Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 508
Следобедно, моля ви се, следобедно... newsm45 newsm17

# 271
  • Мнения: 9
Добър вечер! Това за трънчетата не знам до колко е вярно ама наистина излязоха няколко, но от това не е станал по-спокоен, даже отдавна не беше ревал преди сън, а сега хубавичко наду главата на комшиите. А да ви питам,моето момченце още има косъмчета на кръста и малко на ушетата,не е ли време да паднат вече или ще си е маймунче ?Laughing
И другия ми въпрос е свързан с прословутите документи за майчинството. Декларацията за остатъка до 410 дни трябва ли да се вижда като проверявам в сайта им?

# 272
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Ех, позавидях ви за срещичката, ама аз няма да мога да се класирам.
Да ви кажа тази вечер какво чудо невиждано сме  Shocked Яде малкия към 19 ч, после имаше забави докъм 20.30ч, къпане и таман си мислех, че ще си дояде и се почва неравната борба и ... борба имаше, ама защото не поиска да хапне изобщо, обаче изпи 90 мл чай и заспа сам и веднага! #Crazy
Е, това не съм го очаквала Simple Smile Той вода категорично отказва да пие откакто се е родил! Аз все предлагам, но не, само веднъж в една страшна жега изпи пак 80 мл чайче и това му е за цялото време...
Егати, добре че му предложих чайчето, имаше иначе да си ревем до кой-знае-кога  ooooh!

Пробвах аз днес за трънчетата, ама нищо не излезе  newsm78 То вярно, че не съм и настоявала много, защото Венци само се върти и суче и не ще по корем да лежи, само се надига и върти, та може и затова да е. Няма да пробвам повече, не ми се вярва от това да реве напоследък, ама ми беше супер любопитно дали ще излезе нещо Simple Smile

Прити Мими, и Венци има косъмчета на кръста. На ушите май му опадаха, ама на кръста си седят...

Лека вечер на всички и много  Hug

# 273
# 274
  • Мнения: 356
И другия ми въпрос е свързан с прословутите документи за майчинството. Декларацията за остатъка до 410 дни трябва ли да се вижда като проверявам в сайта им?
Вижда се!

# 275
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Етна, Гал и Мартеничка Честит Рожден Ден! Пожелавам ви най-вече здраве за вас и семействата ви, послушни дечица и любящи съпрузи   bouquet

Чакам с нетърпение утрешната среща, че да можем и търновки да пуснем снимков материал  Party

# 276
  • Мнения: 24
ние вече се включихме  Peace
и ние даже видях снимката на Поли сред последните регистрирани

# 277
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Калина щях да забравя да те питам, кога ще идваш да пазаруваш в наше Метро, че да се видим и с теб  Party

# 278
  • Мнения: 236
YANAST, можеш ли да ми дадеш някакво инфо и насоки за транспортиране на замразена кърма в хладилна чанта? Възможно ли е изобщо това, безопасно ли е и в какъв интервал от време?

# 279
  • Мнения: 24
Привет  Hug
Честит рожден  ден на празнуващите мами  newsm18 newsm18 newsm18
Честита половин годинка на нашето талисманче Криско- да  расте послушен и усмихнат  Heart Eyes

Аз малко да ви се оплача- днес бях на АГ преглед и ми откри ерозио- раничка на лигавицата  Tired Доста се притесних въпреки че доки ми каза че не е нещо страшно ... та някоя отт вас да знае нещо по въпроса или да се е сблъсквала с това  Sad

# 280
  • Мнения: 360
ох аз днес съвсем ме завъртя и забравих да поздравя рожденичките Embarassed
ETNA,GAL,МАРТЕНИЧКА бъдете много здрави щастливи и безкрайно обичани  bouquet  bouquet  bouquet
за срещата айде бе Доренце малко организация  hahahaмързи те за ранни срещи признай си  Heart Eyes но иначе може и към 15-16 Hugа иве с теб може и сутрешно да се видим на по кафе Peace
е много ми е зле Blush
ТОНИ да ти е жив и здрав Криско много да те слушка и много да те радва smile3525
 
а вече ще гледам да е последно за окосмението да кажа и МАЯ все още е като оранготанче и по ушите има косми и по гърба(само венци да не чуе ама аз обещавам лично да я заведа на кола маска) Laughing

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 22:46 от alximika

# 281
  • Мнения: 24
Калина щях да забравя да те питам, кога ще идваш да пазаруваш в наше Метро, че да се видим и с теб  Party
Незнам още не съм го решила но като имам виждане по темата ще предупредя своевременно за да ви видя евентуално
YANAST, можеш ли да ми дадеш някакво инфо и насоки за транспортиране на замразена кърма в хладилна чанта? Възможно ли е изобщо това, безопасно ли е и в какъв интервал от време?
  Peace
е аз не съм Яна, но какво имаш в предвид ? на теб за какъв интервал ти се налага? според мен може ако сложиш повечко форми с лед и не се отваря чантата може доста да изкара.

# 282
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте, ние се завърнахме Simple Smile

 newsm59 на КРИСКО!!!!!!!!!!!!!!!!! baloni тези 6 месеца минаха като миг

 bdbaloni и на трите ни майчета-рожденички!!!

Прекарахме си страхотно, особено малката - не й хареса пътя /тя в последно време много реве в столчето и само се надига да сяда Sad/, но там й беше толкова забавно, че не е спряла да се хили - нови стаи, нови хора, всички я гушкат... и за капак спа между мам и тате - въобще кеф голям.

а като казах столче - ние до скоро я возихме в коша за новородено - той има едни колани и т.н., въобще специализиран е, но вече й е къс пък и на мен ми е тясно отзад с него. Затова вече сме със столчето, дори ще й махам подложката, ама ще пробвам още месец да изкара с нея... А столчето си го возим по всички правила и аз съм винаги до нея.
Само днес на тръгване стана авария: нахрания я, уригнах я и я закопчахме с биба в устата че се разрева като я сложихме. И тъкмо милото да пали колата - тя се задави... и пак по гадния начин... духах й 100 пъти в лицето - ефект 0.
Разтреперих се като лист, защото тоя тъп колан не ще и не ще да се откопчее, милото скочи ... и той напъва, направо ад... в крайна сметка я измъкнах, обърнах я и всичко се оправи, но сърцето ми слезе в петите.

за НОИ:
преди да ви се изпише декларацията ще ви се смени статуса на болничните: от ИЗПЛАТЕН на В МОМЕНТА СЕ ОБРАБОТВА, след това отново на ИЗПЛАТЕН.
Тогава ми се появи и нов документ - ДЕКЛАРАЦИЯ /появи ми се на 30ти май, с дата на подаване 16ти/. Още в понеделник пишеше ЗАПОЧНАЛИ СА ПЛАЩАНИЯ, но плащанията не бяха започнали
Днес обаче са ми превели парите и за април и за май  bowuu

цистита може и от гъбички да е.

"трънчета" не можах аз да извадя, но пак ще пробвам, въпреки че Бела почти не плачка без повод

Май имаше и други неща, ама ми се ъня вече Simple Smile
До утре и много   bouquet

# 283
  • Мнения: 242
Карбо,представям си какъв ужас си изживяла само за няколко секунди ooooh! И на мен ми се случи веднъж с Гошко,след като падна от дивана.И после като се запъна със зяпнала уста..И ме гледа с тия големи очи все едно се мъчи и не може да изреве.Та го друсах,та му духах в лицето,та му дърпах ушите..накрая го разтърсих здраво и проплака..Кръвта ми нахлу в главата,цялата изстинах..На всичкото отгоре бях сама вкъщи и ако ,недай си Боже,беше станало нещо нямаше как да реагирам по най-бързия начин..Кой да хвана по-напред-незнам..Наско ли,Гошко ли..Абе луда работа ooooh! Накрая се разревах едно здраво от уплахата, а Гошко,героя, ми се захили ooooh!

Мечи,пускам ти няколко снимки с прически.Не те изчаках да ми отговориш на пощата за цвят,дължина и т.н.,но ако имаш предпочитания-казвай.Не ми отнема кой знае колко време да наглася една прическа,така че не се притеснявай...Сега даже ти пускам малко снимки,но за толкова имах време тази вечер.Прибрахме се късно и сега ще лягам,че ме болят кокалите..Все едно съм копала на нивата Laughing Надявам се да се харесаш с някоя или най-малкото да се видиш как ще изглеждаш..

# 284
  • София
  • Мнения: 2 508
Ихааа, Фокси, страшна си!

Мечи, втората прическа страшно ти отива!!!!
Миме, не ме мързи, просто съм труп сутрин, няма смисъл... Ние се будим на всеки 2 часа... newsm45

Момичета, абе много отдавна някой беше питал за топчетата отзад на главата - някой знае ли какви са и нормални ли са?

Общи условия

Активация на акаунт