Май 2005- Тема 127

  • 15 447
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 829
аз на първо четене съм свободна за среща тогава  Grinning

# 256
  • Мнения: 3 818
Е, разбира се, срещата ще я измислите баш, когато не мога да дойда Crossing Arms

Мартейка, шефовете ми са толкова тактични люде, че въобще не са отваряли дума кога ще се връщам. Но аз самата не искам да си стоя вкъщи 2г.  Embarassed Имам намерение другата пролет, ако всичко е наред, да се върна на работа. Майка ми щеше да се пенсионира и бяхме съставили план тя да го гледа Косето, но в последния момент й отказаха пенсионирането. Та, сега не съм измислила още как ще стане, евентуално ако се съгласи, ще й прехвърля майчинството, ако не - ще мисля варианти, но ми се ще да се върна на работа април-май.

Ренка, решихме да пробваме в Албена. Не сме ходили досега, та не знам какво да очаквам, но то ще си покаже. Хубавото е, че ще сме 2 седмици, надявам се да ми омръзне даже Laughing

# 257
  • Мнения: 829
Феъри, Албена според мен е супер за семейства с малки деца, дано ви хареса Simple Smile

# 258
  • Мнения: 4 110
Привет,

Феъри, Албена наистина е супер за семейна почивка. Плажът е широк, морето е плитко доста навътре, между хотелите има приятни и големи места за разходка, там не го презастроиха, наблизо има хубави места за еднодневни екскурзии - Балчик, Калиакра... Миналата година ми се видя малко скъпичко, но то сега къде не е... Хубава почивка ви пожелавам!

# 259
  • Мнения: 465
Ей разписахме се малко Wink

и ние ще се стягаме за моренце, но след седмица две за тогава са ни плановете Sunglasses. Иначе най вероятно ще сме на Черноморец, абонирани сме за там Laughing

Днес е ужасна жега  ooooh!

# 260
  • Мнения: 480
Хм, и аз чух хубави отзиви за Албена, но ... решихме го вече. Созопол. Като се върнем, ще кажа дали наистина сме били там  Laughing.
Живот и здраве тази нощ тръгваме. Насито е с кашлица, мъчат се и сополи да излизат. Да видим кой ще победи - те или аз  Close

На 7-8 аз съм си тук вече. Тъй че, ако се организираме нещо с Августинка, дет' се загуби нещо, може да отлетим и до София. Ще видим.

# 261
  • Мнения: 3 818
Ренка, сега един приятел беше  на Созопол и каза, че било много спокойно и съвсем не било навалица. Така че сигурно ще бъде хубаво Grinning

Иначе за Албена сега има всякакви намаления и промоции и почивката може да излезе съвсем на нормални цени. Ние го избрахме заради това, че е зелено, спокойно и не е застроено. Пролетта ходихме до там, много ни хареса, че изглежда като един голям парк.

# 262
  • Мнения: 829
майчета, черпя ви по случай втората годинка на Надето!  Hug
почерпката е тук Паролата я знаете  Wink
Празнувахме в тесен семеен кръг - ние, родители от двете страни и брат ми, но беше приятно, хладно, на двора, малко балони, малко подаръци, но затова харесани - децата бяха щастливи, и ние също!
Желая ви всичко хубаво, приятни почивки и лека работа, положителни емоции!!!!  Heart Eyes
Ренка, идеята с Августа да дойдете до София е страхотна!  Wink

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 15:00 от Mалейна

# 263
  • Мнения: 2 407
Ние се върнахме от морето,нямаше такова патуване 7 часа Shocked,иначе изкарахме много хубаво,починахме,Ники слушка много.
Надето,да е жива и здрава и много послушна. newsm59 newsm67 Tada
Созопол, не е моя град,не ми харесва много.

# 264
  • Мнения: 2 407
За срещата май пак ще сме на море,но ако не много искам да се видиме.

# 265
  • Мнения: 948
Честит втори рожден ден на Надето!Да расте здрава и щастлива и да се радва на весело и безгрижно детство! bdbaloni

Чета ви най-редовно, но в последно време не ми остава време за писане, затрупана съм от работа. ooooh!В първите две седмици от август, обаче ще съм в отпуска. Hug

# 266
  • Мнения: 3 818
Малейна, честит рожден ден на Надето  bouquet
Да е много весело, усмихнато, щастливо  и палаво дете Grinning

# 267
  • Мнения: 689
Здравейте мамчета.
Да е жива и здрава Надето и да расте здрава и хубава госпожица   bouquet  bouquet  bouquet
Ние сме добре, избягахме от жегите и бяхме на Цигов чарк, където прекарахме добре.
Днес седмицата започна не много добре с това земетресение, но дано да беше това, че иначе лошо, много е близо до нас само на няколко км  Tired
Лек ден

# 268
  • Мнения: 2 407
Никито е лепнала вируса от морето,разстройство и повръщане,много неприятно,дано се оправи по бързо.

# 269
  • Мнения: 121
Привет Майчета,
в разгара на летните почивки да се включа и аз с едно питане и да се похваля едновременно - спечелих от една игра weekend за двама на Албена ultra all inclusive  и до тук добре. Обаче уикенда е на 22-23 Август, т.т. 45 преди евентуалния ми термин. Хем се радвам, хем се притеснявам дали е редно да пътуам 1000 км. за два дена в осмия месец от бременността? Дайте акъл дали е рисковано според вас. Разбира се до тогава има много време, тази чуденка е в случай че всичко е наред с мен и бебето дотогава, но все пак..
Иначе в Албена до сега не сме били, миналите години летувахме в Созопол, но заради почивна станция от работата, иначе е голям гъч. Тази година бяхме 10 дена в Китен в края на Юни, беше перфектно за нас с Митко.
Приятна почивка на отпускарите! Бързо оздравяване на Никол!

Общи условия

Активация на акаунт