Дюкан ни забранява гладни да стоим, с ядене ни казва килата да стопим - 190

  • 21 176
  • 447
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 066
Здравейте! На минус 1 кг след 10 дни!Иначе на режима от 23 дни и минус 5 кг общо!Успехи!  bouquet

# 436
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Чета ви отдавна БРАВО възхищавам ви се, аз все отлагам.
Имам въпросче-като отслабнете какво става с кожата на корема, бедрата нали вече е била разтегната веднъж...не висва ли, какво правите?Моля отговорете ми, аз имам за стопяване 5 килца.

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
За 5 кила едва ли ще имаш излишна кожа  Laughing  Прибира се постепенно и не висва, това е още един плюс на режима.

# 438
  • София
  • Мнения: 1 590
Мастерче  Hug за съжаление утре няма да се видим  Sad


И ааааааз Cry

Мименситка, мерси за поканата  Hug Ама ще пропусна, ще ви чакам вие да дойдете при мен  Whistling
Hug
Само кажи кога!
Мастерче  Hug Дали в този "Картоф" правят мишмаш  Laughing  gydi

# 439
  • Мнения: 5 001
Мастерче  Hug Дали в този "Картоф" правят мишмаш  Laughing  gydi
smile3532
Ти какво, сега за мезе ли ме взе вече? smile3534 smile3534 smile3533 smile3533

# 440
  • Мнения: 1 731
Добро утро ,войнство!От снощи ви чета ,та чак днеска успях.Много пишете бре... Joy HugЧетох за стари и нови дюканки и за въпроси и кой отговарял ,няма да се развихрям само ще използвам случая да благодаря отново на всички ,които ми помагаха през цялото време и бяха съпричастни с проблемите ми.Ето вече съм в трета и днес съм 65кг ,по калкулатор трябва да съм 69 ама на мене ми се видя много и затова на 67 влязох в трета .Снощи за сефте си хапнах една филийка хляб 'Бонус' и днеска и минусче си имам даже. Party PartyЗа обяд ще си направим яйца по панагюрски ,а за вечеря ще сме на заведение ,че там ще си поръчам месо със салатка,а после сме на диско. Party Party Party
Братото днеска рожденник та да ви почерпя .Да ми е жив и здрав и много щастлив! Hug Hug Hug


# 441
  • Варна
  • Мнения: 141
Здравейте и от мен!

Аз си карам втора лесно и приятно. Опитах с 5/5, но явно 4/3 ми е по-любима и по-лесна. С тия гостувания в петък, събота и неделя ми е много неудобно да затруднявам домакините. И нещо заради икономическата  криза все сме по къщите на хората, а не на заведение.

В момента съм на килограмите от Нова година, когато започнах да прегрешавам и се улях. Констатирам 5 загубени месеца. Надявам се на реални минуси.

Тетка и Пинкито питат дали всичко им е ОК с храната. Според мен са пушка - месото не е много, зеленчуците са равномерно през деня, браво, момичета.

Люска, Кри, Мастър, много ме е яд, че ще идвам следваща събота и неделя в София и ще пропусна такава среща.

Да не е спам да си разкажа за една вече пробвана рецепта "Телешко тербелия". Сварява се месото до готовност, нарязва се на хапчици. В тенджерка се разбива 1 кофичка к.мляко 0,1 % и 4 яйца. Добавят се 1-2 с.л трици. Слага се на котлона и се бърка, като се разрежда с бульона от варенето на месото. Моя беше изстинал предварително и бях отделила съмнителната мазнина. Когато достигне желаната гъстота към него се прибавя месото. Сервира се поръсено за Дюканци с червен пипер, а за недюканци с препържен червен пипер.

Да ви е вкусно!

# 442
  • Мнения: 788
feelgood wavey виждам теее  Hug Hug Hug кажи какво става с теб... загуби се... липсваше  Hug

ПП. Еее, много бързо избяга...

Тъй и тъй съм се разписала, да кажа: добре, че и аз видях протеините на мименситка днес, щото се чудя и аз как щях да заспя Mr. Green hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 12:59 от lipstick

# 443
  • Мнения: 1 731
Абе само на мене ли не ми действат тия протеини? Joy Joy Joy newsm78

# 444
  • Мнения: 1 033
Привет в слънчевата събота и от мен!
Емили, искрено се надявам бързо да открият от какво е тази кашлица и бързо да се нормализират нещата!
Петинка  Hug Hug Hug и аз бях лееееееекинко тръгнала по твоята "трета" . Опитвам се да вляза в релси и постовете на момичетата ми помогнаха много. Надявам се и на теб. Аз още не мога да преборя близо 2-та кг плюс.
Завижд Hug за утрешната среща.
 Hugе изчезнаха мъжьовете ни Thinking
Тони, да ти е жив и здра братото! Браво мацка, като теб се кара трета - с 2 кг минус. Мен чак ме е сраааааам.
Бягам да се епил, че може да скокнем до плажа, както сме младоженци  Joy

# 445
  • Мнения: 2
Добро утро сладурки!

 Hug Hug Hug

Аз току що ставам след тежка нощ  Grinning  dance
Вчера успях само да хапна 2 кисели млека една малка пилешка пържола и пушено пуешко малко. Дано не ми се отрази. Praynig
Цитат на: ванесса йоlink=topic=402615.msg11470383#msg11470383 date=1244217508

Eternity кой е тоя бонбон (къде е емотикона, дето му текат лигите) певец ли е?

Мдаа  Crazy Listen Heart Eyes

http://www.vbox7.com/play:3dfbb5a2
http://www.vbox7.com/play:1a06782f

  grinning039 И аз искааааам! Нищо, че съм малко  help
Трябва да взема да отида на уроци по плуване, че сега като отслбна няма вече да съм като шамандура, ами ще трябва и да се плува! Joy


Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 13:58 от @Eternity

# 446
  • Мнения: 63
Петинка, браво  Hug айде да те видя сега как ще си позволиш да хапнеш нещо друго  Wink
Тони бг, честито на брат ти   bouquet Жив и здрав и много да се обичате  Hug
Пинкито, не ограничавай грамажа на порциите. Месото е двигател на режима  Peace Можеш да прекалиш с млечни, подсладител, трици, но не и с месо. Принципа е, че колкото повече ядеш, толкова повече отслабваш. Успех  Hug
Еми, скоро да напишеш добри новини  Hug

Моите кг са добре, слизат с малко грамчета, но още не съм затвърдила 63, затова не сменям лентичката. Иначе съм доволна от режима и от живота  bowuu

Имам въпрос. Ще правя компоти с подсладител, а незнам пропорцията - ще опитвам, то е ясно. Питането ми е освен за топлинната обработка има ли някакви други особености. Ако някоя от вас е правила, де  newsm78

# 447

Общи условия

Активация на акаунт