2-ри юни

  • 2 907
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 742
Всяка година една и съща тема на 2ри юни.. Не ви ли писна  ooooh!

Аз не съм се изправила. Няма да се изправя и след 10 години.

Браво,браво.Ръкопляскания за теб.
Да не забравиш да научиш и децата си на това.

P.S- За това си има приказка,че простотията ходи по хората. Простаците в тази "Мила Родина" взеха да набъбват като гъби след дъжд.

# 61
  • Мнения: 1 749
Това, което искрено ме е учудвало винаги е факта, че и Ботев и Левски са били с ясното съзнание за какъв народ си дават живота. И въпреки това са го направили. Значи все пак са решили, че си струва.
  202uu smile3521

# 62
  • Мнения: 24
Това, което искрено ме е учудвало винаги е факта, че и Ботев и Левски са били с ясното съзнание за какъв народ си дават живота. И въпреки това са го направили. Значи все пак са решили, че си струва.
  202uu smile3521

що бе, к'во му е на народа?  newsm78 ....ааа, ооо, забравих, мърша, да бе. Значи са се прецакали, а?

# 63
  • Мнения: 1 749
Селтакис,мислиш ли,че са се прецакали?

# 64
  • Мнения: 24
Селтакис,мислиш ли,че са се прецакали?

Ни най-малко не мисля, но мисля, че някои така мислят  Peace

# 65
  • Мнения: 1 749
 Peace И аз така...кофти ми е като виждам какъв песимизъм цари.ЧЕрногледство с липса на самочувствие.

# 66
  • Мнения: 502
O,TEMPORA! O,MORES!


 А-ха, има едно нещо, за кое, ако се улови българският зоолог, ще може да обори мнението ни. То не е тъй важно, та можехме да го премълчим, но „понеже обаче сърцето ми плаче за моя народ", както казва г-н Великсин в едно стихотворение, ще го кажем: юларят! Юларят и самарят! „Звънчатий Глумчо", вместо да говори глупости, добре би сторил да прикачи юларя на ефендето, а самаря на черибашият, па хайде като сюрюджия на изложбата във Виена, та да видят и европейците какви стоки има българският народ, когото едни наричат „немци на юг", други - „английци на восток", а той не е друго освен вол в хомот, роб на бръснатата глава и на калимавката, роб и сам на себе си.

# 67
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Поклон!

# 68
  • Мнения: 24
Peace И аз така...кофти ми е като виждам какъв песимизъм цари.ЧЕрногледство с липса на самочувствие.

Горе главата, не унивай!  Mr. Green
Аз съм оптимист и имам самочувствие, скоро и други ще се присъединят към мен, ще оправим положението, няма да се плашиш!  Peace

# 69
  • Мнения: 502
Политическа зима


А ти... О! ти си българин и патриотин! Запей песента "гъби, мои гъби", пък легни и сънувай, че си предводител на гъските, цар на кокошките и защитник на българския народ. Но преди сичко, попитай жената си или своя мозъчни ревматизъм, изминала се е зимата, превалила ли се е нощта? Ако ти каже, че не е, то ти спи, както си спиш и сега, завивай се в своята мрежа и извикай сам: "Дали се две нощи смесиха, или се зора довърши? Кукуригу! ето петлите! Джав, джав! ето кучетата! Зимата се свърши и нощта се измина."

# 70
  • Мнения: 2 197
Всяка година една и съща тема на 2ри юни.. Не ви ли писна  ooooh!

Аз не съм се изправила. Няма да се изправя и след 10 години.

Браво,браво.Ръкопляскания за теб.
Да не забравиш да научиш и децата си на това.

P.S- За това си има приказка,че простотията ходи по хората. Простаците в тази "Мила Родина" взеха да набъбват като гъби след дъжд.
Подкрепям mausbeni. Много жалко, че всяка следваща година се появяват все повече и все по-прости и неграмотни жители на България. Лошото е, че така учат и децата си.

# 71
  • Мнения: 2 138
Какво ли щеше да напише Ботев днес,четейки този форум?!!!!За всички знайни и незнайни герой отдали живота си за свободата на България - поклон!Една минута почит във вихъра на времето ,много ли е ??????????

# 72
  • Мнения: 9 814
Какво ли щеше да напише Ботев днес,четейки този форум?!!!!За всички знайни и незнайни герой отдали живота си за свободата на България - поклон!Една минута почит във вихъра на времето ,много ли е ??????????

Еее, ти пък! Ми то сега не е модерно да се отдава някаква си там почит. Децата плачат от сирените, краката ни болят да поседим 3 минути прави....

# 73
  • Мнения: 1 163
Всяка година една и съща тема на 2ри юни.. Не ви ли писна  ooooh!

Аз не съм се изправила. Няма да се изправя и след 10 години.


Е как ще се изправиш,току виж ти се подули краката от 3-минутното стоене права ooooh! #Crazy

ПОКЛОН

# 74
  • Мнения: X
Какво ли щеше да напише Ботев днес,четейки този форум?!!!!За всички знайни и незнайни герой отдали живота си за свободата на България - поклон!Една минута почит във вихъра на времето ,много ли е ??????????

Еее, ти пък! Ми то сега не е модерно да се отдава някаква си там почит. Децата плачат от сирените, краката ни болят да поседим 3 минути прави....

Какво е това "почит"?! Яде ли се, пие ли се?

Общи условия

Активация на акаунт