднася много изкушения, ако се залисваме по всяко няма да имаме морални норми и сега няма да пишем глупости във форума.

# 170
  • Мнения: 816
За да внеса малко поетизъм и ведрост в темата, ще я пооспамя с този хубав сонет на Шекспир.
 сонет 116
"Не! Бракът между чисти умове
препятствия не бива да познава.
Погрешно любовта се тъй зове,
щом на промени се поддава.
О,не,маяк е тя,висок и як,
незнаещ страх пред бясната природа,
звезда е тя на бродника моряк,
със точна висота на небосвода.
Такава тя е в мене.И макар
да ни бразди челата и страните,
не може да я спре Косачът стар
да трае до завършека на дните.

Не е, ли тъй,не съм за нея пял
и любещи светът не е видял!




# 171
  • Мнения: 14
Не съм много по темата, ама нашата "Другата" я разкараха.
Нищо че си беше наредила гелчето за измиване в банята и хавлийката на мястото на моята.
Сега е ред на средващата...

# 172
localgal - Заплаха ли   newsm78, това си е реален случай. Доказателствата не съм длъжна да ти ги давам. Можеш сама да си ги издириш някъде из решенията публикувани в нет пространството от РС в България.
Първо мила само защото е написано в някой форум в БГ PC пространството далеч не значи че е истина - държавен вестник и съдийско решение мога да приема само като доказателство; мисля, че всички хора завършили и само първи клас го знаят това. Кога пък казах, че закона на Мърфи е простотия не знам ?!? Закона на Мърфи не е простотия, а ти се излагаш с простотии, които нямат нищо общо в случая. Прочела била някъде, че някоя си била осъдена и пишем да внесем смут в темата...поне пиши с профил за да те видим от къде си толкова компетентна.

Относно това, че пък си се набола веднъж та сега си много предпазлива и не може нищо да ти случи вече - мога да попитам само: Защо не се пази и преди това, за да не се набодеш...след като четеш Мърфи, знаеш и Скот, който е казал, че: "Когато нещата изглеждат добре — бъдете нащрек. Те неминуемо ще се влошат." Да не говорим, че Мърфи е казал: "Всичко, което може да се развали, се разваля." Ти 'що не ги послуша едно време преди да се набодеш, а ни ги цитираш пост-фактум?

Обратно в темата: Много съм съгласна с ивето и с иланг-иланг..."другата" на мен не ми е виновна (не съм се женила за нея), ако мъжът се е поддал - проблема е в него. Животът ни поднася много изкушения, ако се залисваме по всяко няма да имаме морални норми и сега няма да пишем глупости във форума.
Тъй като гледам и ти от скоро пишеш. Само 15 публикации и то само в тази тема. Което ме навява само на една мисъл, че Другата и ти сте едни и същи личности. А когато видиш мнение по различно от твоето, веднага почваш да съскаш, защото те попарва като вряла вода. А за набождането гаранция-Франция. Застрахован няма никой. Не си се женила за нея, а ма тя то гушна мъжлето(до колкото разбирам от думите ти). Остава сега и кафе да им сервираш сутрин за закуска  Joy Joy. Що се отнася за законите: Цитирам ги за да се позасмееш малко. Ама то защото си забучила глава в пясъка, не можеш да усетиш хумора. Поотпусни малко, позабавлявай се, поразходи се да ти отпочине мозъчето. Пък тогава пак седни пред компа. Белким видиш нещата в смехотворната им форма.  bouquet

# 173
  • Мнения: 1 280
slmkj нищо лично, но в цялата тема по-съскащи и злобни постове от твоите няма. И всички са отправени директно към авторката. А темата отдавна стана ясно, че е провокация. Чешем си клавиатурите, защото както някой вече каза Други е имало, има и ще има. Та интересно дали пък ти не си авторката  Thinking

За да внеса малко поетизъм и ведрост в темата, ще я пооспамя с този хубав сонет на Шекспир.
 сонет 116
"Не! Бракът между чисти умове
препятствия не бива да познава.
Погрешно любовта се тъй зове,
щом на промени се поддава.
.....




      Отличен спам  Peace

       И ми се струва, че темата вече е за ключ  newsm78

# 174
  • Мнения: 6 442
Кой кум,кой сват,ха познайте коя е авторката на темата,подвизаващо се под други никове!  hahaha

# 175
slmkj нищо лично, но в цялата тема по-съскащи и злобни постове от твоите няма. И всички са отправени директно към авторката. А темата отдавна стана ясно, че е провокация. Чешем си клавиатурите, защото както някой вече каза Други е имало, има и ще има. Та интересно дали пък ти не си авторката  Thinking

За да внеса малко поетизъм и ведрост в темата, ще я пооспамя с този хубав сонет на Шекспир.
 сонет 116
"Не! Бракът между чисти умове
препятствия не бива да познава.
Погрешно любовта се тъй зове,
щом на промени се поддава.
.....




      Отличен спам  Peace

       И ми се струва, че темата вече е за ключ  newsm78
Цитат
Та интересно дали пък ти не си авторката  
-  Всеки има право да си мисли каквото си иска, а аз имам правото да мълча до доказване на противното  Joy Хубаво е първо да прочетеш цялата тема, та тогава може би ще ти стане ясно. ( Това беше в кръга на шегата).
П.С. - Явно си много нервна тази вечер. Ще ти дам същия съвет като на  localgal с едно допълнение, ако нямаш възможност да ги изпълниш, блъскай във възглавниците, и като се на бесуваш пак седни пред компа - лошо няма бе жена, помага.  bouquet
Хей,  Grinning iveto_ ,localgal , споко бе жени, недейте така, много нерви трошите за виртуала. Laughing

# 176
  • Мнения: 18
Оффф как не се умори да правиш спекулации, за да си забавляваш малкото количество сиво вещество? Явно имаш доста комплекси и нямаш къде другаде да си ги избиваш. Да си жива и здрава и да продължаваш да ни караш да се смеем!  hahaha

# 177
  • Мнения: 5 299


       И ми се струва, че темата вече е за ключ  newsm78
Много си права... Wink

Общи условия

Активация на акаунт