Ловешките мами за море се стягат

  • 11 223
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9 472
Цитат
Аз по телефоните говорих цяла сутрин, само ме препращаха от един на друг. )
Искам да си поръчам тяхна торта в Плевен, сладкарницата обаче, която работи с тяхната фирма ще е затворена в периода, в който ми трябва.
Зареждат няколко заведения, но от там не можело да си поръчам (така и не схванах защо).
Миналата година ми правиха тортата за РД надъщеря ми и бях много доволна. Сега пак искам торта от тях, но май няма да стане. )))
Все пак благодаря за помощта на всички. )
Фаворит правят доставки до Плевен!
Ще стане,но само бъди настоятелна!

# 241
  • Мнения: 1 485
При  нас  ще  има  профилактика  на  тока  така  че  цял  ден  няма  да  ме  има.Лек  ден  на  всички.

# 242
  • Мнения: 2
Здравейте!
Относно срещата през септември- мисля че ще е най-коректно ако мамите с две деца или тези които работят изберат ден и час. Например може да е някоя събота към 11.00 часа, но нека те да преценят.
Поздрави на всички!

# 243
  • Мнения: 1 485
Сега  се  прибирам  от  центъра  и  видях  ,че  ни  пуснали  тока  по  рано. newsm44 newsm44 newsm44 Голям  кеф.А  за  срещата  като  гледам  скоро  няма  да  се  разберем  защото  почти  никой  не  пише  вече. Мен  специално  не  ми  пречи  защото  съм   на  борсата  все  още    и  съм  свободна.

# 244
  • Мнения: 37
То верно не можем да се нагласим за тази среща нещо  newsm78 Такаааа предлагам 19 септември в десет часа,а мястото да го определим по късно като се съобразим с времето и бройката на мамите които се съберем/то от толкова банки по центъра не останаха заведения де но все ще измислим нещо Wink Нека всеки даде своето предложение и накрая ще изберем възможно най-удобното за всички  Peace
Аз пък взимам редовно от Фаворита,когато ни се преяде нещо такова или чакаме гости.Неделя съм взимала 2-3 пъти досега-наистина са супер но беше за по специални случай като годинката например.За рожденния ден да Марти в яслата и миналата и тази година поръчах от Фаворита и бях доволна закараха я направо там в яслата и по снимките разбирам че е била хубава а и лелите бяха доволни Laughing
Забравих да ви се оплача :НЯМАМЕ ВОДАужас направо и утре нямало да има като довечера можело да я пуснат а можело и не  #2gunfire #2gunfire #2gunfireАман вече с това безводие да го сменят по-бързо този водопровод че с тия аварии които правят не се издържа посред лято/особено с бебета/

# 245
  • Мнения: 1 485
Мен  за  сега 19  ме  устройва.Само  да  не  излезе  нещо  непредвидимо.

# 246
  • Мнения: 421
И мен ме устройва датата. Стига да мога да се движа до тогава, ще дойда.

# 247
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета. И аз ви чета редовно, но не пиша, за срещата обаче съм съгласна. Така, датата 19-ти септември  имен ме устройва, обаче тогава се събират 4 почивни дни, защото понеделникът е неработен, а вторник е официален празник, така че, може би някои ще забегнат за по-дълго време /не изключвам и себе си/. Аз предлагам срещата да бъде предната събота - на 12-ти. Това е лично мое мнение, аз ще дойда, когато и да се уточним, стига да съм в Ловеч. Предлагам мамите, които искат да дойдат, да кажат коя сата предпочитат, и тогава да уточним час. Все  още има достатъчно време.
Спокойна нощ!  Hug

# 248
  • Мнения: 9
Съгласна съм с Бистра,за 12-и .Само кажете в колко часа, за да се съобразим предварително.Много се каним и май никаква среща няма да има...  smile3503

# 249
  • Мнения: 9 472
Добро утро от мен,момичета!   food010

# 250
  • Мнения: 1 485
Тук  съм  вече  до  сега  нямахме  кабелна  и  Интернет.12  -сти  и   мен  ме  устройва.

# 251
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!
Наистина датата 12.09. е по-непретенциозна и аз  съм за .Даже говорих с някои майки от Заводските които нямат компютър и те са съгласни да се видим.Нека да не се отчайваме предварително- колкото мами се съберем толкова. Все пак ще има и други срещи......

# 252
  • Мнения: 10 760
Момичета,
имате ли информация как са условията за спане и храна на тези 2 места?
http://www.nsi.bg/Slivek/Slivek01.htm
http://www.balkan.bg/hotel/
Група колеги искат да посетят Крушунските водопади и търсим място за спане по около 20лв на човек и да е чисто.
Разбрах, че във Вароша имало къщи за гости - имате ли информация?
Аз съм от Ловеч, но от 12г. не живея там и всяка информация ще ми е от полза.
Проверих големите хотели и Оазис, но цените са от 30лв на човек нагоре.
Благодаря!  bouquet

# 253
  • Мнения: 1 485
Съжалявам  но  не  мога  да  ти  помогна.Като  гледам  по  снимките  ми  изглежда  много  хубаво  но  лично  не  съм  ходила.А  за  хотелите  в  Ловеч  ми  се  вижда  доста  скъпичко.Влез  в  гугал  и  пишеш  хотели  в  Ловеч  и  излиза  всичко  но  според  мен  за  тези  цени  не  си  заслужава.На  Крушунските  водопади  също  има  хотел  но  там  преди  4  години  беше по  30  лв  на  човек  а  сега  нямам  си  на представа  колко  е.Но  нека  и  другите  се  включат  може  да  знаят  повече.

# 254
  • У нас
  • Мнения: 304
В Ловеч хотелите са скъпи ,общо взето за условията които предлагат  Rolling Eyes Ето един ,който също е във Вароша- http://bghotelite.com/web.php?id=1191&t=1 ,но не съм влизала вътре,предполагам ,че е чисто.
http://krushuna.comxa.com/PriceService.html -тази е пък супер приемлива като цена ! Ако открия още нещо ще го напиша във форума
Приятно изкарване,гледката на водопадите наистина си заслужава!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт