Време дойде да се ражда Юнското дете! Тема №72

  • 13 296
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 136
За последно досаждам, преди да зачезна за известн овреме по домашни задачки.

Имам едно предложение:

Тъй като и тази тема е към свършване, а хората, които можем да правим теми и още не сме родили, се броим на пръсти, пък не се знае и ние кога ще отидем да изпълним майчинския си дълг, предлагам (малко изплагиатствано от майските теми, признавам): да си направим един административен профил, паролата за който да го знаем тези, които можем да поддържаме темичките и когато има новина, всяка от нас, която има възможност в момента, да може да влиза и да нанася поправките на първата страница.   atwork  Какво ще кажете, мисля, че е разумно. Обръщам се най-вече към Франчи, somebody, gmarinova, the1 и мен си. Ако има някой друг ентусиаст да си предложи помощта, е добре дошъл, защото да не се окаже, че всички родим накуп и да няма кой да поддържа темичката  Peace

Само да кажа, че аз няма да мога да се справя с обработката на бебешките снимки, другите неща иначе горе-долу ги владея.

Аз дори направих нов профил, никът е jnki2009. На изброените мацки ще им пратя подроностите на лични. Ще направя и новата тема чрез него, но нямам възможност да сменям дизайна в момента.

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 15:34 от Gydelichkova

# 286
  • София
  • Мнения: 6
                                   ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ!
Здравейте и от мен, утре ще ходя на тонове, да чуем как се развива младата госпожица, надявам се вече и ние скоро да видим малкият човек.
Ма на него му харесва в СПА центъра и за сега си кротува бебока. Много мами още чакат, ще чакаме и ние.
Времето е чудесно за разходки, та си мисля и следобед пак на вън да бъда. Поздрави и от мен, обебили се и бебланки! Hug

# 287
  • Мнения: 35
Честито и от мен на всички нови мами. Да не ги изброявам, че със сигурност ще пропусна някоя Laughing
Днес е много плодороден ден и все момченца се раждат. Ние с момите какво сме си стиснали краката? Joy Я да вземем малко да понаваксаме, че на мъжете ще им е скучно без жени Wink

Феникс, радвам се че вече сте си увас. Момчетата са големи сладури Heart Eyes
 И все се каня да питам мамите на близнаци - не ги ли бъркате? Сигурно ми е доста тъп въпроса, но за мен са еднакви и двамата. Както на Феникс така и на Близначкова newsm78  Май само Сафира няма да има този проблем Wink

Стискам палци на всички, на които днес предстои раждане Hug

# 288
  • На високо
  • Мнения: 824
Честито на всички мами родили днес своите бебенца!
Ама много момченца вече си имаме! Я, да се стягаме и ние с момиченцата! Laughing Аз обаче ще дам своя принос за юнските девойки след две седмици (ако всичко е по план). Коремът ми става все по-огромен. Бръсненето там долу е цяло приключение, голяма мъка ми е, а пък какви пози заемам...  Rolling Eyes. Успях и да се порежа тук-там. Приготвих и чантите за болницата, но честно казано още не се чувствам готова. Ей, на, чета ви как се грижите за бебоците, за проблемите ви с кърменето и ...ме е страх да раждам. Секциото вече ме чака зад ъгъла, а аз някак си не се настройвам все още  Embarassed. А колкото до плащането и аз се чудя какво и на кого ще се наложи да платя. Честно казано направо  ще попитам лекаря, който ще ме оперира. Предният път си платих за избор на екип на касата на болницата (500лв) и 100лв лично на лекаря. Този път не ми е ясно дали пак ще минем през касата на болницата  newsm78. Много, ама много са ми неприятни тези практики с легално или не до там искане и пробутване на пари в една уж държавна болница и затова и аз както пише the 1 исках да родя в МД Варна, където всичко е ясно и конкретно със заплащането, но така се стекоха нещата.
Хайде сега да отида да погледам снимките на бебенцата, пък дано ми се доражда...

# 289
  • Мнения: 165
Честито на Amorevole, супер изненада. Да им е жив и здрав малкия Алекс!!! Hug
Стискайте палци, че и аз отивам на преглед и имам опасения да не стане и моята като при нея... Praynig

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 19:29 от vanny_76

# 290
  • Мнения: 1 475
Ох и аз му ударих ама много хубав сън-цели два часа  и половина......... и виждам страхотна новина, преди да легна си мислех за нея, че от вчера следобяд не се е появявала, вече почна да ме гони някаква"параноя", който изчезне за повече от 4 часа от форума, си мисля, че ражда вече Crazy


Amorevole честито ти момченце, да сте здравички и много щастливи заедно!!! Hug

Гъди съгласна, прати ми инфо за профила! Peace

# 291
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
AMOREVOLE,ЧЕСТИТО ТИ МОМЧЕНЦЕ!!!

# 292
  • Мнения: 187
Гъди, аз съм ЗА! Спокойно можеш да ми пратиш подробности! Само е извинявам, че този път няма да пусна нова тема, но утре рано заминаваме за Варна на преглед и ще се върнем в събота следобед! А като гледам бебевалежа ще ви трябва някой, който има достъп до нет!

# 293
  • Мнения: 136
Ето и новата темичка:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=403095.new#new


Ей сега ще ви пратя и данните на лични.

vanny_76 и the1, внимавайте дали ще се върнете след прегледа  Party

Общи условия

Активация на акаунт