Телекинезата-естествена способност на всеки човек?

  • 14 752
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 394
Благодаря,Как`Сийке!... Hug...
Айде заключвайте вече!
за детинският патос....ами така съм сметнала,че ще ме разберат най-добре хората  Laughing....като съм запозната горе-долу с това,кой какво го вълнува.... Rolling Eyes....

# 76
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
В момента по Канал 1 има предаване за неща, свързани с мозъка Peace

# 77
  • Мнения: 917
Е защо да се заключва  Crossing Arms
Пак да си повторя въпроса за упражненията  Whistling

# 78
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Нарочно ли не ми отговаряш само на мен?

# 79
  • Мнения: 1 394
Какъв ти беше въпроса всъщност?

# 80
  • София
  • Мнения: 2 840
Реза, темата не е за въпроси, а поучителна, както се оказа. Подготвяла ни за мига, в който около нас спонтанно ще се нароят летящи хора, които ще ни мятат насам-натам със силата на мисълта си, а ние няма да знаем какво да правим, поради простата причина, че не сме се задълбочили в тази тема.
Аз ще съм сред най-сащисаните, защото съм си позволила "духовити" коментари, вместо да разсъждавам издълбоко по темата и да медитирам подобаващо, за да си развия естествените телекенетични способности.

Додиники, сама по себе си темата е интересна, но е поднесена по начин, който ме провокира да се отдам на мили детски спомени за "Междузвездни войни" и последвалите ги продължения.
Достатъчно беше само да прочета за приятелката ти, местеща химикалки в училище, за да се откажа от сериозни размисли.
Защо не предложиш поне един относително сериозен източник по въпроса, че да седнем да коментираме, а се бунтуваш срещу изказаните "научни" аргументи.
Има безкрайно много неизследвани полета на човешките възможности, но ако се очаква адекватна дискусия, тя не би трябвало да се базира на клипчета в ютюб или периодичния печат.

# 81
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Малко съм озадачена.
Моето питане е далеч по-елементарно от всички вселенски истини, които се изляха в темата, но някак остана неразбрано.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 840
Моето питане е далеч по-елементарно от всички вселенски истини...
Именно това го прави незначително и незаслужаващо отговор.

# 83
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Е, надявах се, че сме във форум за взаимопомощ, все пак...

# 84
  • Мнения: 1 394
Цитат
Достатъчно беше само да прочета за приятелката ти, местеща химикалки в училище, за да се откажа от сериозни размисли.
Не ми е приятелка,а просто позната от училище...И беше страшно затворено дете...Не си въобразявам,а и тя сама каза,че това е плод на мисълта и и нищо повече!В което аз вярвам,понеже го видях с очите си...може и да ме е хипнотизирала,знам ли?Но това,което вмидях е,че химикалката наистина се движи,без въженца и без чужда намеса...За мен темата е сериозна от където и да я погледна.Опитах се в увода да бъда кратка и ясна,защото последните пъти,като се опитах да философствам и да се изразя възможно най-научно и интелигентно,хората си помислиха,че ги карам да се самоубиват  ooooh! ...и само двама-трима бяха чели не-избирателно и бяха разбрали какво исках да кажа всъщност.За това вече започвам да пиша по-простичко,че да ме разбират!...
Можех да се впусна в дълъг и философски увод,но много хора изобщо нямаше да разберат за какво става въпрос и както винаги щяха да си извадят нещо в кавички,което не им е ясно или не им изнася и пак щеше да се стигне до кривата круша...Така,че,ако има желаещи да обсъждат тази тема,да продължим!Ако не,по -добре да бъде заключена... Peace

# 85
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Цитат
Достатъчно беше само да прочета за приятелката ти, местеща химикалки в училище, за да се откажа от сериозни размисли.
...и само двама-трима бяха чели не-избирателно и бяха разбрали какво исках да кажа всъщност.
Бих се притеснила за себе си, ако само двама-трима от хиляди ме разбират.

Така. На мен темата ми е интересна, както и на всички тук. Щом сме влезли да я прочетем, значи заглавието ни е заинтересувало. Това ти е ясно, нали Додиники? По тази причина можеш да спреш да плямпаш как ние /освен онези 2-3ма/ не се интересуваме от нищо друго, освен от половите органи.
После. Не вярвам /например/ Нешънъл Джеографик да не знаят нещо по въпроса Grinning Те за мен са един относително сериозен източник - както каза Клонка. Можеш да потърсиш техен филм или статия и да я коментираме. Ще звучиш много по-достоверно така. На мен ще ми е интересно.
И накрая - с инфантилното си поведение не мож накара никого да се държи сериозно.

# 86
  • Мнения: 1 860
И на мен темата, като идея, ми е интересна, но да си призная, dodyniki, притеснява ме подхода ти. Дискусия не значи проповед. А, точно така ме караш да се чувствам, като ти чета постовете напоследък.  Rolling Eyes Иначе съвсем откровено смятам, че определени хора биха могли да го постигнат с много тренировки. Аз лично бих искала да опитам сама да развия подобни умения, но има много фактори които трябва да благоприятстват за това, а при мен липсват за момента.

# 87
  • Мнения: 1 394
Аз го казах същото нещо,че е почти невъзможно да се справим с това ,имайки предвид,че сме ангажирани с деца,семейство,работа и т.н....И просто се опитвам да бъда добра,нищо повече...И не видях на някой да му е интересна темата...още с първият коментар за Люк Скайуокър...по-скоро ми прозвуча,като "Иди се прегледай!",както и останалите коментари...
Наистина заключете темата и повече да не коментираме!Аз съм до тук!
.... Rolling Eyes Sad
Цитат
Бих се притеснила за себе си, ако само двама-трима от хиляди ме разбират.
Аз пък лично бих се притеснила,ако съм от тези хилядите дето не могат да разберат една проста философска теория... Peace

# 88
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096

Аз пък лично бих се притеснила,ако съм от тези хилядите дето не могат да разберат една проста философска теория... Peace
Коя проста философска теория? Shocked Shocked Линк моля! /може би наистина чета между редовете, щот аз в тази тема философски теории не съм видяла//

# 89
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз пък лично бих се притеснила,ако съм от тези хилядите дето не могат да разберат една проста философска теория... Peace
Философска?!
Не знаех, че за философия говорим.
Телекинезата лично аз не я свързвам с философията. Явно оттам иде неразбирателството. Поне се разбрахме къде се разминаваме.

Писали сме едновременно, Нан, няма случайни неща.

Общи условия

Активация на акаунт