Отговори
# 45
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 701
Толо, оказва се, че ми се е качило тсх-то и се налага да пия отново еутирокс. Надявам се да ми се регулират хормоните и да спре да ми е толкова зле Confused Явно хашимотото се е активирало пак сериозно Sad
Туту, искам и аз с вас на среща Crossing Arms Идваме си след 13 юни на Търново и много искам да се запознаем Hug
Алхимика, такива са изискванията заради неукрепналото вратле - там няма мускули, които да помагат да се окаже съпротивлението, което го има при вратовете на възрастните. Но всеки сам си преценява как да пази детето си. Краш тестовете и статистиките са пълни с такива случаи. Ти може съвсем леко да спреш, но от камшичния удар неукрепналия врат на детето може съвсем леко да се прекърши.
Спирам да коментирам... Аз съм си чакала децата прекалено много, за да си позволя дори и с най-нищожното нещо да ги застраша...

# 46
  • Мнения: 2 829
Алхимиче, аз като човек, возил се в катастрофираща кола 5 пъти да кажа-инцидентите стават когато най-малко очакваш! Идиот-нарушител може да ти изскочи отвсякъде, някой да върне изненадващо назад... По-добре е да не виждаш бебето, но то да е в безопасност....
Аз нали си имам едно наум ще возя бебето обратно на движението възможно най-дълго, поне да годинка, годинка и половина. Така е най-безопасно.

Да се похваля-от днес имаме пясъчник в двора, Алекс е мн. щастлив, утре съм поканила приятелки с деца- на пясъчник, къщичка за деца, хамак, трева Simple Smile

# 47
  • Varna
  • Мнения: 1 094
 Гея, дано бързо се регулира това тсх.  Hug

Да се похваля-от днес имаме пясъчник в двора, Алекс е мн. щастлив, утре съм поканила приятелки с деца- на пясъчник, къщичка за деца, хамак, трева Simple Smile
Еееее, направо им завидях благородно на децата.  Grinning

# 48
  • Мнения: 192
Цитат
peta, ама и вие сте много чаровни, хвърлили сме ви око  Love, така че по-честичко пускайте снимки да виждаме красавицата!  Party
Хи хи, то хубаво, че сте ни хвърлили око ама.... и ние сме мъже.  Laughing
doh newsm62 newsm62 Извинете, грешка. Е , пак сте си красиви!

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 2 488
peta, ама и вие сте много чаровни, хвърлили сме ви око  Heart Eyes,

Хихихииххихиихи ама много се посмях  Joy hahaha Hug Hug Hug

Яна, на такъв пясъчник и аз бих си играла Simple Smile По принцип не знам как ще си пускам детето,да ми е живо и здраво,  в пясъчниците... Такииива неща съм намирала там, като съм ги преглеждала за племениците ми...  #Crazy Sick #Crazy

# 50
  • София
  • Мнения: 2 508
peta, ама и вие сте много чаровни, хвърлили сме ви око  Heart Eyes, така че по-честичко пускайте снимки да виждаме красавицата!  Party
Хи хи, то хубаво, че сте ни хвърлили око ама.... и ние сме мъже.  Laughing


 rotfImao rotfImao rotfImao

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

И аз го направих тва днеска сутринта!

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Запис  Hug
Червеношийке,разби ма ,душа  Joy Joy Joy
Нещо старозагорската група ми се губи от полезрението  newsm78 Бетунга май даде фира  newsm78
Гери,кога ще си идваш в Ст.Загора ?
Малката я возя в столчето така като трябва,т.е.в обратна посока на движението  Peace
Всички мами и бебчовци са страхотни  Hug

# 52
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Цитат
peta, ама и вие сте много чаровни, хвърлили сме ви око  Love, така че по-честичко пускайте снимки да виждаме красавицата!  Party
Хи хи, то хубаво, че сте ни хвърлили око ама.... и ние сме мъже.  Laughing
doh newsm62 newsm62 Извинете, грешка. Е , пак сте си красиви!

 love001
 Аз също не ги различавам много децата по снимките кое е момиченце, кое е момченце, добре че в подписите пише, ама то в моя подпис и това не може да се разбере.  tongue

# 53
  • Мнения: 360
лека на всички

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 22:57 от alximika

# 54
  • окр Пазарджик
  • Мнения: 36
Здравейте мадами!

По количката ми кацат гадни мушици, ама много,кръжат като рояк около нас, влизат ми в очите, как да се спася от тая напаст?

За протокола : кошчето поставяме обратно на движението.

# 55
  • пак там
  • Мнения: 2 885
аз също съм чакала детето си дълго време...и пак казвам нямам избор на предната седалка не става, а да не я гледам докато я возя е немислимо.


Алхимиче, някой в предишните теми беше споменал за огледало за обратно виждане на бебока... Може би това е по-разумен вариант? Аз също примирам от ужас, когато возя малкия на задната седалка и не го виждам, често-често спирам да го проверявам, но си мисля, че все пак е за негово добро, идиоти на пътя колкото искаш...

# 56
  • в гората
  • Мнения: 25
 
аз също съм чакала детето си дълго време...и пак казвам нямам избор на предната седалка не става, а да не я гледам докато я возя е немислимо.


 Ммм да трябва да си купим от онея жаби май,крайно време е  newsm78.Аз по тази причина съм го возила само веднъж сама( ooooh! и по светофарите беше една йога не е за приказване) гледам все да метна някой отзад да се вози при бебо  Mr. Green.При мен проблема е, че отпред имам еърбег, който не мога да изключа  Crossing Arms.

# 57
  • София
  • Мнения: 311
И ние се прибрахме минута преди бурята на бегом. Мишето гледаше стреснато ама не гъкна даже. Ей, а сутринта каква радост беше като чу сирените - пя с тях и дълго след това.
И нашето столче е обратно на движението, но бебка мрази да седи в него и всяко пътуване е малък кошмар. Не смея сама да я возя - таткото кара, аз отзад я занимавам, а тя реве.
Искам двор с пясъчник, люлки, цветя.......
Geia ти защо реши да си изследваш хормоните - извинявай, ако си писала, но не помня. Питам, защото и аз имам тироид на Хашимото и не зная дали и аз да не отида да се проверя след раждането. А антителата проверяваш ли?
И при нас коликите се завърнаха с нова сила:( Рев, гърчене, пръцкане. Досега съм я разнасяла - припомних си първия и месец.
А за 1-ви юни и подарих играчка за количката - някакви човечета на ластик. Супер сполучлив подарък се оказа Simple Smile.  От тогава всяка разходка е кеф за мен. Мълчи си детето, само се чува тракане на човечетата и се виждат малките, опипващи пръстчета. Това е първата играчка, с която наистина се занимава сама.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 508
А Йойо пък се хилеше на виелицата и вятъра... hahaha

# 59
  • Мнения: 95
Здравейте момичета Hug
Не съм се включвала от няколко дни.....но нямах време все бяхме по гости ли имахме такива Laughing
Не съм чела назад..но сега ще направя и това Laughing
Аз винаги возя бебко отзад и обърнат с гръб към движението..свикнах така..всеки ден ползвам колата и се налага и той да свиква Winkдо сега не съм имала проблем..ако плаче много спирам гушкаме се..и пак тръгвам.От няколко дни имам едно гадно боцкане в слепоочията и чак не виждам като ме боли Sadта тези дни май доктора ще посещавам.
Момичета ето и малко снимки от нас.....
           




Лека и спокойна нощ и цунки на сладките бебоци..отивам да чета и утре да знам всичко Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт