Отчет на набор 2003 - 49!

  • 8 980
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 687
Здравейте момичета.
Ние бяхме на море 5 дена и вчера се прибрахме на село. Времето беше горе долу добре. След морето Вики продължаваше къпането в басейна на хотела. Бяхме на Свети Константин и Елена. Водихме я и на делфинариума във Варна и в морската градина. Много беше щастлива.
За зъбките да кажа. Нашите четирите паднаха в редът в който бяха изкочили, но последните се разместиха. До сега е сменила 6 от които 5 вече почти са наредени, а шестото още не се е показало. Снимки от рожденния ден ще покажа като се приберем в Германия.
Всички болни да оздравяват.  Hug
Лек ден от мен

# 286
  • Мнения: 14 133
Хриса, радвам се за вас.  Hug
Така е, Ели, лятото всеки е най-малко по разходки из града в хубовото време.  Sunglasses
Вчера тук се продъни да вали.  ooooh!
Аз да се отчета за срещата с докторите.  Sad Личната ни прати на педиатър. Тя го гледа, слуша - няма хрипове, леко уголемени сливици и леко зачервено гърло гърло. Изписа АБ + други два отхарчващи сиропа. Кашлицата почти я няма, но АБ го удари в стомаха. От вчера е на диета + прахчета против разтройство. Младежът половин ден нищо не яде, защото диетичната храна била гадна.  Joy Тази сутрин гризна няколко обикновени солетки. Гледат се с майка ми вкъщи. Сега ги мисля и двамата, че на баба му й играе кръвното.  Rolling Eyes

# 287
  • Мнения: 85
Привет!!!  Hands Clap

Джой доскоро не искаше да ходи на детска, сега се е присетил за приятелчетата си там, и пак му се ходи  Laughing. А ние в края на месеца, или началота на август ще му взимаме направо отпусното или както се казва за детските градини.

И аз почнах да давам децата при майка ми, че си е взела 2 седмици отпуска, взимаме си ги след работа засега, но може и да ги оставим да преспат някоя нощ там. Така поне се намалява висенето пред компютъра. У баба му ги няма любимите му игри.  hahaha
Поне докато сме в БГ става.

Успешна седмица на работещите и незабравима почивка на летуващите!

# 288
  • Мнения: 4 292
Ехо, как сте всички?  Grinning
Напоследък не ми остава време за форума, пък и няма какво толкова да пиша. Кристиян се радва на новото си колело, в крайна сметка му взехме българско за 160лв., защото се оказа, че тук сглобяват Драг в някакъв гараж  Joy и само слагат логото на марката. Мъжът ми се ядоса и рече и отсече, че пари за ментета няма да дава. Както и да е, детето си го харесва, пък е и доста леко и лесно за каране, все ще го изкара две-три години.
chibi, оздравявайте! Бети, много неприятно, много ме е страх и мен да не му се развали зъбче и все го гледам и оглеждам. Като знам как боли, ужас.

# 289
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добро утро,как сте,при нас все същото нищо интересно,днес времето е доста хладно,сутринта едвам накарах Моника да си облече панталон,пак искаше рокля ooooh!Вече окончателно решихме да ходи на предучилищна в училище,свекървата каза че е съгласна да я взима на обяд и да я гледа докато се върнем от работа.
Зъбите още изобщо не се клатят,май няма да ги сменя скоро,няма значение.
Дано до края на седмицата се стопли времето защото излизам в отпуск и смятаме да ходим на плаж поне 10дена.

# 290
  • Мнения: 14 133
anik79, ще се оправи временцето и ще става за плаж.  Sunglasses
Клото, пиятно каране на новото колело на Крис!  Heart Eyes
Melany, добре е, че покрай бабиния отпуск намалява и висенето пред компютъра.  Hug

# 291
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Здравейте, от днес сме в занималнята пак. Антибиотика даде 2 отражения при нас-болки в стомаха + афти в устата. С болките се справихме, но сега се борим и с афтите. Валето отслабна с 1 кг след първо изкарания Ентеро-вирус , а сега и ангината Sad
Но ще наваксаме!
Всички болни да оздравяват по-скоро и на водната пързалка   grinning039

# 292
  • Мнения: 14 133
И Сашето се жалва тази сутрин, че го боли стомахчето и му къркорело през нощта.  Sad  И как няма да е така, като в знак на протест го удари на пълен глад до тази сутрин.  ooooh! Изял е цяло пакетче солети преди обяд.  Laughing
Бързо отърваване на Валето от афтите.  Praynig

# 293
  • Мнения: 4 967
Заповядайте в новата темичка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=412590.new#new

Общи условия

Активация на акаунт