Режимът на д-р Ори Хофмеклер 10

  • 25 486
  • 439
  •   1
Отговори
# 435
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
ili-ana , малко са дните, когато съм била без сладко, но и през тях имах най-добри резултати Wink.Всичко е в количеството, ако хапваш по малко сладко вечер и на основата на кисело мляко предимно / като панакотата напр./ пак ще сваляш, но по- бавно - това при положение , че си стриктна през деня, аз през деня освен плодчета нищо не хапвам/ нито к. мляко, нито яйце Wink/.Още си в адапт. период, може да си хапваш яйце през деня или нискомаслено к.мляко, и малко сладичко вечер, но ще имаш резултати като преминеш наистина на режима през деня и сладкото вечер е малко.Какво правя аз - хапвам си салата, после протеин, а сладкото малко преди да си легна, за да не се изкуша да повторя Wink.Дано съм ти била полезна Hug!

Scorpi , и аз съм като скачена за апарата за вода на работата, понякога и чай си правя, ако много прегладнея Heart Eyes.За кантарчето - аз първите 2-3 седмици нямах нищо свалено/ то може и сладичкото да е било виновно Embarassed/, после изведнъж изчезнаха 2 килограма Wink, по нататък и още Heart Eyes.Да не говорим, че понякога сутрин кантара показва 63, а следобед 62 кг Rolling Eyes.А как ти се отразява иначе режима?Не ти ли е едно такова лекичко през деня?Коремчето не ти ли е по-плоско?Не си ли по - енергична от колегите ти, които си хапват обилно на обяд?Нашият режим има много положителни ефекти, не само сваляне на килограми Wink.Надявам се и ти да ги почувстваш Hug.Стискам палци другата седмица кантарчето да те зарадва.А темата за ремонтите не искам да я подхващам, че ще напиша роман Joy.

Dobi81, не е приятно това, че си повърнала снощи, случвало ли ти се е и друг път?Да не е вирусче нещо, че се притесних Rolling Eyes.Активията не е режимна, взимай си кисело мляко 0.1 % за през деня.Ако и довечера повърнеш моя съвет е да прекъснеш режима за малко, може и зелето или рибата да са подразнили стомаха ти, дано тази вечер нямаш подобен проблем Hug.

Малката чака за компа Crazy, не мога да се вредя от съпруг, кака и Кате Joy.

До после  bouquet!

# 436
  • Мнения: 566
Аелис, не ми се е случвало преди, не е и вирусно, защото повече не съм повръщала.
Взела съм активиа че няма друго в барчето на работата, а и няма наблизо магазини, днес съм на него, пък от утре ще си вземам 0.1%.

# 437
  • Мнения: 4 406
Scorpi,  че и у нас си се уважава "Полицейска академия"  Wink Май сега още го дават по някоя от Диемите и се зазяпваме след работа, ама май сега съвпада с "Покемоните" newsm78 по Jetix.  Не се притеснявай за кантарчето. ще се усмихне.
Всъщност, ние големи ремонти не правим, нали сме под наем и все договорите са ни за три години, веднъж беше за една и си казах: "Абе, какво ще му ремонтираме толкова, после като ни изхвърлят Confused"

ili-ana, един съвет от мен, пробвай с подсладител, знам, че са вредни, но за малко може newsm78

Dobi81, да не е от рибата. Пък зелето е серообразуващо, по-точно отделящо сяра и  целулоза  и е неподходящо при болни със стомашни, чревни,  жлъчни и чернодробни заболявания.
Пилето с фиксовете Маги и на мен много ми харесва, пък и е диетично.

Аелис, и сладураната ли на компа  Heart Eyes Тя да не види нещо  Heart Eyes На брат ми снаха ми спокойствието им е само когато малката е на компа  Joy Нещо играе, пъзели реди, такива работи.

Ние значи сме напред с ремонта, то един ремонт, боядисахме тавана на една стая и налепихме тапети още началото на март.  Що бира се изля  Joy т.е. изпи. Сега трябва тавана още веднъж да се мине newsm78 Кой, кога- не се знае.


Пих лимон, ядох грейпфрут и кайсии. Нося си краставица и репички.
Сега съм се разоформила с едни статии
До после


# 438
  • Габрово
  • Мнения: 582
Явно сега наваксвам,че не бях яла сладко 4-5 месеца,а хляб не съм опитвала от 6 месеца.Избягвах ориз,картофи,боб и още много работи.Какво избягвах-не ядях.Сега-от две седмици горе долу нямам спиране със сладкото,затова казах,че вече не мога да пазя диети.По принцип сега не ям мляко през деня,но вчера нали ме гонеше голям глад изядох една кофичка.Докато не мине година и половина след спирането на цигарите ще  е така-ще ми се яде  и няма да се нормализира метаболизма т.е. ще трябва да се ограничавам,ако искам да не дебелея повече.Преди можех да ям и хляб,и сладко,и каквото ми се яде само че в нормални количества,без преяждане и да не дебелея,а сега  ям само сурови зеленчуци,плодове,кисело мляко и сладко Embarassedи не мога да сваля,даже качвам.Но съм категорична няма да пуша повече.Дано отслабна ,ако ли не-здраве да е-ще се примиря с тези 4 кг.горница,в края на краищата не съм в първа младост я Joy на толкова години с две деца и критическа от 7-8 години направо съм супер мацка  Wink нали?

# 439
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Нова тема :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=412784.new#new

Общи условия

Активация на акаунт