от кога наи рано може да се слажи бебе в стол4е

  • 1 460
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Може от раждането. Затова са направени тези столчета - да пазят бебетата.

Да, може- но в кошница, а не в стол в полуседнало състояние.  Доколкото разбирам, такъв стол има авторката- за кола, но е за по-голямо дете.  Нейното е на 3 месеца.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 182
Може да ти се струва излишен разход, но законите за за всички (по закон превоза в кола с детско столче или кошница е задължителен).  Peace
Ако имате собствена кола купи кошница, която да ползвате поне до годинка в колата, а столчето ще го ползвате след това поне до 4-5 годинки, няма да остане.
Има според марката кошници на различни цени. А нея можеш да ползваш и в къщи да разнасяш бебето.
Между другото, моят син още се храни в кошницата за кола (не си харесва столчето за хранене), а в колата си седи вече на по-голямо такова.
Изобщо кошницата е една добра вещ, ползвали сме я и за шейна зимата и за на плажа лятото и на детски консултации съм водила бебето с нея. Изплатила си е всеки лев.

# 17
  • Мнения: 4 335
В столче го сложих след,като седна стабилно.Преди това го разнасях с шезлонга от стая в стая,рядко в кошницата за кола.

# 18
  • Мнения: 1 045
Може да ти се струва излишен разход, но законите за за всички (по закон превоза в кола с детско столче или кошница е задължителен).  Peace
Ако имате собствена кола купи кошница, която да ползвате поне до годинка в колата, а столчето ще го ползвате след това поне до 4-5 годинки, няма да остане.
Има според марката кошници на различни цени. А нея можеш да ползваш и в къщи да разнасяш бебето.
Между другото, моят син още се храни в кошницата за кола (не си харесва столчето за хранене), а в колата си седи вече на по-голямо такова.
Изобщо кошницата е една добра вещ, ползвали сме я и за шейна зимата и за на плажа лятото и на детски консултации съм водила бебето с нея. Изплатила си е всеки лев.
И аз смятам че кошницата ми е най-полезната вещ която съм купила.Вече сме на една годинка а не отиваме никъде без нея.Като гледам ще си я употребявам още доста време у дома,така че си заслужава.
А относно столчета,към 9-ти месец започнах да я слагам в столче за хранене,но можеше не само да сяда ,а и да си стои сама на краката.

# 19
  • Мнения: 805
В така нареченото столче за кола - от както са се родили.
Много ми е удобно и навсякъде съм ги разнасяла така с мен.

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Както вече са ти казали - рано ви е за столче.
Вземете кошница, няма да съжаляваш.
Сина ми като беше малък ми беше мн удобна Peace

# 21
  • Мнения: 180
Сложих дъщеря си в столче, когато имаше навършени 3 месеца, защото столчето, което имаме е малко по повдигнато и не й беше удобно в него.  Peace

# 22
  • Мнения: 76
Наистина столчето за кола е много употребявана вещ- понякога дори когато му е бил запушен носа е спал там, защото е по-повдигнато, а и може да го люлееш там. Ние доста късно се освободихме от него, може би до 2 годишнината. Тук в Англия , където живея, ако нямаш столче за кола няма да ти дадат детето от родилното  Laughing
 

Общи условия

Активация на акаунт